Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 05:12:06 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Teslim olduğum adam saldırılara devam edeyor  (Okunma Sayısı 2469 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
davut1972
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 29, 2011, 11:48:58 ÖÖ »

diayr 14 de velikigurun isimli oyuncuya teslim oldum ama adam halen bana saldırmaya devam ediyor.teslim olunduğunda saldırı yapamaması lazım değilmi.teslim olduğumda saldırı filan başlatmamıştı.adam kayırma bu diyarda da devammı ediyorr.
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2011, 11:50:44 ÖÖ »

adam size saat kaça saldırdı, siz saat kaçta teslim oldunuz?
siz saatleri yazmadan bile söyleyebilirim ne olduğunu. Adam saldırdıktan sonra teslim olmuşsunuzdur. adam size saldırmıştır diyelim 3 saatte geliyodur. siz de tam o saldırdıktan yarım saat sonra teslim olursunuz mesela. anlatabildim umarım..
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2011, 12:50:07 ÖS Gönderen: carlsberg » Kayıtlı
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2011, 12:19:20 ÖS »

davut sen hiç türk diyarı 3 oynadın mı?

engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2011, 12:45:59 ÖS »

adam size saat kaça saldırdı, siz saat kaçta teslim oldunuz?
siz saatleri yazmadan bile söyleyebilirim ne olduğunu. Adam saldırdıktan sonra teslim olmuşsunuzdur. Şimdi bana diceksiniz ki saldırı altındayken teslim olunmuyo adama. yok öyle birşey. yani var da tam olarak öyle değil. siz adamın saldırdığını gördükten sorna teslim olamıyorsunuz, adam size saldırmıştır diyelim 3 saatte geliyodur. siz de tam o saldırdıktan yarım saat sonra teslim olursunuz mesela. anlatabildim umarım..
konuyu uzatmak gibi olmasında yanlış biliyorsun bende senın gıbı sanıyordum ama adam teslım oldu  Grin saldırıya 15 dk vardı teslım oldu ve bır daha saldıramadı  Smiley
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 29, 2011, 12:49:28 ÖS »

konuyu uzatmak gibi olmasında yanlış biliyorsun bende senın gıbı sanıyordum ama adam teslım oldu  Grin saldırıya 15 dk vardı teslım oldu ve bır daha saldıramadı  Smiley
olabilir ama arkadaşın sorduğu sorunun cevabı o değil zaten o sadece ufak bir bilgiydi.. hemen değiştiriyorum o yazımı o zaman yanlış bilgi olmasın..
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 29, 2011, 02:48:55 ÖS »

diayr 14 de velikigurun isimli oyuncuya teslim oldum ama adam halen bana saldırmaya devam ediyor.teslim olunduğunda saldırı yapamaması lazım değilmi.teslim olduğumda saldırı filan başlatmamıştı.adam kayırma bu diyarda da devammı ediyorr.

Aranızda ittifak savaşı mevcut mu?
davut1972
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 29, 2011, 06:55:41 ÖS »

Diyar 3 de oynadım.
aramızda ittifak savaşı mevcut
teslim olduğumda bana kesinlikle saldırıya geçmemişti.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 29, 2011, 06:59:16 ÖS »

İttifak savaşı  var ise Teslim olmanın bir manası yok saldırı alırsın İttifak savaşı Süreci boyunca  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!