Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:00:51 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 42   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Birilerine Gün Doğdu !  (Okunma Sayısı 101163 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Temmuz 06, 2011, 09:26:39 ÖS »

birilerinin canı yanmış galiba başka takımlara saldırıyorlar ama adelet yerini bulucak muhakak bekliyoruz... Bu arada fb yöneticiler tff ye gidip şahıslar yapmış klube dokunmayın demişler yorumsuz....
o açıklamayı bende dinledim sövdüm ve yoluma devam ettim  Smiley
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Temmuz 06, 2011, 09:27:10 ÖS »

Aynı şeyden bahsediyoruz dostum ancak sen bi yerde ayrışıyorsun bakanın ne dedigi önemli degil işleri bu tür açıklamalar yapmak boşa bakan dememişler bakar onlar. Bak bazı isimler yazayım bi düşün bunlar kulüplerde görev almadan önce ne yapıyordu.

Aziz Yıldırım
Sadettin Saran
Cem Uzan
Abdülrahim Albayrak
Serdar Adalı
Serdar Bilgili
Mehmet Cansun

Tarafsan bu isimler kulübünde görev almışsa bunlar zaten türkiyede tanınan bilinen işadamları dersin. Taraftarsan daha öncesini bilmezsin. Dışardan bakıyorsan eger bunların daha öncesinide kulüpler sayesinde geldigi noktayı araştırır ögrenirsin. Bu vatandaşlar büyürken kulüpleri onlar kadar büyüdümü bi sorun kendinize. Bu vatandaşlar kulüplerde görev aldıktan sonra isimlerinin geçtigi yerde saygı gösterilen insanlar olmadımı önceden belki sadece kendi camialarında tanınan insanlar degil mi.  
dostum ben aziz yıldırımın suçu varsa cezasını çekmesin demiyorum çeksin tabiki de ama şu an neyin ne olduğu tam belli değil...ve verdiğin isimleride tanıyorum bunda sıkıntı yok. fakat sadece tek kişiye tek camia değil hepsi incelense belkide bu madalyonun görünen masum yüzü  Smiley

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Temmuz 06, 2011, 09:29:27 ÖS »

dostum ben aziz yıldırımın suçu varsa cezasını çekmesin demiyorum çeksin tabiki de ama şu an neyin ne olduğu tam belli değil...ve verdiğin isimleride tanıyorum bunda sıkıntı yok. fakat sadece tek kişiye tek camia değil hepsi incelense belkide bu madalyonun görünen masum yüzü  Smiley

Tv ye baktın mı dostum yıldırım demirören ve serdar adalı ifadeye çağrıldı. Bekleyin bence bu iş çok büyüyecek futbolun susurlugu gibi bişey
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Temmuz 06, 2011, 09:32:34 ÖS »

Tv ye baktın mı dostum yıldırım demirören ve serdar adalı ifadeye çağrıldı. Bekleyin bence bu iş çok büyüyecek futbolun susurlugu gibi bişey
yok bakmadım, birazda tv'ye takılayım o zaman  Smiley
Arkadaşım daha önce açılan konu bu yüzden kilitlendi. Sertan uyarı yaptı. Ortada bi olay var eger fikrin varsa yaz. Yok benim şunla bunla derdim var onlar yorum yaptı bende iki laf çarpıyım diyorsan yanlış yoldasın bence. Birileri dedigin kimse önce onu bi yaz bence.
hocam lütfen rica edeceğim muhattab olma  Wink haklısın de  Smiley onlar haklılar  *rose*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Temmuz 06, 2011, 09:33:44 ÖS »

hocam lütfen rica edeceğim muhattab olma  Wink haklısın de  Smiley onlar haklılar  *rose*
bir insanın birine akıl vermesi için ilk önce kendinin aklı olması gerekir.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Temmuz 06, 2011, 09:37:37 ÖS »

yorumsuz, yorum yapmıyorum sadece alıntı yapıyorum yazdıklarını.

sertan hocam selamlar, saygılar, en derinden sevgiler  *rose*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Temmuz 06, 2011, 09:48:04 ÖS »

Telegol başladı olayı özet geçiyorlar şuan
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Temmuz 06, 2011, 10:15:52 ÖS »

Foruma bakıyorum da bu kadar konu açıyorsunuz sayfalar dolusu yazıyorsunuz. Bazılarını sanırsın Fb 'nin avukatı Smiley

Para falan alıyor musunuz bari Grin

Dip Not: Biz para için bir şey yapmayız gönülden bağlıyız falan işlerine de bir kenara bırakın. Şike olsa ne olur olmasa ne olur. Suçlu çıkar (arada suçlu olduğu halde yırtanlar olsa da) Size ne? Siz asıl bu ahlaksızlığa bakın. Takım savunmayı, suçalamyı falan bir kenara bırakın.

Olya bak sniper arkadaşımız çıkmış Fb' yi savunuyor savunurkende savunması diğer takımlara saldırma şeklinde Smiley Bırakın bu işleri arkadaşlar hepinize söylüyorum. Suçlu kimse kimin takımındaysa fark yapmaz inşallah cezasını bulur...

Siz sadece seyredin. Başka da bir şey yapamazsınız zaten... (Burada babanızın takımı gibi savunmaya atışmaya gerek yok)
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Temmuz 06, 2011, 10:40:58 ÖS »

Foruma bakıyorum da bu kadar konu açıyorsunuz sayfalar dolusu yazıyorsunuz. Bazılarını sanırsın Fb 'nin avukatı Smiley

Dip Not: Biz para için bir şey yapmayız gönülden bağlıyız falan işlerine de bir kenara bırakın. Şike olsa ne olur olmasa ne olur. Suçlu çıkar (arada suçlu olduğu halde yırtanlar olsa da) Size ne? Siz asıl bu ahlaksızlığa bakın. Takım savunmayı, suçalamyı falan bir kenara bırakın.

Olya bak sniper arkadaşımız çıkmış Fb' yi savunuyor savunurkende savunması diğer takımlara saldırma şeklinde Smiley Bırakın bu işleri arkadaşlar hepinize söylüyorum. Suçlu kimse kimin takımındaysa fark yapmaz inşallah cezasını bulur...

Siz sadece seyredin. Başka da bir şey yapamazsınız zaten... (Burada babanızın takımı gibi savunmaya atışmaya gerek yok)

Sad
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Temmuz 06, 2011, 10:43:35 ÖS »

ye babasının takımısa ya azız yıldırımın amca oglunun teysesiniz ogluylsa olabiri yani  belkide para alıyor aziz başkan para ödüyor benı savunun diye olabilir  Huh? ayrıca ıster savunur ıster savunmaz özgür bir ülke özgür bir forum  global bey Smiley  *pardon* ayrıca avukatıda olabilir  Huh?
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2011, 10:49:04 ÖS Gönderen: MasK » Kayıtlı

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Temmuz 06, 2011, 10:47:42 ÖS »

sevgili aydın hocam sen mod. olarak edilen hakarete takılmıyorsunda konuya mı takılıyorsun anlayamadım ? konu gayet medeni bir şekilde gidiyordu sanırım bu günkü ve daha önceki olaylara vakıf değilsin. sen burada diyorsun ki engin haklı sende akıl yok  Smiley neyse ben sertan hocama havale etmiştim zaten onun bir sözü vardı umarım uygular.ben yorum yapmadım sadece alıntı yaptım  Smiley

dip not: ben senin konular hakkındaki yorumlarına saygı duyup saygı çerçevesinde cevap veriyorsam , senden de aynı yaklaşımı göstermeni beklerim...

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Temmuz 06, 2011, 10:52:05 ÖS »

sevgili aydın hocam sen mod. olarak edilen hakarete takılmıyorsunda konuya mı takılıyorsun anlayamadım ? konu gayet medeni bir şekilde gidiyordu sanırım bu günkü ve daha önceki olaylara vakıf değilsin. sen burada diyorsun ki engin haklı sende akıl yok  Smiley neyse ben sertan hocama havale etmiştim zaten onun bir sözü vardı umarım uygular.ben yorum yapmadım sadece alıntı yaptım  Smiley

dip not: ben senin konular hakkındaki yorumlarına saygı duyup saygı çerçevesinde cevap veriyorsam , senden de aynı yaklaşımı göstermeni beklerim...
Moderatörüde bana yandaş gösteriyorsunda Daha söylenecek söz yok sana.. Benim soyledıgım dogru.. Dogru soyleyenı 9 koyden kovarlar. sende akıl olsa bana iftira atarmısın ? Sende akıl olsa milletin tipiyle orasıyla burasıyla dalga geçermisin ?
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Temmuz 06, 2011, 10:54:36 ÖS »

ye babasının takımısa ya azız yıldırımın amca oglunun teysesiniz ogluylsa olabiri yani  belkide para alıyor aziz başkan para ödüyor benı savunun diye olabilir  Huh? ayrıca ıster savunur ıster savunmaz özgür bir ülke özgür bir forum  global bey Smiley  *pardon* ayrıca avukatıda olabilir  Huh?

Yazının başı yıllar öncesine götürdü beni hocam aziz yıldırımla ilgili bi iddia vardı basında birilerin satın aldıgı ve kendi lehine yazı yazdırdıgı konusunda. Hafızam yanıltmıyorsa süreç engin verel ve rüştü olayları ile kapatıldı.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Temmuz 06, 2011, 10:55:37 ÖS »

Moderatörüde bana yandaş gösteriyorsunda Daha söylenecek söz yok sana.. Benim soyledıgım dogru.. Dogru soyleyenı 9 koyden kovarlar. sende akıl olsa bana iftira atarmısın ? Sende akıl olsa milletin tipiyle orasıyla burasıyla dalga geçermisin ?
bende akıl var ki seni muhattaba almıyorum... aklı olan almaz !
« Son Düzenleme: Temmuz 07, 2011, 08:19:46 ÖS Gönderen: sniper » Kayıtlı

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Temmuz 07, 2011, 01:24:23 ÖÖ »

Ben sizin özgürlüğünüze karışmıyorum ki. Ben size takım için tartışmanın saçma olduğunu anlatmak istedim. Ben beşiktaşlıyım ama isterse Yıldırım deöirören şikeden içeri girsin umrumda değil. önemli olan futbolda güzel oyun izlemek benim açımdan. Güzel oynayarak benim takımımı yenen her takımı tebrik eder geçerim.

Eleştrim yanlış anlaşılmış. Ben sizden birbiriniz takım için kırmamanızı istiyorum. Hızlı yazınca kendimi ifade edememişim anlaşılan Smiley

Dip Not : Sniper sana özel kızmak için yazmadım. Sen özel olarak konu açıp Fb ' nin avukatı gibi döktürmüşsün (ki başka takımlara saldırarak) Arkasından gereksiz tartışma olur diye seni uyardım. Yoksa burası özgür bir forum merak etme  Smiley
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 42   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!