Imperia Online Turkey  
Mayıs 05, 2024, 07:53:04 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ulsulararasi D79  (Okunma Sayısı 30952 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HayaLeT_
Ziyaretçi
« Yanıtla #180 : Temmuz 22, 2011, 10:49:13 ÖS »

basayeve hayranım yazmıştır Grin
Grin Grin Grin Grin hahahha yaw HAKAN agilar ne zmn geliyoo Grin  *hahaha* *hahaha* Bekliyorum ha Grin
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Temmuz 22, 2011, 10:50:17 ÖS »

acıldı ya sızın adamlarda sayılı olan bana bunu yazdı cevırebılıcek bırısı Smiley kılıclı okcu mızraklı tamam yarın sabahta zırh sekız tamamdır:)
igra li minalata era v svqt 18?

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ReBeL37
Türkish 12 Diyar 68 ÖzqüR
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Temmuz 22, 2011, 11:41:12 ÖS »

Google Translate de çevir  Wink  Smiley ama saçma bişey çıkabilir  Smiley Bi deniyim bakalım

игра ли миналата ера в свят 18? böle bişey mi yazdı xD (dünyada 18, geçmiş dönemin oyun?) tercümesi bu galiba  Smiley

Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #183 : Temmuz 23, 2011, 10:00:11 ÖÖ »

evet bir gece öncede bir türk oyuncuya daldın.sonrada bulgara geçtin.biz herkese mesaj attık davet ettik kimseyi dışlamadık.bence bu içten gelen bişey kan meselesi....
ben geyik yapıyorum,türk oyuncuya saldırmamda kaza idi herifin bir bulgardan daha bulgar bir ismi vardı iori de ne demek? direk bana bulgarı anımsattı,ayrıca türk olduğunu anladıktan sonra kendisinden özürde diledim...  Wink bulgar ittifağına geçmiş olmamın sebebide farklı bir muhabbet olsun diyeydi çünkü ben d79,u önemsemiyorum fantezi peşindeyim ama yardım isteyen türk olursa elimden geldiğince yardım ederim ayrıca benim damarlarımda senin sahip olamayacağın,en asilinden türk kanı akıyor çünkü asil bir türk,oyunda ayrı forumda ayrı konuşmaz... burda yazdıklarını oyundan yazar ve en azından espri yaptığımı anlamasanda kuşkulu yaklaşıp direk hain ilan etmeden sorardın,işte asil türklük budur  Wink
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2011, 10:08:34 ÖÖ Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Temmuz 23, 2011, 10:05:16 ÖÖ »

Google Translate de çevir  Wink  Smiley ama saçma bişey çıkabilir  Smiley Bi deniyim bakalım

игра ли миналата ера в свят 18? böle bişey mi yazdı xD (dünyada 18, geçmiş dönemin oyun?) tercümesi bu galiba  Smiley
sanırsam dıyar 18 de oynadımnmı dıyo maşalah dartanyanlar ne yaptıysa butun gavurlar onları soruyo sıpırıtle Grin

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #185 : Temmuz 23, 2011, 10:06:32 ÖÖ »

bıde daha dıyarın başı yav lutfen gereksız tartışmalara gırımeyelim sinir stres ıcınde bı senemızı gecırmeyelım
« Son Düzenleme: Temmuz 23, 2011, 10:10:57 ÖÖ Gönderen: ıronman » Kayıtlı

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #186 : Temmuz 23, 2011, 02:49:09 ÖS »

ben geyik yapıyorum,türk oyuncuya saldırmamda kaza idi herifin bir bulgardan daha bulgar bir ismi vardı iori de ne demek? direk bana bulgarı anımsattı,ayrıca türk olduğunu anladıktan sonra kendisinden özürde diledim...  Wink bulgar ittifağına geçmiş olmamın sebebide farklı bir muhabbet olsun diyeydi çünkü ben d79,u önemsemiyorum fantezi peşindeyim ama yardım isteyen türk olursa elimden geldiğince yardım ederim ayrıca benim damarlarımda senin sahip olamayacağın,en asilinden türk kanı akıyor çünkü asil bir türk,oyunda ayrı forumda ayrı konuşmaz... burda yazdıklarını oyundan yazar ve en azından espri yaptığımı anlamasanda kuşkulu yaklaşıp direk hain ilan etmeden sorardın,işte asil türklük budur  Wink

kanki ben yardım istiyorum ve türküm . 

olur mu ?     Cry

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #187 : Temmuz 23, 2011, 03:19:36 ÖS »

kanki ben yardım istiyorum ve türküm . 

olur mu ?     Cry
olur kanki,ne konuda?  Grin

Uploaded with ImageShack.us
HayaLeT_
Ziyaretçi
« Yanıtla #188 : Temmuz 23, 2011, 04:31:05 ÖS »

sanırsam dıyar 18 de oynadımnmı dıyo maşalah dartanyanlar ne yaptıysa butun gavurlar onları soruyo sıpırıtle Grin
Grin:D beli ki ondan eppeyy Tirsmislar o yzdn onlari soruyorlar Grin:D  *hahaha* *hahaha*
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Temmuz 28, 2011, 12:40:41 ÖS »

ya dıyarın ilk kale beşini yıktımm amam adam kaynagı kactıya:(

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #190 : Temmuz 28, 2011, 10:51:20 ÖS »

d79 da bende pears76 nicki ile aşağılarda zevk yapıyorum Smiley
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #191 : Temmuz 28, 2011, 10:52:45 ÖS »

ya dıyarın ilk kale beşini yıktımm amam adam kaynagı kactıya:(
gordum abi supersin bizim itifa gel ıstersen muhabette olur bana paso bayrak acıyolar pek keyıf yapamıyom:)

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #192 : Temmuz 28, 2011, 10:54:39 ÖS »

gordum abi supersin bizim itifa gel ıstersen muhabette olur bana paso bayrak acıyolar pek keyıf yapamıyom:)

yok be ben aşağılarda takılmaya devam edecem sürekli vuruş var aşağılarda ne güzel Smiley eyalet bile açmadım aldığım altınları askere yatırıyorum biriktirsem 4 eyaletim olurdu Smiley
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #193 : Temmuz 28, 2011, 10:56:42 ÖS »

aynen onun zevkı başka

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #194 : Temmuz 28, 2011, 11:02:51 ÖS »

d79 da bende pears76 nicki ile aşağılarda zevk yapıyorum Smiley

Birde bana dersin ne işin var başka diyarda diye  Grin

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!