Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 02:44:58 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ittifak temizlemesi(diyar 16 turk diyarı)  (Okunma Sayısı 1177 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ksamet
Ziyaretçi
« : Şubat 28, 2008, 02:53:06 ÖS »

arkdaşlar turk 1 dee bazı ittifaklar dağılmış ama onlar dagıldıgı halde halen orada duruyo ittifak derecelerine girdigimde hangisi dagılmıs hangısı aktif anlıyamıyorum. Embarrassed İsteğim tamamen dağılmış ittifakların listeden silinmesi *sos* *sos*
« Son Düzenleme: Şubat 28, 2008, 02:54:44 ÖS Gönderen: ksamet » Kayıtlı
Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Şubat 28, 2008, 03:56:03 ÖS »

arkdaşlar turk 1 dee bazı ittifaklar dağılmış ama onlar dagıldıgı halde halen orada duruyo ittifak derecelerine girdigimde hangisi dagılmıs hangısı aktif anlıyamıyorum. Embarrassed İsteğim tamamen dağılmış ittifakların listeden silinmesi *sos* *sos*

Böyle birşey mümkün değil. Adamlar savaşmış kazanmış veya kaybetmiş. İttifak derecesine girecek kadar başarılı olabilmişlerse orada kalmayı da hakediyorlardır...
ksamet
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 28, 2008, 04:23:06 ÖS »

basarılı olduysalar neden terk ediyorlar Huh?
Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 28, 2008, 04:41:34 ÖS »

basarılı olduysalar neden terk ediyorlar Huh?

mecburiyetten. kendilerinden çok daha güçlü ve yenemeyeceklerini anladıkları bir ittifak savaş açtığı zaman ittifağı fes ediyorlar. Gerçi ben buna karşıyım ama yapan çok var...  Huh?
ksamet
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 28, 2008, 04:51:16 ÖS »

dogru aslında koskoca bordobere ittifakını yenmiştik Cool ama şimdi ittifakım yokkk Cry Cry
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!