Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 04:47:39 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: d19  (Okunma Sayısı 7909 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 02, 2013, 04:28:27 ÖS »

Carlsberg banada aynini dediydi 2 hafta oynayalim diye ikinci gunde merkez basinca bana saldirma turklere yardimederiz diye mesaj atmisti ayrica 31 binde kale sekizz basani gordum adamda bide 15m altin vardi
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2013, 04:30:18 ÖS Gönderen: ıronman » Kayıtlı

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Aralık 10, 2013, 10:18:34 ÖÖ »

Carlsberg banada aynini dediydi 2 hafta oynayalim diye ikinci gunde merkez basinca bana saldirma turklere yardimederiz diye mesaj atmisti ayrica 31 binde kale sekizz basani gordum adamda bide 15m altin vardi

sana nerde demiştim onu hatırlayamıyorum gösterirsen sevinirim.. O gördüğün adam, ki eğer gördüysen gerçekten, eğer hilesiz başardıysa bunu helal olsun ama biraz zor sanki 31 binde kale 8?
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Aralık 11, 2013, 12:06:06 ÖS »

imkansız değildir. ancak bunu yaptığında diyarda herhangi bir sıralamada olması imkansıza yakındır. yüklü paralar kaldırması gerekir.
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Aralık 12, 2013, 02:06:28 ÖÖ »

imkansız değildir. ancak bunu yaptığında diyarda herhangi bir sıralamada olması imkansıza yakındır. yüklü paralar kaldırması gerekir.

birsürü araştırma yapması gerekiyo, e merkezi falan yapıcak birsürü ki üretimi olsun o da var. kale 8 yapana kadar birsürü kale basıyosun. e para kaldırman gerekiyo o puanda en fazla ne kadar üretimin olabilir yani bide 15 milyon varsa hala elinde belli ki askeri de var ki para kaldırıyo. asker basınca da puan gelicek birsürü. bana inandırıcı gelmedi o puanda öyle bişey ama varsa helal ne diyim Smiley
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Aralık 12, 2013, 10:37:13 ÖÖ »

sana nerde demiştim onu hatırlayamıyorum gösterirsen sevinirim.. O gördüğün adam, ki eğer gördüysen gerçekten, eğer hilesiz başardıysa bunu helal olsun ama biraz zor sanki 31 binde kale 8?
diyar 79 basayev dersem belki hatirlarsin suanda ordayim abaqus adiyla adam hile yapmamistir demedimki adam zaten baskalarinin mal aktarmak icin kulandigi hesapti

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Aralık 13, 2013, 12:41:39 ÖS »

diyar 79 basayev dersem belki hatirlarsin suanda ordayim abaqus adiyla adam hile yapmamistir demedimki adam zaten baskalarinin mal aktarmak icin kulandigi hesapti
pardon benim hatam, ben hile yapanları adamdan saymıyorum da sizin hile yapmayanları değil de yapanları adam yerine koyduğunuzu unutmuşum Smiley
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Aralık 13, 2013, 05:34:12 ÖS »

pardon benim hatam, ben hile yapanları adamdan saymıyorum da sizin hile yapmayanları değil de yapanları adam yerine koyduğunuzu unutmuşum Smiley
sen hile yapmadanmi bastin abininde seninde nasil oynadiginizi biliyoz

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Aralık 13, 2013, 11:34:47 ÖS »

sen hile yapmadanmi bastin abininde seninde nasil oynadiginizi biliyoz
bu oyunda 8. senem ve senin kadar yüzsüz insan görmedim ben yemin ederim. herkesi kendiniz gibi zannetmeyin arkadaşım bu nedir ya. nerde hile yapmışım ben? d 72da oynuyorum şuan ve burda bastım kaleyi buyur gel şikayet et. Her açıdan herşeyimi kontrol ettir. En ufak şüphe dahi bulunursa oyunu direk bırakırım burda özür dilerim senden. Ama bulunmazsa, ki bulunma ihtimal dahi yok hile yaptığımı gösterecek bir delil bulunmasına, bidaha benle muhattap olma bırak artık şu oyunu da.

Ayrıca abimin neyini gördün çok merak ediyorum anlatta öğrenelim?
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Aralık 14, 2013, 10:56:33 ÖÖ »

Tamam ben hile yapiyom ona biseh dedigim yok aradaki tek fark siz hile yaptginizi kabul etmiyonuz aen degilmiydin abim ikinci heaaba girecegi zaman internette gider diyen arti diyarin ilk ayi ben ticaretten 10m altin kaldirirken ustune aaldiri yaparken abinle puanim ayniydi simdi sizin hile yapmadiginiza kim inanir kadirmi   Grin

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Aralık 14, 2013, 11:17:21 ÖÖ »

Tamam ben hile yapiyom ona biseh dedigim yok aradaki tek fark siz hile yaptginizi kabul etmiyonuz aen degilmiydin abim ikinci heaaba girecegi zaman internette gider diyen arti diyarin ilk ayi ben ticaretten 10m altin kaldirirken ustune aaldiri yaparken abinle puanim ayniydi simdi sizin hile yapmadiginiza kim inanir kadirmi   Grin
Hile yaptığımızı kabul etmiyoruz değil, sen hile yaparak zar zor bizle aynı seviyeye ulaşabildiğin için bizim hile yapmadığımızı kabul edemiyosun bütün olay bu.

abim ikinci heaaba girecegi zaman internette gider diyen-- ne dediğini anlamadım açıklarsan sevinirim?

bahsettiğin diyarı çok iyi çok net hatırlıyorum. Hile yapmayı geç abim patır patır tüm hile yapanları banlatmıştı. Kaç kez şikayet edildi senin gibiler tarafından belki sende etmişsindir bilmiyorum. Hiçbi şekilde ceza yemedi ama senin gibiler patır patır döküldü. He sonra süresiz banlanan hesapların cezaları 2-3 günlük cezalara döndürülünce abim dedi böyle iş olmaz. Adamlar göz göre göre hile yapıyo kanıtlanıyo yine de bu adamların oynamalarına izin veriyolar, bu oyun oynanmaz artık deyip bırakmıştı. İşin kısası, sen hileni yaptın yaptın bastın askerini, abim hilesiz ekonomi yaptı yine de senden daha iyiydi. Kaç sene olmuş bunu artık kabullensen iyi olur Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Aralık 14, 2013, 07:43:04 ÖS »

Arada bakıyorumda ilkgözağrıma ( İmperia online ) tartışma eksik olmuyor Smiley   Ben hakan'ın hile yaptığını görmedim bu arada..   spy73 e sevgilerle  *rose*   Grin Grin Grin   Tüm arkadaşlara selam olsun şaka bir yana..

Uploaded with ImageShack.us
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Aralık 14, 2013, 08:23:07 ÖS »

Hehhe abin oyunu benden once birakmisti bende ugurbyki ozaman benim uc katim puanda ve diyar birincisiydi onu vurduktan sonra birakmistim oyunu bu arada bende hakanim sayi ya spy nerde
« Son Düzenleme: Aralık 14, 2013, 08:26:14 ÖS Gönderen: ıronman » Kayıtlı

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Aralık 14, 2013, 08:26:16 ÖS »

Arkadaşlar birbirinize şataşmanıza gerek yok,  benim oynadığım  bir diyarda lideri olduğum ittifakta  takip ettim  hesabı hilesiz,  25 k iken kale 8 basmıştı arkadaşın, online süresi çok düşüktü, ve sıralamada da oldukça gerideydi.
« Son Düzenleme: Aralık 14, 2013, 08:40:45 ÖS Gönderen: tarhan1982 » Kayıtlı
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Aralık 14, 2013, 08:31:02 ÖS »

Ya bende onu dedim basiliyo ama adam direkt adam degilsiniz hesabina getirdi

musty
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Aralık 14, 2013, 08:43:12 ÖS »

onu bunu bırakın da bi demli çay iyi giderdi ha

Tek Gerçeğimdin...
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!