Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 10:31:39 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklerin d.75 teki durumu  (Okunma Sayısı 11159 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Haziran 16, 2011, 08:46:57 ÖÖ »

konumuz d.75 teki türk oyuncuların durumu arkadaşlar.. krallar pandora savaşı deyil lütfen herkes daha duyarlı olsun bu konuda eyer illaki savaşacağız derseniz biz her zaman hazırız kimsedende çekinmiyoruz ..

Ölmeyelim Görelim  Wink Sonutça bu bir savaş oyunu istedigine saldırırsın istediginide kollarsın mesafe sorunu da yok nasılsa TD 5 deki gibi Herkes Serbest istedigini yapmakta  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Trb_Fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Haziran 16, 2011, 09:31:18 ÖS »

Aras önce erkek gibi çıkıp oyunun adını söyleyecek, öyle boş beleş ahkam kesmekle olmaz o işler. Adını söyle defterini düreyim. Ben senin kim olduğunu öğrenene kadar diyar biter.Smiley
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 17, 2011, 05:03:59 ÖS »

arkadaşlar kavgayı bırakalım yaptığım hiç birşey için kimseden özür dilemem çünkü küfretmedim ama şunu bilelim Türk mileti olarak zaten hemen ayrışmayı severiz hemen eski hesaplar açılır biz birliktelikten bahsediyoruz siz hesaplaşma falan ama şunu bilin böyle oldukça kaybeden biz oluruz diyar 5 te kartosmanla fena kapıştık savaşta tek bir kötü söz çıkmadı ne benden ne ondan bak ne güzel söylemiş şimdi yinede siz bilirsiniz akla kara belli olur zaten
kardeş sonuçta bu bir oyun sen kesmesen başkası kesecek sonuçta bu oyunda biri birinin askerini kesecek.askerimi kesti diye niye hakaret edeyimki helal olsun benden cok calışmış asker kasmış beni devirmiş bunu böyle düşüneceksin.ama 75 de neden yabancıların elinde oyuncak olalımki.fedarasyon kuralım tek çatı altında toplanalım ama yem olmayalım birbirimizlede diyar bitimine son 3 ay kala ilk 50 de 45 türk varken savaşalım kötümü olur.daha öncede bu konuda başlık actım ama fos cıktı.önceden uluslar arasında oynayanlar bilir.bulgarlar önce türkleri bitirip sonra diger milletlere dalıyor en son diyar bitiminde kendileriyle savaşıyolar.bizde tam tersini yapıyoz önce kendi kendimizi yiyoz sonra yabancılar bizi yiyo durum bu ilk 20 de şu an 3 türk var ve ben bu duruma üzülerek bakıyorum.şu an ilk 20 de en az 8 10 kişi olmamız lazımdı.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 17, 2011, 05:14:37 ÖS »

kardeş sonuçta bu bir oyun sen kesmesen başkası kesecek sonuçta bu oyunda biri birinin askerini kesecek.askerimi kesti diye niye hakaret edeyimki helal olsun benden cok calışmış asker kasmış beni devirmiş bunu böyle düşüneceksin.ama 75 de neden yabancıların elinde oyuncak olalımki.fedarasyon kuralım tek çatı altında toplanalım ama yem olmayalım birbirimizlede diyar bitimine son 3 ay kala ilk 50 de 45 türk varken savaşalım kötümü olur.daha öncede bu konuda başlık actım ama fos cıktı.önceden uluslar arasında oynayanlar bilir.bulgarlar önce türkleri bitirip sonra diger milletlere dalıyor en son diyar bitiminde kendileriyle savaşıyolar.bizde tam tersini yapıyoz önce kendi kendimizi yiyoz sonra yabancılar bizi yiyo durum bu ilk 20 de şu an 3 türk var ve ben bu duruma üzülerek bakıyorum.şu an ilk 20 de en az 8 10 kişi olmamız lazımdı.

15-20 güne Görürsün ilk 20 de kaçtane Türk oluyor  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 17, 2011, 06:08:31 ÖS »

İNŞALLAH
Trb_Fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Haziran 17, 2011, 09:25:35 ÖS »

Pandora ve Edessa tayfası gelip ayaklarımıza kapanıp yalvarmadığı sürece onlarla anlaşacak değiliz. Onun dışında diğer bütün arkadaşlarla PRESTİJ ittifağı olarak her yola varız.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Haziran 17, 2011, 09:36:19 ÖS »

sanırım sen kendine hesap açmadın  korkudan iki kişi bir hesapla oynuyorsun... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
bak efes2008  bile kendi ismine açtığı hesabı bıraktı  çakma isimle oynuyor ama sanırım onu da buldum emin değilim çok az kaldı  şifreler çözülüyor kel görünür ...

senin benimle derdin çok sanırım  bu kadar ağladığına göre var bir şey  .... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
sizin ittifaktan  saldırı yaptığım ve bana hakaret eden üç kişi var .
ikisini buldum kesin  bir sen kaldın  seni de bulurum rahat ol beni bekle olur mu ... *rose*

panik yok..... Cool

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Haziran 17, 2011, 09:48:46 ÖS »

kanki hayırlı olsun  karizma yapmışsın  ...

ne görev  verdiler ki sana  açılımı nedir ?

imperiaonlinenin yeni gurur kaynağı  bünyemin.... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Haziran 17, 2011, 09:52:17 ÖS »

kanki hayırlı olsun  karizma yapmışsın  ...

ne görev  verdiler ki sana  açılımı nedir ?

imperiaonlinenin yeni gurur kaynağı  bünyemin.... *rose*

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=9487.0

;D

Teşekkürler  Zafer  *rose*

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Haziran 17, 2011, 10:01:26 ÖS »

kanki haritadan bakıp anladığım şu  forumda ne kadar  küfür ve hakaret eden oyuncu varsa   yandı ki ne yani ... *rose*

imperiaonline yönetimini bu kararından dolayı kutluyotum çok doğru bir tercih olmuş benim düşüncem bu ... Cool

artık çok daha seviyeli  yazılar okuruz ...
yeni görevinde başarılar  arkadaşım ... *rose*

*rose*    spy73    *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Haziran 17, 2011, 10:39:48 ÖS »

kanki haritadan bakıp anladığım şu  forumda ne kadar  küfür ve hakaret eden oyuncu varsa   yandı ki ne yani ... *rose*

imperiaonline yönetimini bu kararından dolayı kutluyotum çok doğru bir tercih olmuş benim düşüncem bu ... Cool

artık çok daha seviyeli  yazılar okuruz ...
yeni görevinde başarılar  arkadaşım ... *rose*

*rose*    spy73    *rose*

Huh? küfür hakaret eden oyuncu ile bünyaminin alakasını kuramadım  Huh?
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Haziran 18, 2011, 07:35:42 ÖÖ »

Huh? küfür hakaret eden oyuncu ile bünyaminin alakasını kuramadım  Huh?

haklısın arkadaşım ne anladığımı yanlış anlattım sanırım ... Grin

bünyemin sürekli forumda olduğu ve yazılanları neredeyse hepsini okuduğu için ve artık sizler ile aynı ekipte olduğu için
bu tür durumlara daha hızlı tepki  verilmesinde  katkısı olur anlamında yazmak istemiştim.
bir oyuncunun  yanlış  bir  durumu sizlere iletmesi  ile  bünyeminin  iletmesi arasında bir fark olur düşüncesi ile bu şekilde yazdım şimdi kendimi anlatabildim mi . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Haziran 18, 2011, 09:11:58 ÖÖ »

BU KONUDAN HERKES ANLAYACAĞINI ANLADI =))))   
Trb_Fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Haziran 18, 2011, 09:27:04 ÖÖ »

ben hikaye ve roman okurum belki bir şeyler öğrenip idrak ederim ... *rose*

senin bulunduğun yerde sanırım okur yazar sayısı sınırlı ki  sen ortada kalmışsın ... *hahaha*

bünyemine  yaptığın yakıştırma  sana yapılsa ne düşünürsun ?

trabzonuş  mu demeliyiz biz de sana  ?

hoş olmuyor  sanırım  hoş durmuyor  bu yakıştırma . Cool

üzülerek söylüyorum ilk kez bir oyuncuya bu şekilde bir cevap yazdım .

Ben bünyamine yakıştırma yapmadım kendisi zaten bu ismi kullanıyor, hatta nick olarak da bir defasında forum söylemişti. D75 te adını hala söylemedin geçiştirip duruyorsun sözde delikanlı seni.Smiley
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Haziran 18, 2011, 12:29:16 ÖS »

ben sizleri nasıl buluyorsam sizde beni bulun arayan bulur  ..
bir de arkadaşım aklında bulunsun burada oyun oynuyor olduğumuzu  unutma  olur mu .
yenersin yenilirsin bu sorun değil ben bunu sorun etmiyorum
benim sorun ettiğim d5 te savaş yaptım bir çok oyuncu ile  madalya aldım madalya verdim .
ben diyar 5 ortalarında  devir aldım arasvıı   hesabını ve o güne kadar sen ve arkadaşların ile bir sorunum olmadı .
ben devir aldığımda hesabın asıl sahibi  ( karargah )  ile savaşıyordu  bildiğim kadarı ile de  ağır yenilgiler de aldı ve oyunu bıraktı kime bana ben  zafer  yani spy73  ben bu konuyu karargaha yazdı  dedim ki arkadaş bu oyunun asıl sahibi oyunu bana devir etti  çok rica ediyorum bu hesaba saldırı yapma kendimi tanıttım yaşımı ve kim olduğumu söyledim  arkadaş benimle alay etti ve hakaret etti  sonrası biliniyor sanırım  karargah hesabı kaç kere beyaz bayrak açtı  dibe vurdu o ittifak bu ittifak kaçtı en son üç kişi ortak bakıyordu hesaba takip edenler bilir mutlaka ben ne yaptım karargaha verdiğim bir söz vardı sadece o  sözümü tuttum  söz  bu diyar ya sen ya ben oyun sonunu göremez  demiştim öyle de oldu.
karargah oyun sonunu göremedi .
bunları neden yazdım biliyormusun   sen de bana hakaret ettin .
eray42
cibicis
mardinli
bu arkadaşlar da bana hakaret etti  ben de diyorum ki  ben özür dilesinler demiyorum ...
bana hesap verecekler diyorum  anlaşılmıştır sanırım .

not.  sizin lideriniz ve abiniz  efes 2008  de vurdum kaç kere ama bir kötü söz etmedi şahsıma . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!