Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 05:12:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DÜNYA KUPASI-MİLLİ TAKIM OYUNCULARI BURAYA  (Okunma Sayısı 8915 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ReBeL37
Türkish 12 Diyar 68 ÖzqüR
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Temmuz 23, 2011, 12:03:30 ÖÖ »

http://worldcup.imperiaonline.org/?section=qualification_teams bu adrese girip istediğin ülkenin takımına bakabilirsin  Wink

sidaro
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Temmuz 23, 2011, 03:03:15 ÖÖ »

Göcebeyi alirim imperiali bi turlu beceremedim birilerinin savasmasi lazim savunmasi degil Smiley
sebastiantr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Temmuz 23, 2011, 08:39:41 ÖÖ »

biraz rakiplere baktımda çok güçlü oyuncular var, özellikle bulgarların rezerv leri bile nerdeyse hepimizden güçlü görünüyor
ancak kalifikasyon farklı bişeydi normal oyunla bir değil...

Bu oyunda en yukarıdakinden en alttaki arkadaşa kadar herkese büyük sorumluluk düşüyor...

Altı üstü bir oyun ancak ben buraya adımı yazıyosam, bizim adımız "TURKEY" diye yazıyorsa listenin sonunda olmasını hiç istemem. benim düşüncem bu.
O sebepten hepimize sorumluluk düşüyor arkadaşlar.

Ben oynamıyorum, zamanım yok, ben öğrenciyim okula gittim, karım doğum yaptı, sular kesik, yağmur yağdı elektrikler kesildi gibi bahaneler sadece birbirimize arkadan bıçak sokmak demektir.

işin mi var?
x kişiye şifreni bırak, ne işin varsa gör.

Herkesin işi bu oyundan değerlidir önce onu yapın, ancak arkadaşlarınıza olan sorumluluğunuzu sakın unutmayın, arkadaşlarınızın emeğini gasp ettirmeyin.

UMARIM HERKES YUKARIDAKİ KISMI BİR OKUR !

Fazla zamanımız yok. kimler ne olamak istiyor şunları bir kararlaştıralım ona göre strateji belirlememeiz lazım
ReBeL37
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Temmuz 23, 2011, 11:12:04 ÖÖ »

biraz rakiplere baktımda çok güçlü oyuncular var, özellikle bulgarların rezerv leri bile nerdeyse hepimizden güçlü görünüyor
ancak kalifikasyon farklı bişeydi normal oyunla bir değil...

Bu oyunda en yukarıdakinden en alttaki arkadaşa kadar herkese büyük sorumluluk düşüyor...

Altı üstü bir oyun ancak ben buraya adımı yazıyosam, bizim adımız "TURKEY" diye yazıyorsa listenin sonunda olmasını hiç istemem. benim düşüncem bu.
O sebepten hepimize sorumluluk düşüyor arkadaşlar.

Ben oynamıyorum, zamanım yok, ben öğrenciyim okula gittim, karım doğum yaptı, sular kesik, yağmur yağdı elektrikler kesildi gibi bahaneler sadece birbirimize arkadan bıçak sokmak demektir.

işin mi var?
x kişiye şifreni bırak, ne işin varsa gör.

Herkesin işi bu oyundan değerlidir önce onu yapın, ancak arkadaşlarınıza olan sorumluluğunuzu sakın unutmayın, arkadaşlarınızın emeğini gasp ettirmeyin.

UMARIM HERKES YUKARIDAKİ KISMI BİR OKUR !

Fazla zamanımız yok. kimler ne olamak istiyor şunları bir kararlaştıralım ona göre strateji belirlememeiz lazım

Doğru diyosun kardeşim milli takımdaki arkadaşlar bunu dikkate alsın online süresi düşük olanlar ittfaktan bakma imkanı olan birine versin  xD sonuçta ekip işi birlik beraberlik içinde devam edin  Smiley Smiley

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Temmuz 23, 2011, 11:14:20 ÖÖ »

Hiçbir diyarı küçümsemiyorum ama; ben önce D 7 de biraz oynadım D 82 açılınca orayı bırakıp geçtim. O sırada net puan, onur ve askeri de ilk 5-10 içindeydim. Ancak iki diyarda birden oynamaya vaktim yok. D 82 diğer uluslararası diyarlardan çok farklı çıktı. Oraya adminler dahil herkes katıldı. Hakikaten çok iyi rakipler vardı. Sonra onlar kalifikasyona katıldılar. Şimdi dünya kupasındalar. Ben D 82 yi görmeseydim de dünya kupası için oynadığım diyarı bırakırdım ama şimdi karşımıza çıkacaklarla karşılaşmak için haydi haydi bırakırım Smiley

17 Agustosta başlıyormuş diyar Sanırım bende katılabilirim  Wink

Herkes ne istediğini yazsın Smiley
Milli takımdaki nickini imzasında belirterek

Göçebe istiyorum Smiley

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
ReBeL37
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Temmuz 23, 2011, 11:17:03 ÖÖ »

Göçebe istiyorum Smiley
*ok* *ok* Bünyamin abi sevindim katılmana xD

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Temmuz 23, 2011, 11:21:23 ÖÖ »

*ok* *ok* Bünyamin abi sevindim katılmana xD

Smiley *rose*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Temmuz 24, 2011, 10:16:44 ÖÖ »

s.a. arkadaslar ben darkswords herkeze slm.su anda bg.deyim Mobil baglaniyorum kupada yer alan tum arkadaslara basarilar,bg lilerin puanlarini gordum hala nasil bukadar puan yaptiklarini cozemedim diger katilimci ulkelerinde puan siralamasinin bu baslikta yayinlanmasini istiyorum sn.adminlerden bizdemi sepetlik var yoksa bg liler ozerkmi analiz yapalim,ben tutuldum bu puan farklarina.yoksa adreslerine gidip eylemmi yapsam:-)

Hoşgeldin dark Smiley
Bende kuşkulanıyorum ama şimdilik kendi işimize bakarız nasılsa
Bir de bizdeki arkadaşlar bu turnuvaya alışkın değil benim de ikinci katılışım Smiley

Göçebe istiyorum Smiley

Sende hoşgeldin dostum Smiley
Senin katılmayacağını hiç düşünmemiştim zaten Smiley

Kardeşim dead Smiley

Bu defa farklı olacak. Merkezde tek başınayı oynamayacağız Smiley

Ben tatildeyim 15-20 güne gelirim ara ara bakacağım herkese iyi oyunlar Smiley

uqurby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Temmuz 26, 2011, 03:45:58 ÖS »

merhaba dostlar ismim uğur td7 oynuyorum on sürem iyidir . bana savunmada iyi olan ırkı verirsenin mutlu olurum. diyarda oynayacak arkadaşlar ile bir msn grubu kuruklması ve sürekli irtibat halinde olunması taraftarıyım.
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Temmuz 26, 2011, 03:49:47 ÖS »

Sa.katilan ulkeleri inceledim bu oyunun gercek hastalarinin turkler,brezilyalilar ve bulgarlar olduguna karar verdim,diger ulkeler yalandan oynuyorlar Grin.rakipler yanliz bu 2 ulke ,
vura vur gider bu yarisma,gidisati brezilyalilarla biz bg lilere dalariz,sonra birbirimize Grin,baskada bir alternatif yok ,yanliz slividave bulgar ittifakinda 5 blitz diyarinda,,bakalim ne dusunuyor mesaj yazayim,brezilyali fakat brezilya ittifakina katilmamis,

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Temmuz 26, 2011, 03:59:35 ÖS »

merhaba dostlar ismim uğur td7 oynuyorum on sürem iyidir . bana savunmada iyi olan ırkı verirsenin mutlu olurum. diyarda oynayacak arkadaşlar ile bir msn grubu kuruklması ve sürekli irtibat halinde olunması taraftarıyım.

Grup Adresi ben Kurdum.

Siz Kurmadıysanız Özelden yolluyorum Sizlerde Diger bildiginiz katılan arkadaşlar var ise bilgilendirirseniz  Wink

mustiku
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Temmuz 26, 2011, 10:53:53 ÖS »

yozgatlı abim sen nerelerdesin?Huh?Huh?Huh?  seni çok özledik. sende varmısın milli takımda?  evet savaş türkiye-brezilya-bulgaristan arasında geçecek Smiley))  bence öncelikle brezilya-türkiye ittifakmış gibi davranmalı ve bulgarları yok etmeliyiz. yoksa bulgarla başa çıkmak çok zor.
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Temmuz 26, 2011, 11:25:46 ÖS »

kim yozgatli? yozgatli kim mustiku ?valla usta ozlettin kendini(yozgatli dan bahsediyorum) nikin ne?usta nerelerdesin ? niye mesaj atmiyorsun ? fidanlari ekecegim dedin bir gittin pir gittin eeee artik bulgarlarin cekecegi var gerci dostun pre yok herhalde ama:)
mustiku
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Temmuz 27, 2011, 01:55:01 ÖÖ »

yanılmışım kardeşim. sadece benzetmişim Sad((
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Temmuz 27, 2011, 10:13:00 ÖÖ »

Cengiz yok, bu sefer Bünyamin var ...
Ayrıca pre de var bakalım hesapları kapatabilecek miyiz?
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!