Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 02:40:04 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklerin d.75 teki durumu  (Okunma Sayısı 11163 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
La_Edri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ts

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Haziran 11, 2011, 08:22:53 ÖÖ »

Ne özürü neden bahsediyorsunuz. ?? Semsert bırak bu işlerii... Hâlâ helms deep olayı mı aklında... ? Smiley Yabancılara yedirmeyelim bu diyarı dedik.. Ama siz bilirsiniz.. Kimseden de medet ummuyoruz. Sadece fikirlerimizi söyledik.. Kimse özür filan da beklemesin..
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Haziran 11, 2011, 04:33:57 ÖS »

arkadaşlar ben bu konuyu 75 şin ilk günlerinde yazdım daha ittifaklar kurulmamış ve taraflar belli olmamıştı.ama bana bir iki kişinin dışında olumlu cevap veren olmadı.ve herkes eski defterleri karıştırdı şu an burdada o oluyo biz türkler ne zaman birbirimizi yemeyi bırakırsak o zaman bi şeyler yapabiliriz sizlere tavsiyem yabancılara zayıf yönünüzü göstermeyin savunma askeriniz mutlaka olsun ve ittifakınızı iki gruba ayırın savaşcılar ve ekocular ittifakın yarısı ekosunu geliştirirken diger yarısı savaşır ve 3 ay sonra görevler degişir ekocular savaşa savaşcılar ekoya bu diyarıda türk diyarı gibi oynarsanız çamurda patinaj yapan arabalar gibi yerinizde sayarsınız diyarın başında iki ittifak olmayı düşündüm savaşcılar bi tarafta ekocular bi tarafta iki ayrı ittifak ama tek yumruk yapamadık sizde birşey yapamazsınız burda eski defterleri acar tartışır konuyu kapatırsınız her şeyden önce affetmeyi veya özür dilemeyi ögrenmemiz lazım affeden veya özür dileyen küçülmez aksine büyür bir şey yapacaksanız eskiyi unutun sıfırdan başlayın d5 bitti dostlukları buraya taşıyın düşmanlıkları biten yerde bırakın
Trb_Fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 11, 2011, 09:25:54 ÖS »

S.a arkadaşlar birileri tutmuş özürden falan bahseder oldu, bana laf düştü hemen geldim.Smiley Ben topunuzdan özür dilerim. Oldu mu:)
« Son Düzenleme: Haziran 11, 2011, 09:42:40 ÖS Gönderen: Trb_Fatih » Kayıtlı
ERAY42
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BZM RaHaT eTMeDiĞiMZ DiYaRDa KiMSe iSTiRaHaT EDEMZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Haziran 11, 2011, 10:25:37 ÖS »

Haha ilk defa şöle orta bir yol buluncak sandım fazla uzun sürmedi gene atışmalar Smiley)
Trb_Fatih
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Haziran 11, 2011, 10:48:18 ÖS »

Yol bulunacak adam var kafa bulunacak adam var bunlar kafa bulunacak cinsten kardeş. Bunlarla bu muhabbeti yapacan öbür türlü kendilerini adamdan sayarlar.Smiley
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Haziran 13, 2011, 08:16:36 ÖÖ »

arkadaşlar ben bu konuyu 75 şin ilk günlerinde yazdım daha ittifaklar kurulmamış ve taraflar belli olmamıştı.ama bana bir iki kişinin dışında olumlu cevap veren olmadı.ve herkes eski defterleri karıştırdı şu an burdada o oluyo biz türkler ne zaman birbirimizi yemeyi bırakırsak o zaman bi şeyler yapabiliriz sizlere tavsiyem yabancılara zayıf yönünüzü göstermeyin savunma askeriniz mutlaka olsun ve ittifakınızı iki gruba ayırın savaşcılar ve ekocular ittifakın yarısı ekosunu geliştirirken diger yarısı savaşır ve 3 ay sonra görevler degişir ekocular savaşa savaşcılar ekoya bu diyarıda türk diyarı gibi oynarsanız çamurda patinaj yapan arabalar gibi yerinizde sayarsınız diyarın başında iki ittifak olmayı düşündüm savaşcılar bi tarafta ekocular bi tarafta iki ayrı ittifak ama tek yumruk yapamadık sizde birşey yapamazsınız burda eski defterleri acar tartışır konuyu kapatırsınız her şeyden önce affetmeyi veya özür dilemeyi ögrenmemiz lazım affeden veya özür dileyen küçülmez aksine büyür bir şey yapacaksanız eskiyi unutun sıfırdan başlayın d5 bitti dostlukları buraya taşıyın düşmanlıkları biten yerde bırakın

haklısın oradaki konuyu görmedim görsem kesin cevap verirdim özür.. ayrıca biz kendi adımıza hiçbirşey istemiyoruz
türklerden kim bir başarıya oynarsa elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız konumuzda krallar ittifakına yardım diye bir şeyde yok galiba?    ayrıca d.5 bitmiştir  ...
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Haziran 13, 2011, 05:38:57 ÖS »

haklısın oradaki konuyu görmedim görsem kesin cevap verirdim özür.. ayrıca biz kendi adımıza hiçbirşey istemiyoruz
türklerden kim bir başarıya oynarsa elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız konumuzda krallar ittifakına yardım diye bir şeyde yok galiba?    ayrıca d.5 bitmiştir  ...

aynen d5 bitti ama arkadaşlar kafalarında bitiremediler hala d5 deki olayları konuşuyolar.ben d5 şi bırakmadan cakıldıgım oldu gelip askerimi kesen oldu ama tek kötü söz söylemedim söylememde sonuçta bir oyun ama 75 de iş biraz degişiyo neden ilk 10 da 5 6 türk olmasın bize en cok zararı pandora verdi ama o orda kaldı şu an kapımız acık gelsinler bir olalım lakin olamayız ne zaman böyle bir konu acılsa eski defterler karıştırılıp sen beni kesmiştin sen kaçmıştın falan filan ya bu oyunda asker kestirmeyen gidipde cakılmayan varmı ben 500k askerle bonusa cakıldıgımı biliyorum.eskiyi kapatmadıkca yni sayfa acamayız buradada laf böyle uzar gider bizde patinaj yapar dururuz
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Haziran 13, 2011, 06:03:19 ÖS »

aynen d5 bitti ama arkadaşlar kafalarında bitiremediler hala d5 deki olayları konuşuyolar.ben d5 şi bırakmadan cakıldıgım oldu gelip askerimi kesen oldu ama tek kötü söz söylemedim söylememde sonuçta bir oyun ama 75 de iş biraz degişiyo neden ilk 10 da 5 6 türk olmasın bize en cok zararı pandora verdi ama o orda kaldı şu an kapımız acık gelsinler bir olalım lakin olamayız ne zaman böyle bir konu acılsa eski defterler karıştırılıp sen beni kesmiştin sen kaçmıştın falan filan ya bu oyunda asker kestirmeyen gidipde cakılmayan varmı ben 500k askerle bonusa cakıldıgımı biliyorum.eskiyi kapatmadıkca yni sayfa acamayız buradada laf böyle uzar gider bizde patinaj yapar dururuz
sen sana küfreden adam için eski diyarda kaldı o olay der misin?  ittifak olayı güven,saygı ve birlik işidir ben bıraktım 75i ama pandoranın krallar dan kimseyle  işi olacağını sanmıyorum.. ben de semsert ile düşmandım ama diyar bitti düşmanlık bitti çünkü olay oyun içindeydi.. krallar ın ki ise başka bir boyutta çaban güzel
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2011, 06:06:32 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Haziran 13, 2011, 06:27:13 ÖS »

sen sana küfreden adam için eski diyarda kaldı o olay der misin?  ittifak olayı güven,saygı ve birlik işidir ben bıraktım 75i ama pandoranın krallar dan kimseyle  işi olacağını sanmıyorum.. ben de semsert ile düşmandım ama diyar bitti düşmanlık bitti çünkü olay oyun içindeydi.. krallar ın ki ise başka bir boyutta çaban güzel

küfür olayı ayrı oyun için küfreden adamla zaten bir yere gidilmez 4 seneye yaklaştı bu oyunda gecirdiğim zaman ama tek bir kere bile ceza almadım küfür işine giripde barışın unutun demem benim dediğim savaşlardan dolayı oluşan küslükler ve kırıklıklar.dikkat ederseniz bizim ittifak hiç dagılmadan her diyara beraber gidiyo buda birbirimize vermiş oldugumuz saygı ve sevgiden dolayı
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Haziran 14, 2011, 12:04:56 ÖS »

anlaşılan herkes bildiğini okuyacak  bugün bir türk oyuncudan köy baskını daha yedim   Grin
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Haziran 14, 2011, 02:02:24 ÖS »

anlaşılan herkes bildiğini okuyacak  bugün bir türk oyuncudan köy baskını daha yedim   Grin
geçmiş olsun diyeyim en kısa sürede bir cözüm bulacagız
elf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Haziran 14, 2011, 03:37:26 ÖS »

Saldırı yapan kişi sizin aynı sebep yüzünden aramızdan def ettiğimiz oyuncu.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Haziran 15, 2011, 01:20:43 ÖS »

bu konuda bana söz düşer mi bilmiyorum fakat bildiğim ve yaşadığım bazı şeyleri paylaşmak istiyorum arkadaşlar..
öncelikle ben pandora ittifakında oynadım  kimlere karşı  1 krallar  2  sedat  3 illegal  4 new_world   hepsiyle de savaş yaptım üzülerek söylüyorum ki  bana hakaret ve küfür eden sadece ( krallar ) ittifakı oyuncuları oldu .
sizlerde biliyorsunuz ki pandora olarak  biz iki  ittifakla savaş yaptık  1 krallar  2 sedat   ve  iki ittifakı da  yendik    peki neden sedat  itttifakı  bize küfür yada hakaret etmedi .

yada yenilen ve bunu hazmedemeyen  krallar ittifakı  bize küfür ve hakaret  etti  ?

ben  kimseye küfür etmedim  ettin diyen varsa  söylesin  lütfen ...

d75  te    küfür eden  oyunculardan  hesap sormak  benim ve arkadaşlarımın hakkı mı değil mi ?

not...  ben özür de kabul etmiyorum   eray42   cibicis   bana hesap vericek  raporları buradan veririm  küfür et kaç git  yok öyle arkadaşlar   benim adım  spy73 ... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
tonyukuk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Haziran 16, 2011, 08:40:59 ÖÖ »

arkadaşlar kavgayı bırakalım yaptığım hiç birşey için kimseden özür dilemem çünkü küfretmedim ama şunu bilelim Türk mileti olarak zaten hemen ayrışmayı severiz hemen eski hesaplar açılır biz birliktelikten bahsediyoruz siz hesaplaşma falan ama şunu bilin böyle oldukça kaybeden biz oluruz diyar 5 te kartosmanla fena kapıştık savaşta tek bir kötü söz çıkmadı ne benden ne ondan bak ne güzel söylemiş şimdi yinede siz bilirsiniz akla kara belli olur zaten
efess2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Haziran 16, 2011, 08:42:00 ÖÖ »

konumuz d.75 teki türk oyuncuların durumu arkadaşlar.. krallar pandora savaşı deyil lütfen herkes daha duyarlı olsun bu konuda eyer illaki savaşacağız derseniz biz her zaman hazırız kimsedende çekinmiyoruz ..
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!