Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 03:32:40 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: sıze seslenıyorum modöratörler  (Okunma Sayısı 2126 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
virtue
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 23, 2008, 01:45:22 ÖS »

arkadaşlar şu oyunda dıyar 5 de oynarken hıleden dolayı banlandım hemde dırak banlandım 45 saat de değıl....ama bazılar ıkı kere 45 saat banlanıyor..adamların gözgöre göre hıle yaptığını bıldığınız halde bu tur oyunuları neden hala burda tutuyorsunuz...ben bulgarca bılıyorum bu konuyu bulgar dıyarındakı bazı arkadaşlarıma yansıtıcam bazılarının canı fena yanacak ..gerekırse aynı pc numarasından başka uyelıklerle gırmesını bıle engelletebılırm ışınızı adam akıllı yapın...şu zagor denen şahsa ayrıcalık tanımayı bırakın..adam ıkı kez nasıl banlanır 45 saat...adamın hıle yaptığını bılıyorsunuz gereğını yapın yada bırakın şu oyunu sızde...sonuçta bu bı oyun ama mıllet emek harcıyor..ıkıncı kez uyarıda bulundurtmayın bana kendınızı...
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2008, 01:57:00 ÖS »

Delil göster yapsınlar. Delilin yoksa iki de bir aynı konuyu açıp durmayın. Mod arkadaşlar işlerini gayet güzel yapıyorlar. Halep ordaysa arşın burda.

@@@@@
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2008, 02:02:23 ÖS »

turk dıyerı 1 ın utanc tablosuna gırersenın arkadaşlar...bu uyenın 2 kez uyarı nıyetınde kullanılan ve bu bır kez olup  takıbınde  sılınme ye gıtmesı gerekırken.....bu adam  2 kere 48 saat yasak verılmıs ve bu oyun genelınde bır ılk ...baska benzerı olayda yok....
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2008, 02:32:44 ÖS »

OLCAYEMRAH ARKADAŞINIZIN FREZ ADLI HESABI İLE ALMIŞ OLDUĞU CEZAYA NE DİYECEKSİNİZ ÇOK MERAK EDİYORUM DOĞRUSU TÜRK DİYARI İKİDE

zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2008, 02:36:09 ÖS »

arkadaşlar şu oyunda dıyar 5 de oynarken hıleden dolayı banlandım hemde dırak banlandım 45 saat de değıl....ama bazılar ıkı kere 45 saat banlanıyor..adamların gözgöre göre hıle yaptığını bıldığınız halde bu tur oyunuları neden hala burda tutuyorsunuz...ben bulgarca bılıyorum bu konuyu bulgar dıyarındakı bazı arkadaşlarıma yansıtıcam bazılarının canı fena yanacak ..gerekırse aynı pc numarasından başka uyelıklerle gırmesını bıle engelletebılırm ışınızı adam akıllı yapın...şu zagor denen şahsa ayrıcalık tanımayı bırakın..adam ıkı kez nasıl banlanır 45 saat...adamın hıle yaptığını bılıyorsunuz gereğını yapın yada bırakın şu oyunu sızde...sonuçta bu bı oyun ama mıllet emek harcıyor..ıkıncı kez uyarıda bulundurtmayın bana kendınızı...
Grin 45 DİĞİL ARKADAŞIM 48 SAAT   Grin

@@@@@
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 23, 2008, 02:42:43 ÖS »

YA  aga sen neden anlamazlıktan alıyosun bu konuyu..arkadaş oyunu acarken orda kurallar yazıyor ıyı oku...oyuncuların ılk hatalarında ...vurdugu uyelık sılınır vuran uyelık 48 saatlık uyarı bazında bır ceza yer....BUNUN TEKRARI BENZERI UTANC TABLOSUNDA ADI YAZILMAYI HAK EDICEK BIR OLAYDA...TAVIZ VERMEDEN VURDUGUDA VURAN UYELIKTE OYUNDAN IHRACI GEREKMEKTEDIR....evt adam vurmuş frez ıle frezeyı ve cezayı hak ettmış ve  cekmış cezasını ...48 saat yasak yemıs adam bır daah yaparsa benzerı bırsey sılınecektır....ve o adam bunun bılıncıyle hareket edıyor...ceza yıcek bır olaya sebebıyet vermıyor...BU ARKADASI BIRISI YONLENDIRTSINDE ONCE OYNADIGIN OYUNUN KURALLARINI ÖGRENMENI ARTIK ŞIDDETLE TAVSIYE EDERIM...

BIZ CEZA SISTEMININ DOGRU KURALLARA UYGUN UYGULANMASINI ISTIYORUZ...AMA SEN OLAYI CAYDIRIYOSUN ...BURADA SENIN YAZDIGIN HIÇ BIR YAZINA CEVAP VERMICEZ...SADECE GEREKENIN YAPILMASINDA MODLARIMIZ USTUNE DUSENI YAPSINLAR BI ZAHMET
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 23, 2008, 02:43:01 ÖS »

ayrıcalık falan tanınmıyo kımseye adamı tanımam etmem.Sen neysen o da benım için o.Geregının yapılmadıgını nerden bılıyosun.Ne ayrıcalıgı yapmısız ?adam 2 kez banlanmıs bız mı takıp edecez herkesı tek tek kac kez banlanmıs dıye.Burda forum moduyuz bızım gorevlerımız bellı.Sorunları ıletırız,forum ıcı duzenı sağlarız falan fılan... Farketmıssınız durumu ben de ılettım cevap gelıncede yazarım buraya.Dahada konunun uzayacak bı tarafı yok.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!