Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 10:45:57 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 17   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Merak ediyorum  (Okunma Sayısı 32618 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 27, 2011, 04:06:21 ÖS »

bi oyuncuda 16 my 20 bürokrassi  10  tane kale 8 6 tane kale7 ve standart araştırmalar varsa kaç puanı olur biraz acemiyimde bu Konuda bilgilendirirseniz memnun olurum saygilar arkadaslar

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 27, 2011, 04:10:03 ÖS »

bi oyuncuda 16 my 20 bürokrassi  10  tane kale 8 6 tane kale7 ve standart araştırmalar varsa kaç puanı olur biraz acemiyimde bu Konuda bilgilendirirseniz memnun olurum saygilar arkadaslar

Askeri yoksa 800 k ile 900 k   Puan civarında olması gerekiyor Askeri varsa birimlerin sayısına göre degişir  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 27, 2011, 04:11:49 ÖS »

500k sovalye var digerlerine gerek yok o zaman kac puan eder

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 27, 2011, 04:11:58 ÖS »

Sadece bunlar varsa yaklaşık yaklaşık 800k puanı olur aslında bu tarz bi oyuncu var td6 ve 2.1 mil askeri var ve puanı 1.1 mil civarında soruldugunda alınan cevabıda yayınlayacagım askerinin detayınıda ancak şuan kemalin konusunda sordugu soruya bi cevap versinler bakalım
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 27, 2011, 04:15:14 ÖS »

500k sovalye var digerlerine gerek yok o zaman kac puan eder

1.3 m civarı olması lazım 500 k şov 500 k puan demektir  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 27, 2011, 04:15:45 ÖS »

Peki Abi herkes mutakib kalinca ayni fikirde yorumlar olursa o zaman sence ne degisir

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Temmuz 27, 2011, 04:17:09 ÖS »

Peki Abi herkes mutakib kalinca ayni fikirde yorumlar olursa o zaman sence ne degisir

bence bişey degişmez biri çıkar pişkin pişkin savunmaya kalkar gene kemalim ama oyuncular bazında en azından ne oynandıgını ögrenirler

1.3 m civarı olması lazım 500 k şov 500 k puan demektir  Wink

Birim tipi Miktar Mızraklı Piyadeler 35800 Kılıçlı piyadeler 74060 Hafif süvari 48070 Akıncı 684215 Seçkin okçular 219936 Muhafızlar 521920 Şövalyeler 549749 Ağır Mancınıklar 2500 Toplam ordu birimi sayısı 2136250

tam askeri buysa hocam ne yapar puanı sence
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 27, 2011, 04:18:59 ÖS »

Simdi biz burdan bir takim fikir beyan ediyoruz Pat konu kitlenmesinmi:)))

F.S.M.han
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 27, 2011, 04:20:27 ÖS »

*stop* 1,1 mil. puanlı bir adamda 2.1 mil. asker varsa oyunun sahibi bizim gibi herhangi biri olamaz direk modaretör olur imkanı yok 1.1 olan birinin 2.1 askeri olsun ...

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Temmuz 27, 2011, 04:20:52 ÖS »

Simdi biz burdan bir takim fikir beyan ediyoruz Pat konu kitlenmesinmi:)))

Ben niye açmadım konuyu kemalim kapanmasın diye sakin sakin olanı biteni anlatalım önce durum bi oyuncular tarafındanda tam olarak algılansın sonrasına bakacagız
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Temmuz 27, 2011, 04:20:59 ÖS »

Aşağıdaki linkten indirdiğiniz excel dosyası sayesinde araştırmaların ve binaların sonraki seviyelerinin verdiği puanı istediği kaynağı ve ne kadar süreceğini hesaplayabilirsiniz.Askerlerinizin yük kapasitesini hesaplayabilirsiniz.Eğer düşmanın kale dayanıklılığını biliyosanız kale ve istihkam seviyesini tespit edebilirsiniz.Ambar ve sağlık seviyelerini yazarak eyalete göre ne kadar nüfus artışı olacağı ve max. nüfusu öğrenebilirsiniz.Kaç seviye çiftlik basmanız gerektiğinide tabiki  Smiley Ayrıca 2x dışı saldırılarda kaybedeceğiniz morali ve onuruda hesaplayabilirsiniz.Daha birçok ayrıntı var.Int. forumda chegewera'dan alıntıdır tarafımdan Türkçeye çevrilmiştir.Her oyuncunun kesinlikle kullanması gereken son derece pratiklik sağlayan bişey olmuş  Smiley buyrun link  *rose*
RAPİD:
http://rapidshare.com/files/322067293/all_calcst__rk.xls
FİLEFACTORY:
http://www.filefactory.com/file/a134geg/n/all_calcst_rk.xls

excel dosyasını açamayanlar için office programı linki:

http://rapidshare.com/files/154310690/2003_SP3_TR.rar_LORD.rar
yada
http://www.indirelim.org/indir.php?id=6119&x=indir&key=Microsoft%20Office%202003

excel dosyasında şöyle bişey varmış:

Araştırma ve bina  Puanlarını Buradan hesaplıya bilirsiniz Tabi vaktiniz bol ise Smiley

Askerlere de gelince Her birimden 1000 asker basarak Puanlarını çıkarırsınız  Wink

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Temmuz 27, 2011, 04:21:32 ÖS »

*stop* 1,1 mil. puanlı bir adamda 2.1 mil. asker varsa oyunun sahibi bizim gibi herhangi biri olamaz direk modaretör olur imkanı yok 1.1 olan birinin 2.1 askeri olsun ...

olur dostum olur bunu sende biliyorsun olur

Araştırma ve bina  Puanlarını Buradan hesaplıya bilirsiniz Tabi vaktiniz bol ise Smiley

Askerlere de gelince Her birimden 1000 asker basarak Puanlarını çıkarırsınız  Wink

Yok be hocam hiç ugraşma puan hesaplamaya o askere ve verilen bilgiye sahip bi oyuncu ortalama kabaca yani 1.800 ü geçer 2mile yakın puanı olur. Peki reelde bu oyuncu var puanı kaçdır hadi bilin bakalım
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2011, 04:24:05 ÖS Gönderen: ithake » Kayıtlı
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Temmuz 27, 2011, 04:22:59 ÖS »

Hesaplamaları yapın Bir tutarsızlık var ise gerekli şikayetinizide bildirirsiniz  Wink

Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Temmuz 27, 2011, 04:23:22 ÖS »

Bir kisinin sucu ispatlanmanmadigi ana kadar sucsuzdur

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Temmuz 27, 2011, 04:25:23 ÖS »

Hesaplamaları yapın Bir tutarsızlık var ise gerekli şikayetinizide bildirirsiniz  Wink

Ha işte konu temele ulaşıyor tamam bildirelim peki şu cevap gelir ve puan hala aynı kalırsa ne yapalım

Merhaba

Oyun hatası nedeniyle srburak adlı oyuncuya ordu iade edildi

şimdi benim biraz işim var sizler bu konuyu biraz tartışın devamınıda yayınlarım neler oldugunun istediklerinde kimlere neler verdiklerinin ayrıca karahan ı tanıyan varsa konuyu takip etsin geçen bu konuyu konuşmuştuk onla.
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2011, 04:29:05 ÖS Gönderen: ithake » Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 17   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!