Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 07:39:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ŞİKE ORTAYA ÇIKIYOR..  (Okunma Sayısı 12452 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nurofen
SSSSSSSSSéééééééééééFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TraßzoNNNN

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Temmuz 05, 2011, 08:46:32 ÖÖ »

aslanlar gibi bi TRABZONSPORLU var karşın da hangi ildesin hemen oraya yanına sapına kadar trabzonsporlu taraftarlar yıkarım ben trabzondayım sende aynısını yapabilirmisin Huh?? BİZE HERYER TRABZON  bu aklına iyice yazzzzz Smiley))

BİZE HERYER TRABZON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ß!Zé Hé®YéR TRAßZOnn
T®AßZONNN T®AßZONNN ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!!!ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!!!
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Temmuz 05, 2011, 08:47:09 ÖÖ »

Samsunspor taraftarıda burası her yer değil Şehr-i SAMSUN diyor ne olacak şimdi.....?

başka yeri bilmem ama Samsun'a gelin çiflik caddesine bize her yer trabzon diye bağırın elinizde bayrak olsun... test edelim ne oluyor  Wink  Grin
  BENIM İÇİN HİÇ SIKINTI DEĞİL SAMSUNDA MOBESE SİSTEMİNİ YAPAN KİŞİ VAR ŞUAN KARŞINDA Smiley))  SAMSUNUN YARIZI TRABZONDAN GÖÇMEDİR Smiley))  bu arada samsunday san atakum törerle mücadele yi de bilirsin bende ordayım istediğin yere 15 dakka içinde gelmeye hazırım samsun da isen Huh? beklıyorum

zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Temmuz 05, 2011, 08:48:36 ÖÖ »

HER YER LEŞ GİBİ HAMSİ KOKUYOR. "   Grin Grin Grin
Kadıköy'den geçiyodum taraftarlardan böyle bişey duymuştum paylaşıyım dedim.  Grin Grin Grin
hahahaha  o senın kokundur kardeş Smiley))))

nurofen
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TraßzoNNNN

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Temmuz 05, 2011, 08:55:29 ÖÖ »

HER YER LEŞ GİBİ HAMSİ KOKUYOR. "   Grin Grin Grin
Kadıköy'den geçiyodum taraftarlardan böyle bişey duymuştum paylaşıyım dedim.  Grin Grin Grin

üff nebiçim kokuyon ya püffffffffffff bunu aklına iyi kazı bişeyi yazmadan önce ne anlama geldiqini bilmeden konuşma Smiley Smiley

ß!Zé Hé®YéR TRAßZOnn
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Temmuz 05, 2011, 09:01:52 ÖÖ »

BENIM İÇİN HİÇ SIKINTI DEĞİL SAMSUNDA MOBESE SİSTEMİNİ YAPAN KİŞİ VAR ŞUAN KARŞINDA Smiley))  SAMSUNUN YARIZI TRABZONDAN GÖÇMEDİR Smiley))  bu arada samsunday san atakum törerle mücadele yi de bilirsin bende ordayım istediğin yere 15 dakka içinde gelmeye hazırım samsun da isen Huh? beklıyorum
trabzonlunun en çok olduğu şehir samsun evet doğrudur ama,100 de 50 değil. yüzde 15 diyebiliriz samsunun toplam nüfusu ilçeleriyle beraber 2 milyon... ama senin söylemin bu değildi istediğin yere istediğin kadar trabzonlu getirip bize her yer trabzon derim demiştin  Smiley topla trabzonlu arkadaşlarını samsunda gidin çifliğe, meydana fark etmez bize her yer trabzon deyin bakalım yapabiliyormusunuz? üzerinizde forma falan olsun  Smiley  Samsunda değilim ayrıca şu anda ama terörle mücadeleyim falan deyipte artistlik mi yapıyosun    Wink Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
nurofen
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TraßzoNNNN

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Temmuz 05, 2011, 09:05:15 ÖÖ »

trabzonlunun en çok olduğu şehir samsun evet doğrudur ama,100 de 50 değil. yüzde 15 diyebiliriz samsunun toplam nüfusu ilçeleriyle beraber 2 milyon... ama senin söylemin bu değildi istediğin yere istediğin kadar trabzonlu getirip bize her yer trabzon derim demiştin  Smiley topla trabzonlu arkadaşlarını samsunda gidin çifliğe, meydana fark etmez bize her yer trabzon deyin bakalım yapabiliyormusunuz? üzerinizde forma falan olsun  Smiley  Samsunda değilim ayrıca şu anda ama terörle mücadeleyim falan deyipte artistlik mi yapıyosun    Wink Grin
utanmadan bide yazıyorsunuz buraya geldiqiniz gibi kümeye gidicek samsun spor trabzonspora küfür ederken iyiydi takımınız sokaklarda kutlama yaparken sövüyorsunuz nasıl bi takımı tuttugunuzu bilmıyorsunuz bile trabzonspor bi sevdadır siz ne anlarsınız takım tutmakdan kümeye düşünce takımım yok süperliğe cıkar ooooooooo samsun sporrrrr böyle eylenir geçinirsiniz:)

ß!Zé Hé®YéR TRAßZOnn
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Temmuz 05, 2011, 09:07:58 ÖÖ »

Futbol dünyası bence bagırsaklarını temizliyor hangi takımın ne oldugu önemli degil bence. Takımlar ve camialarını kendi çıkarları için kullanan kim varsa temizlenmeli. Göz altında aziz yıldırım oldugu için onun üzerinden örnek vereyim. İki yıl şampiyonlugu son anda kaçırdık taraftar stadı yaktı bizde bunu yaptık dese ne olur. Camiası çıkıp arkadaş biz senden bunumu istedik der mi?Huh? Peki dedi diyelim şunu sorgularmı arkadaş sen bunu bu camiada var olmak camiadan aldığın güçle ülkede söz sahibi olmak için yaptın der mi ?? Bundan sonra savcılık elindeki dosyanın gücü ile cezaları verir ancak yasadan önce olan biten kişilerin camialarda güç sahibi olmak için yaptıklarını araştıramaz bile. Şuan yaşananlar açılan dava aslında geçmiştede açılabilirdi. Futbol yasası yeni olabilir ancak geçmişte bu tür olayları tsk da olan yasalarlada halledebilirlerdi.

Evet daha önce de olabilirdi ama yine de bu devrim ama sorun şu insanlar nasıl olsa aklanır bunlar bişi cıkmaz diyolar asıl cıkmadıgında nasıl cıkmaz dıye tepki vermemiz gerekirken .... Herkes kimin ne yaptığını bılıyor azizin de ünalında ahmedınde mehmedınde bıle bıle 2-3 yıldız bir şampiyonluğa benliğimizi değiştirmemliyiz.Evet bu bir spor bunun bilincinde olmalıyız.... Keşke ülkemizde 100 tane zekirriya öz gibi cesaretli savcılar olsa da ülke 2 yılda her alanada temizlenir

Fazla Söze GereL yOK
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Temmuz 05, 2011, 09:39:28 ÖÖ »

sorarım sana bir ıspat mahiyetin de olsun diye geçen sezon bana bir tane maç göster deplasman maçlarında trabzonun taraftarı 1000 kadar bıle yok dıyebıleceğin bir maçımızı göster ama sen fenerlı ısen ben sana çıkarırım Smiley)) bizim taraftarımız türkiyenin her yerın de özgür ce dolaşır ben bunu demek istiyorum dayak da yesek hastenelık de olsak sırtımızdan borda mavi formayı çıkarmayız biz böyle taraftarız  oyuzden sloganımız bize her yer trabzon ...  artıstlık felen da yaptığım yok trabzon taraftarını her ilde görebılırsın   ..  ama bank asyaya düşecek fener taraftarını Smiley) asla tarabzon sokakların da göremezsin ilçeleri de dahil ama diğer karadeniz illerin de görebilirsin

atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Temmuz 05, 2011, 10:03:07 ÖÖ »

sorarım sana bir ıspat mahiyetin de olsun diye geçen sezon bana bir tane maç göster deplasman maçlarında trabzonun taraftarı 1000 kadar bıle yok dıyebıleceğin bir maçımızı göster ama sen fenerlı ısen ben sana çıkarırım Smiley)) bizim taraftarımız türkiyenin her yerın de özgür ce dolaşır ben bunu demek istiyorum dayak da yesek hastenelık de olsak sırtımızdan borda mavi formayı çıkarmayız biz böyle taraftarız  oyuzden sloganımız bize her yer trabzon ...  artıstlık felen da yaptığım yok trabzon taraftarını her ilde görebılırsın   ..  ama bank asyaya düşecek fener taraftarını Smiley) asla tarabzon sokakların da göremezsin ilçeleri de dahil ama diğer karadeniz illerin de görebilirsin

lem Sinan gene ortalığı karıştırıyorsun hahahhahaha
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Temmuz 05, 2011, 10:24:24 ÖÖ »

Grin  atıl abi selamlar  özlemedim desem yalan demiş olurum abi

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Temmuz 05, 2011, 10:46:40 ÖÖ »

sorarım sana bir ıspat mahiyetin de olsun diye geçen sezon bana bir tane maç göster deplasman maçlarında trabzonun taraftarı 1000 kadar bıle yok dıyebıleceğin bir maçımızı göster ama sen fenerlı ısen ben sana çıkarırım Smiley)) bizim taraftarımız türkiyenin her yerın de özgür ce dolaşır ben bunu demek istiyorum dayak da yesek hastenelık de olsak sırtımızdan borda mavi formayı çıkarmayız biz böyle taraftarız  oyuzden sloganımız bize her yer trabzon ...  artıstlık felen da yaptığım yok trabzon taraftarını her ilde görebılırsın   ..  ama bank asyaya düşecek fener taraftarını Smiley) asla tarabzon sokakların da göremezsin ilçeleri de dahil ama diğer karadeniz illerin de görebilirsin
biz sizin yaptığınız deplasmanı bank asyada yaptık.sen madem samsundasın o zaman bilirsin fener olsun,g.s olsun şampiyon olunca çiflik caddesinde kutlama yapabildi mi ? tarihte hiç bir zaman samsun sokaklarında trabzon taraftarı görmedim tezahurat yapan bize her yer trabzon diyen bunu sende biliyorsun.ben futbolda şiddeti tasvip etmiyorum sadece senin iddianın ve bize her yer trabzon sloganın yanlış olduğunu söylüyorum...

şimdi iddia ettiğin gibi samsunda trabzonsporlu arkadaşlarınla beraber(tavsiyem tarabzondan da takviye iste) çiflik caddesi veya herhangi bir mahalle de olur bize her yer trabzon de bakalım ne oluyor.  Wink

utanmadan bide yazıyorsunuz buraya geldiqiniz gibi kümeye gidicek samsun spor trabzonspora küfür ederken iyiydi takımınız sokaklarda kutlama yaparken sövüyorsunuz nasıl bi takımı tuttugunuzu bilmıyorsunuz bile trabzonspor bi sevdadır siz ne anlarsınız takım tutmakdan kümeye düşünce takımım yok süperliğe cıkar ooooooooo samsun sporrrrr böyle eylenir geçinirsiniz:)
Samsunspor türkiyede yetiştirdiği futbolcularıyla her zaman lokomotif ve ekol olmuştur.
vikipedi den alıntı ;
    ''Samsunspor, tarihinde 23 hafta boyunca Süper Lig'in zirvesinde yer almıştır ve Süper Lig'de en uzun süre lider kalan 5. takımdır. Bu başarısıyla da bu klasmanda Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor'dan sonra en başarılı Türk takımıdır. Ayrıca Süper Lig tarihinde en fazla puan toplayan 9. takım ve 1. Lig'in en çok şampiyon olan takımıdır.  Kulüp, 1993–94 sezonundaki Balkan Kupası şampiyonluğu ile de Anadolu takımları arasında son kez bu kupayı kazanan takımdır. Bu başarısıyla da Avrupa'da kupa kazanan sayılı Türk takımlarından biridir.''

Samsunsporda yönetim değişti galip öztürk 5 sene içinde şampiyonluk sözü verdi, zamanla her şeyi göreceksiniz biraz sabredin.  Wink
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2011, 04:16:01 ÖÖ Gönderen: sniper » Kayıtlı

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
XXTHYXX
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Temmuz 05, 2011, 11:38:55 ÖÖ »

gerek yok baba bunlara nasılsa ortaya çıkar aklanırız.biz malız hakketen afedersiniz denizlide kaybetiğimiz zmn bunu yapmadık.ama fener olunca şike mike burakın bu dalgaları.9 puan öndeydin ağlak herif  okadar gol kaçırdılar ettiler.neyse sonuç belli olacak ilk ts maçına gelemzler zaten kadıköye.türk futbol tarihinde olmayan olaylar olur.yeterki bi tsli görmiyim

sen kimsin sinyor nesin sen? bi tsli görsen nolcak lan sen trabzonlunun bastığı toprağı bile öpmeye layık değilsin.. kişiliksiz ... ts taraftarı kadıköyde çok tur atmıştır maçtan önce de sonra da (1000 kişi bi arada tek vücut) ve karşısına bi tane fenerli çıkmamıştır sen ne diyorsun???
XXTHYXX
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Temmuz 05, 2011, 11:53:13 ÖÖ »

sniper neden ortalığı karıştırıyorsun? samsun sparluysan helal olsun sana şehrinin takımını tutuyorsun keşke herkes şehrinin takımına bağlı olsa da gidip istanbul takımlarının peşinde koşmasa. sen bi karadenizli olarak diyorsun ki gelin samsunda bize heryer TRABZON diye bağırın da bak ne oluyor? biz şampiyon samsun diye yazdık maçta ama sen işi düşmanlığa getirmek istiyorsun bu çok yanlış Sad
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Temmuz 05, 2011, 12:31:48 ÖS »

sniper neden ortalığı karıştırıyorsun? samsun sparluysan helal olsun sana şehrinin takımını tutuyorsun keşke herkes şehrinin takımına bağlı olsa da gidip istanbul takımlarının peşinde koşmasa. sen bi karadenizli olarak diyorsun ki gelin samsunda bize heryer TRABZON diye bağırın da bak ne oluyor? biz şampiyon samsun diye yazdık maçta ama sen işi düşmanlığa getirmek istiyorsun bu çok yanlış Sad
tribünde trabzonspor taraftarının açtığı düşmanca pankartlara şahit oldum.rize maçından bahsediyorum yanlış anlama.trabzon taraftarı üşenmemiş rizeye gelmiş karşı tribünde bize 90 dakika küfür ettiler birde. 25 senedir Samsun'un maçlarına giderim zamanım olduğu sürece ama trabzonda sokakta yürürken bile evlerden kafamıza saksı atıldığına da şahit oldum, 55 plakalı arabalarımızın trabzonda camlarının kırılıp pert edildiğine de şahit oldum. bahsettiğin olaya gelince avni akerde skorbortta ve statta şampiyon Samsunspor anonsu yapıldığında bütün stad yuuuhhh ve ıslık yaptı... Samsun halkı sence samimi bulmuşmudur ?  Wink
« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2011, 03:26:13 ÖS Gönderen: sniper » Kayıtlı

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Temmuz 05, 2011, 12:37:18 ÖS »

bak hocam, ben bu sene rize'de Samsunspor'un 1-0 kazandığı maça gittim. gördüğüm manzarada hiç hoş değildi.bize ayrılan üstü açık tribünde 90 dakika kafamıza dışardan yağmur gibi kafamıza taş yağdı. koltukları söküp kafamıza kalkan yaptık. tribündede trabzonspor taraftarının açtığı düşmanca pankartlara şahit oldum.rize maçından bahsediyorum yanlış anlama.trabzon taraftarı üşenmemiş rizeye gelmiş karşı tribünde bize 90 dakika küfür ettiler birde. 25 senedir Samsun'un maçlarına giderim zamanım olduğu sürece ama trabzonda sokakta yürürken bile evlerden kafamıza saksı atıldığına da şahit oldum, 55 plakalı arabalarımızın trabzonda camlarının kırılıp pert edildiğine de şahit oldum. bahsettiğin olaya gelince avni akerde skorbortta ve statta şampiyon Samsunspor anonsu yapıldığında bütün stad yuuuhhh ve ıslık yaptı... Samsun halkı sence samimi bulmuşmudur ?  Wink
sen neden bahsedıyorsun rızenın stadı komple kapalıdır sen nerrden buldun da yapıştırdın buraya bu yazıyı anlamadım Smiley)))  yenı stadında oynan dı maç ve stada dışarıdan taş atılabılmesı gıbı bır durum da yok Smiley))))9 hahahahaahahah

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!