Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 09:38:30 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: çok uyelik  (Okunma Sayısı 3574 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« : Şubat 24, 2008, 01:55:23 ÖÖ »

sa arkadaşlar turk 2 de çok kişi birden fazla oyuncuya sahip bunlara bi çozum yok mu biz bileğimizin hakkıyla oynamaya çalışıyoruz ama çok uyelikliler kendi uyeliklerine saldırıp çok miktarda ganimet goturuyorlar mod arkadaşlar sıkı takip için bişeyler yapılamaz mı bu nedir boyle yaf hileyle oyun oynadıktan sonra ne anlamı kalıyor oyun oynamanın sadece egonuzu tatmin etmek için mi 7 de 2 defa oynadım biz bu turkler neden doğru durust oyun oynamıyoruz sorarım size

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
@@@@@
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 24, 2008, 02:10:17 ÖÖ »

AYNI dertlerden bende dertlıyım...yanlız senden kayda deger kanıt göstermen ıstenecektır bu ıddaa na karsılık olarak...sonucta kısı dıger uyelıgıyle kendıne avantaj saglıyacak bır harekette bulunması durumunda...kanıtların yardımıyla once yasak cezası sonra sılınme ıslemıne bas vurulur....yanlız hılecı ınsanlar hakkında kanıtlar verıceksen aman hocam dıkkat et....hakkını ararken hılecıler kızıyo...sen nıye benle ugrasıyosun derler bak sonra Cry Cry
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2008, 02:23:26 ÖS »

BİZLERİN BANLANMA İLE İLGİMİZ YOK.ANLAŞILSIN ARTIK BU.MOD ARKADASLAR TAKIP ETSIN FALAN DA DENMESIN ARTIK.VARSA HİLE YAPTIGINA EMIN OLDUKLARINIZ KANITI ILE BERABER SOYLEYIN ."BIZDE ADMINLERE SOYLEYELIM".....AMA YA BENDEN COK KAYNAKLARI VAR ANLAMIYOM NASIL YAPIYORLAR KESIN HILE YAPIYORLAR DIYEREK TE OLMAZ BU İŞLER..EVET BEKLIYORUM ISIMLERI VE SEBEPLERINI YAZIN....HERKES HILE VAR DIYO AMA 2-3 ARKADASTAN BASKADA KANIT GOSTEREBILEN OLMUYO...ONLARIN SOYLEDIKLERINI DE ILETIYORUZ ZATEN...BASKA DA BIRSEY GELMEZ ELIMIZDEN...

AMA ISPAT OLACAK ELINIZDE YOK ADAMIN 5 UYELIGI VARMIS FALAN ,10 EYALETI VAR BENDE NIYE YOK FALAN DEMEYIN....

HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 24, 2008, 03:13:53 ÖS »

ipekiş ben 10 da hile yapanları ilettim stasy e fotolar ıle bırlıkte ama bı sonuc yok ortada bu oyunda cok buyuk adaletsızlık var isteyen istediği gibi hile yapabilir Tongue zagor 2 kere banlanmıs adamlar kanıtlamıslar hanı nıe sılmıyolar bu adamı hanı bırıncı defa uyarı 48 saat ban verdınız ıkıncı defa sılınmesı gerekmez mi işte adaletsız oyun bu kadar olur!
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 24, 2008, 03:30:38 ÖS »

Bılıyorum Hakan.Ben nıye oyunu bıraktım sanıyorsun:)Iletıyoruz bızde ama her zaman ıstenen olmuyo.Elımden de fazlası  gelmıyo.Ama baska care yok sızler ıletecekssınız bıze veya onlara bakacagız sonuca.

Ama ıspatlı ıletelım bız bısey yapmazlarsa onların ayıbı arkadaslar ne dıyım daha.Daraldım bende...

SONUC ALANA KADAR SIKIŞTIRACAZ BAŞKA DA YOLU YOK ZATEN.
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2008, 03:35:18 ÖS Gönderen: ipekis » Kayıtlı
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 24, 2008, 03:57:41 ÖS »

İpekis daralma. Boşver gitsin. Bu bir oyun sadece. Sen işini iyi yapıyor musun, ona bak. Hem oyun dediğin hilesiz olmaz. Hele ki savaş oyunu. Yakalanan ceza alır ayrı mesele.

Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 24, 2008, 08:08:24 ÖS »

srburak gel seni mod yapıcam.  *freak* Ondan sonra aynı bu soruları ben sana sorucam. hatta daha neler neler sorucam. mod olanları sıkıştırabildiğim kadar sıkıştırıcam.  *YAHOO*

işlerini doğru düzgün yapsınlar yaw. gitsinler oyunları tek tek kontrol edip hile yapanları, multi hesap kullananları silsinler. küfür edenlerin tüm hesaplarını banlasınlar. oyundaki yanlışlıkları gidersinler. tüm önerileri dikkate alsınlar. bi soru sorduğumda anında cevap versinler... *sos*

Ama kazın ayağı öyle değil işte. Modların oyunun herhangi bir aşamasında normal üyeden bir farkı yok. Biz sadece forumdaki düzeni sağlamak için yetki verildi. Oyunla ilgili herhangi birşey yapmamız mümkün değil. Oyunla ilgili yetkili adminlere sadece iletmekle yükümlüyüz o kadar. Onlar da ne kadar ilgili olduklarını hepiniz biliyorsunuz. Adamların hepsi oyunun maaşlı çalışanları. Memur gibi çalışıp haftasonları tatil yapıyorlar. Biz burda hiçbir çıkarımız olmadığı halde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz yine yaranamıyoruz yine yaranamıyoruz.

O yüzden bize gelip şunu şunu banla, şu niye silinmiyo, bu küfür ediyo, bu multi hesap kullanıyo diyip gelmeyin. Bunların hepsini sizden biz daha iyi biliyoruz. Ama elimizden birşey gelmiyor...
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Şubat 24, 2008, 08:22:28 ÖS »

silin konuyu yaf tamam hakıımızı arayalım derken haksız durumuna düşeceğiz bizde yaparız bi şeyler artık

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Şubat 24, 2008, 08:34:06 ÖS »

silin konuyu yaf tamam hakıımızı arayalım derken haksız durumuna düşeceğiz bizde yaparız bi şeyler artık

hehe. burada sana kastım yok yanlış anlama. sadece arada kaynadın gitti. oğlum sana söylüyorum gelinim sen anla misali umarım gideceği yere gider bu mesajlar...  *ok*
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Şubat 25, 2008, 02:22:34 ÖS »

Oyunda aynı diyardan birden fazla üyelik almak yasak olmasa olmaz mı?Bazı oyuncular diğer üyeliklerine saldırıyorlar ve ganimet alıyorlar.Buna bende karşıyım.Ama diğer üyelike saldırmamak şartıyla aynı diyardan ikinci bir üyelik almak serbest olamazmı?Huh?
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Şubat 25, 2008, 06:46:53 ÖS »

Aynı dıyardan 2.,3,4, vs ıstedıgın kadar uyelık alabılıyorsun zaten.Ama menfaat sağlarsan ve gereklı gorurlerse ceza alırsın
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Şubat 25, 2008, 06:50:34 ÖS »

Çok teşekkür ederim kardeş.Bu arada en kısa zamanda oyuna dönmeni dilerim.Senin için çok iyi oyuncu diye bahsediyorlar forumun her tarafında.
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 25, 2008, 10:35:00 ÖS »

Çok teşekkür ederim kardeş.Bu arada en kısa zamanda oyuna dönmeni dilerim.Senin için çok iyi oyuncu diye bahsediyorlar forumun her tarafında.

Rıca ederım.İnsallah su ıslerı yoluna koyalım bakacaz.Tabı bıde ısverenlerım kıllık etmeyı bıraksınlarda erişim engelımı kaldırsalarda oynayalım oyunu...Ah bır savasta cıksalar karsıma varya:))
CEZA
Restricted
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

OYUN VE OYUNCU

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Şubat 25, 2008, 10:56:59 ÖS »

slm diyar 10 da ceza  nikiyle oyuna katılıyordum... artık katılamıyorum silindi. yalana gerek yok 2 defa saldırdım diğer hesabıma ama ilkinde farkedilmedi  sanırım... çünkü farkedilseydi  hemen silmeleri gerekirdi , alışkanlık  edindiler benim hesabı silmeyi...benim anlamadığım  diğer hesabın silinmesi, ceza nın 3 gün bloke olması lazım idi ama silinmiş...neden silindi..Huh? neyse önemlide değildi zaten .bu arada  diğer hesabıma saldırı yapıp ekonomik gelir elde ettiğimi burda bu kadar açık bir şekilde ifade ettiğimi sakın kimse yanlış anlamasın , yaptığımın doğru bişey olmadığının farkındayım...ama bunu bir çok kişinin yaptığını biliyorum. özelikle bulgarlar  çok yapıyor ama kimse bişey yapmıyor anladığım kadarıyla...bu dönem için zaten oyuna çok fazla takılmadım oyunun 30. gününde puanım hala 12,000 oluşundan anlaşılabilir...aslında söylemek istediğim çok şey var ama buna satırlar sayfalar yetmez...burada özelikle vurgalamak istediğim, türkler neden bir birini ispiyonluyor Huh? modlar neden hemen bunu bildirip türklerin hesaplarını sidiriyor Huh? türkler neden bir birine saldırıyor Huh? türkler neden güzel bir ittifak kurup güzel savaşlar yapıp güzel puanlara ulaşamıyor Huh? neden her oyunda en iyiler listesinde ilk 10 da bi  türk olamıyor ???ve daha neler neler...abonata  her oyunda hile yapıyor aline öyle ,online öyle ,bunlar her oyunda hile yapıyor ama daha hiç ceza alan olmadı ...abonata bu gün ceza almış oyunun bitmesine 5 gün kalmış bir çok kişinin canını yakmış ,oyunda zevk kalmamış bir çok kişi bırakmış bu vakiten sonra ceza versen ne vermesen ne...
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 25, 2008, 11:01:43 ÖS »

Modlar hakkında sıkayet olan herkesı bıldırır.Etık olarak da bu dogru sende bılıyorsun.Zaten bıldırmezsek adam kolluyo oluruz dimi?

Onun dısında fıkırlerıne katılıyorum.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!