Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 09:17:03 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: arkadaşımın hesabı banlandı  (Okunma Sayısı 2720 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 06, 2012, 09:35:51 ÖS »

arkadaşlar dıyar 79 kizilateş adlı hesabı mustafabi actı ve kendisi yaylada işi cıkmıştı benden rica etti hesabına 3 gunlugune bakmamı bendeb oyuna bayandan beri gırmıyodum girdigimde baktımki ticaret vurulcak gibiydi biliyorum hile yapmak hoş bişey degl ama gordumu kendimi tutamıyorum vedıyarın gunune gore baya  biraz mal kaldırdım ve bunun karşılıgında mustafa abinın hesap uzaklaştırma aldı kendisi oyunu oynamak icin oyunu bırakmış arkadaşlarınıda cagırdı ve oyuna başlattı ve kredılı oynayan bırısı şımdı yukledıgı para boşa gitti parayı gec arkadaşlarınada mahcup duruma duştu  normalde yabancılar yaptıgında 2 gunluk banla gecıştırilen bi kural nıcın dırekt uzaklaştımra aldı ve sadece yabancılar degıl daha once kendımde aynı dıyarda 3 kere iki ve 3 gunluk banlar almışken mustafa abının hesabının ayrıcalıgı nede uzaklaştırma alıyor
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2012, 10:02:34 ÖS Gönderen: ıronman » Kayıtlı

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 06, 2012, 09:48:06 ÖS »

arkadaşlar dıyar 79 kizilateş adlı hesabı mustafabi actı ve kendisi yaylada işi cıkmıştı benden rica etti hesabına 3 gunlugune bakmamı bendeb oyuna bayandan beri gırmıyodum girdigimde baktımki ticaret patlat benı dıiye bagrıyodu neredeyse biliyorum hile yapmak hoş bişey degl ama gordumu kendimi tutamıyorum vedıyarın gunune gore baya yuklu bi mıktar mal kaldırdım ve bunun karşılıgında mustafa abinın hesap uzaklaştırma aldı kendisi oyunu oynamak icin oyunu bırakmış arkadaşlarınıda cagırdı ve oyuna başlattı ve kredılı oynayan bırısı şımdı yukledıgı para boşa gitti parayı gec arkadaşlarınada mahcup duruma duştu  normalde yabancılar yaptıgında 2 gunluk banla gecıştırilen bi kural nıcın dırekt uzaklaştımra aldı ve sadece yabancılar degıl daha once kendımde aynı dıyarda 3 kere iki ve 3 gunluk banlar almışken mustafa abının hesabının ayrıcalıgı nede uzaklaştırma alıyor
Madem o kadar düşünüyorsun arkadasını ceza alıcağını bile bile niye hile yapıyorsun?
baktımki ticaret patlat benı dıiye bagrıyodu  Grin Grin hey allahım

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 06, 2012, 09:49:08 ÖS »

Madem o kadar düşünüyorsun arkadasını ceza alıcağını bile bile niye hile yapıyorsun?
baktımki ticaret patlat benı dıiye bagrıyodu  Grin Grin hey allahım
senın yaran var onu biliyoz Grin iki gunluk ban almak başka uzaklaştıma başka

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 07, 2012, 02:15:34 ÖÖ »

arkadaşlar dıyar 79 kizilateş adlı hesabı mustafabi actı ve kendisi yaylada işi cıkmıştı benden rica etti hesabına 3 gunlugune bakmamı bendeb oyuna bayandan beri gırmıyodum girdigimde baktımki ticaret vurulcak gibiydi biliyorum hile yapmak hoş bişey degl ama gordumu kendimi tutamıyorum vedıyarın gunune gore baya  biraz mal kaldırdım ve bunun karşılıgında mustafa abinın hesap uzaklaştırma aldı kendisi oyunu oynamak icin oyunu bırakmış arkadaşlarınıda cagırdı ve oyuna başlattı ve kredılı oynayan bırısı şımdı yukledıgı para boşa gitti parayı gec arkadaşlarınada mahcup duruma duştu  normalde yabancılar yaptıgında 2 gunluk banla gecıştırilen bi kural nıcın dırekt uzaklaştımra aldı ve sadece yabancılar degıl daha once kendımde aynı dıyarda 3 kere iki ve 3 gunluk banlar almışken mustafa abının hesabının ayrıcalıgı nede uzaklaştırma alıyor

Neden uzaklaştırma aldığını öğreniriz sorun o değilde senin emanete ihanet etmen sorun  bence madem hesap senin değil neden yaparsın  böyle birşey dur ben açıklamasını yapayım madem diyar yeni kale seviyen de yüksek ise yaparım hileye kaldıracağımı kaldırırım alıp başımı giderim 2-3 gün ban yesemde hiç kimse saldıramaz oh ne ala demi :S

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 07, 2012, 07:22:06 ÖÖ »

Bunu bildiği için adminler biz buna 2 gün ban versekte bu rahat durmaz meseleyi toptan halledelim demişler Grin Grin
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 07, 2012, 10:20:06 ÖÖ »

Aynı diyarda iki hesap arasında ip çakışması ve ticaret tespit edilirse,düşük puanlı hesap uzaklaştırılır direk..Sizdeki de böyle bir durum olabilir...
Emanet hesabın puanı ticaret hilesi yaptığın hesaptan az mı?

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 07, 2012, 04:26:45 ÖS »

Neden uzaklaştırma aldığını öğreniriz sorun o değilde senin emanete ihanet etmen sorun  bence madem hesap senin değil neden yaparsın  böyle birşey dur ben açıklamasını yapayım madem diyar yeni kale seviyen de yüksek ise yaparım hileye kaldıracağımı kaldırırım alıp başımı giderim 2-3 gün ban yesemde hiç kimse saldıramaz oh ne ala demi :S
abi valah haklısın huylu huyundan vaz gecemıyo işte adamada acayıp mahcuo oldum bıdahada kımsenın hesabına gırmem zaten bi yardımcı olsanızda neden uzaklaştırıldıgıgını ogrensek

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 07, 2012, 04:28:31 ÖS »

Aynı diyarda iki hesap arasında ip çakışması ve ticaret tespit edilirse,düşük puanlı hesap uzaklaştırılır direk..Sizdeki de böyle bir durum olabilir...
Emanet hesabın puanı ticaret hilesi yaptığın hesaptan az mı?
dıyarda puanı en yuksek olan hesap banladı iki hesap arasındakıde degıl

ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 07, 2012, 04:31:22 ÖS »

Bunu bildiği için adminler biz buna 2 gün ban versekte bu rahat durmaz meseleyi toptan halledelim demişler Grin Grin
abi sorma adminler bıktı benım actıgım hesapları banlamaktan  Grin gecen sene o dıyarda 70 tane hesap acmıştım yanarım yanarım oyunuda oynayamadım bırakmıştım

apollo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Temmuz 07, 2012, 05:09:26 ÖS »

kizilates benim hesabim. bu sira pek giremedigim icin hakan bakarak oluyordu. ama onemli olan o degil. imperianin cevabi bakicilik yoluyla mal aktarmak. yani ticaret.  benim hesaba ceza verilmesi elbette gerekti ona itirazim yok. ama normalde 2 gun uzaklastirma verirlerken bana neden direl uzaklastirma verdiler.
bu olay ilk defa gerceklesiyor.birkac defa ceza alsam ve devam etsem uzaklastirmayi hak ettim diyecegim. kizilates hesabinin diger hesaplardan farki ne ki kisiye ozel ceza veriliyor.
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Temmuz 07, 2012, 05:17:23 ÖS »

abi sorma adminler bıktı benım actıgım hesapları banlamaktan  Grin gecen sene o dıyarda 70 tane hesap acmıştım yanarım yanarım oyunuda oynayamadım bırakmıştım
helal kardes 70 hesabi nasil acabildin yaw Grin ben bikardim walla acmayi birak o hesaplara nasil bir seviye ciftlik bastin anlamis degilim
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 07, 2012, 07:58:50 ÖS »

helal kardes 70 hesabi nasil acabildin yaw Grin ben bikardim walla acmayi birak o hesaplara nasil bir seviye ciftlik bastin anlamis degilim
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
sorma usta az ugraşmadım onlarla asıl hesaptan cok ek hesaplarla ugraşıyodum

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!