Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 10:14:30 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: TD6 Askeri puanda kim 1. olur:)
Trident - 2 (5.9%)
crisangel - 14 (41.2%)
demqn - 3 (8.8%)
_M_ - 5 (14.7%)
kazanova:) - 4 (11.8%)
ithake - 6 (17.6%)
Toplam oy: 26

Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Diyar 6 da itinaylan 1. indirilir.......:)  (Okunma Sayısı 28152 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #105 : Haziran 20, 2011, 02:46:13 ÖS »

sizede sıra gelecek Smiley)) Angry çakma osmanlılar
memnun olduk bizde gercek OSMANLILAR Grin Grin Grin  önce cesaret et nickini yaz seni ayaza bırakalım.kesin senin mesafede benden 6 saat daha uzaklıktadır yoksa sesin kesilmiş olmalıydı Grin Grin Grin
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #106 : Haziran 20, 2011, 03:32:02 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* dirin yetmedi ölünmü yetecek orhanım  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* sana tatil yaramamıs en iyisi tatil yerini degistir  *hahaha* *hahaha* *hahaha* neyse orhanım seni indirdim ve tatile yolladım arada 1 girip orduyu yolayıp cıkmanda canımızı sıktı ve en son geregini yaptık.seni takibe almıyoruz sadece ittifakca diyarı izliyoruz özellikle ben kimde dostlarda dahil ne ordu var ekosu ne off saatleri ne herseyi not ederim.tatilden cıkıp ikide bir birilerine yollamandan sıkıldım ve planı kurduk arkadaslarla orduyu yollasanda yollayacagın kişiyi dahi tahmin ettik zaten yollayamadında ve geregi yapıldı suan daimi tatile aldın gittin.yok kalsam söyle olurdu yok böyle yapardım falana gerek yok ben lafta icraate bakmam gercekte ne yaptıgına bakarım.benim olmadıgım diyarda cok iyi iş cıkaracagına eminim en büyük sanssızlıgın bana yakın olman ve aynı diyarda oynamandı  *hahaha* *hahaha* *hahaha* neyse tekrardan sana iyi tatiller...
gözlerinde bozuklukmu var hasancığım ben o yazıyı dmng ye yazmışım sana ölüm yeter diye sen neden cevap veriyosun? oyunu başkasına verdim ben sanıpta korkudan köy kale atmayın Grin
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #107 : Haziran 20, 2011, 05:41:51 ÖS »

gözlerinde bozuklukmu var hasancığım ben o yazıyı dmng ye yazmışım sana ölüm yeter diye sen neden cevap veriyosun? oyunu başkasına verdim ben sanıpta korkudan köy kale atmayın Grin
ya orhanım bizde yapılan her saldırı karar sonucu yapılır.sana yapılanda öyle idi.biz kimseye korkudan köy kale yapmayız sadece düşman tarafında bulundugu için yaparız.yani senin oyuna devam edip etmemen degil hesabın oyuna devam edip etmemesine baglı yapacagımız saldırılar Grin Grin yani yok korkuyorsunuz falan gibi kelimeler senin diline özelliklede benim tarafıma söylemen hiç ama hiç yakısmıyor.ittifakca hiç bir kimseden ne bir cekingenliğimiz nede  bir korkumuz mevcut.sevdiklerimiz vardır basımız üstüne ama dedim ya ne bir korku nede bir cekindiğimiz kimse yok..
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #108 : Haziran 20, 2011, 05:46:47 ÖS »

gerçek osmanlılar ı trident (aysun) siz okan olarak bilirsiniz , ona sorunda o anlatsın bildiğince, geçen sene kuyruğumuza takılıp , bu yıl osmanlılar die yutturuyo millete Smiley)
bak güzel kardesim daha ismin cismin nedir bilmem ama benim oldugum ittifak kimsenin kuyruguna takılmaz bu hep böyle oldu bundan sonrada böyle olacak.su muhabbetlerden hiç hoslanmam yok daha önce söyleydiniz yok daha önce böyleydiniz.biz OSMANLILAR ittifagıyız ve varsa karsımızda durabilecek biri nick belirtmesi ve gelip bizimle oyun içinde savasmasıdır.onu yapamıyorsan laf etmeye hakkın yoktur daha gercek nick ini yazacak kadar cesaretin yok burda bos bos ayaz estirmaya kalkıyorsun.ve ben bu laf dalasmalarını hiç anlamıyorum varsa sıkıntın varsa gücün ve bu oyunda kendini iddialı görüyorsan hodri meydan gel OSMANLILAR  ittifagını dagıt olsun bitsin yoksa sonsuza kadar karsımızda susmaya mecbursun.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #109 : Haziran 20, 2011, 06:13:18 ÖS »

sen benle kapışacak kapasitede deilsinki sana ölüm yeter benim bak asker basmadan kaç kişiyi vurdum Smiley askerde ogün salmadım ölesine gir çık yaptım ama şunu anlamıyorum benden amma tırsıyosunuz dk da bi takipmi yapıyosunuz yaw her gir çık yaptığımda haberiniz oluyo 5 dk ya duruyom ya durmuyom Smiley başaka ittifaklara haber vermeler player askerini çıktı dikkat edin felan filan Smiley

PArdon banamı dedin sen onu cengaver?  Ölün yetti bana emin ol gördük ölünü dirini..  Bizde bir söz var diriyi severler ölüyü gömerler ( farklıydıda nyse ) Senden korkan senin gibi tatile kaçsın emi Smiley  ASker basmadan kaç kişiyi vurmuş?  Sen hileyle asker basarken ben paşa paşa askerimi basıyordum , ama unutma sen beni değil ben seni vurdum..  Cesaretin olsaydı  oynamakla  iddialı olsaydın devam ederdin böyle tatilden tatile kaçmazdın.  Crisangel korkusu adama neler yaptırıyormuş demekki..   Hayatında 500k askeri puan yaptıysan konuş , konuştuğun adam geçen sene 22 madalya 499k askeri puan aldı.. SAna iyi tatiller çekirge iyi hoplayıp zıplamalar  *hahaha* *hahaha*

Uploaded with ImageShack.us
AYAZA
Ziyaretçi
« Yanıtla #110 : Haziran 20, 2011, 06:21:50 ÖS »

ayrıca bu nıkı size mesaj yazmak için falan da almadım , kayıt tarihine bakarsanız 2009 kayıtlı olduğu bellidir.. fazla pimpiriklenmeye gerek yok. iyi oyunlar
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #111 : Haziran 20, 2011, 06:48:04 ÖS »

Sonuçta oyun olduğunu unutmayalım ve kırıcı olmadan tartışınız tartışmayıda tadında bırakınız..

_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #112 : Haziran 20, 2011, 10:12:16 ÖS »

ayrıca bu nıkı size mesaj yazmak için falan da almadım , kayıt tarihine bakarsanız 2009 kayıtlı olduğu bellidir.. fazla pimpiriklenmeye gerek yok. iyi oyunlar
yav kardes sana nicki neden aldın yada nezaman aldın diye soran olmadıki bunu acıklıyorsun Grin Grin pimpirik olayına gelince öyle takıntılı yada bir korkumuz olsaydı yani pimpiriklenseydik sen gibi nickimizi gizli tutardık Grin Grin Grin sana gizli olan nickinle iyi oyunlar Grin Grin Grin
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #113 : Haziran 20, 2011, 10:14:52 ÖS »

Sonuçta oyun olduğunu unutmayalım ve kırıcı olmadan tartışınız tartışmayıda tadında bırakınız..
*rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #114 : Haziran 21, 2011, 10:43:51 ÖÖ »

bakıyorumda hakettiğin banı sonunda vermişler crisangel ama daha önce neden vermediler onu anlamıyorum akşamleyin bakıyorum 5m -desin sabah bakıyorum 40m + dasın bu kadarda ticaretle oynanmazki pazarda demiri 2 ye kadar düşürdün ucuza alıp satmaktan nasıl yapıyosun bu işi hasancığım bi formülü varsa söle bizde yapalım :)neyse adalet geçte olsa yerini buldu Smiley sana ne köy ne kale atarım şuan hasancıgım çünkü oyunda hevesim kalmamış ama burdaki yazılanlara sadece cevap vermek istedim.kuzey sana gelince ben oyunu bırakmaya çoktan mehilliydim beni tanıyanlar bilir ben bi saldırı almayla oyun bırakacak adam deilim geçen sezon oynayanlar bılır sadece o saldırı sebep oldu bide seviyeni bozmassan sevinirim konuşmalarında.ha unutmadan tridenttemi banlandı ittifakça hilecimisiniz yaw Smiley
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #115 : Haziran 21, 2011, 12:17:38 ÖS »

carlsberg blitsde ticaret hilesi yapılmıyo diye mi dökülüyosun  Grin Grin
allah allah yaa bu konuyla benim ne alakam var, durduk yere bana niye bulaşıyosun sen anlamadım gitti. Ayrıca hiç ticaret hilesi yapmadım, yapmam, yapanı da sevmem.. Blitzde ciddi anlamda oynamadığımı daha önce de söylemiştim..
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #116 : Haziran 21, 2011, 12:37:41 ÖS »

allah allah yaa bu konuyla benim ne alakam var, durduk yere bana niye bulaşıyosun sen anlamadım gitti. Ayrıca hiç ticaret hilesi yapmadım, yapmam, yapanı da sevmem.. Blitzde ciddi anlamda oynamadığımı daha önce de söylemiştim..
pardon lem  Grin Grin crisangel yazıyomuş  Grin Grin aklım ha bire sende carlsberg olarak okudum  *hihi* *hihi*  adınıda bılmedıgımden gerısı komple ısım  Grin Grin Embarrassed
Alexander
Ziyaretçi
« Yanıtla #117 : Haziran 21, 2011, 01:18:04 ÖS »

bakıyorumda hakettiğin banı sonunda vermişler crisangel ama daha önce neden vermediler onu anlamıyorum akşamleyin bakıyorum 5m -desin sabah bakıyorum 40m + dasın bu kadarda ticaretle oynanmazki pazarda demiri 2 ye kadar düşürdün ucuza alıp satmaktan nasıl yapıyosun bu işi hasancığım bi formülü varsa söle bizde yapalım :)neyse adalet geçte olsa yerini buldu Smiley sana ne köy ne kale atarım şuan hasancıgım çünkü oyunda hevesim kalmamış ama burdaki yazılanlara sadece cevap vermek istedim.kuzey sana gelince ben oyunu bırakmaya çoktan mehilliydim beni tanıyanlar bilir ben bi saldırı almayla oyun bırakacak adam deilim geçen sezon oynayanlar bılır sadece o saldırı sebep oldu bide seviyeni bozmassan sevinirim konuşmalarında.ha unutmadan tridenttemi banlandı ittifakça hilecimisiniz yaw Smiley
Çeçenin yorumu silinmiş ama onun dediği gibi başlığı "Diyar 6 da hileyle1. indirilir.......Smiley" olarak değiştirmelisiniz ... Gerçi indirilen 1. lerde hileci ama .... Benim bildiğim bu oyunu hilesiz oynayıp rekor kıran  pears var gerisi hikaye ...
« Son Düzenleme: Haziran 21, 2011, 02:25:01 ÖS Gönderen: Alexander » Kayıtlı
_SANCAK_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #118 : Haziran 21, 2011, 02:16:20 ÖS »

yav orhanım belkide burda en son konusacak yada yorum yapacak kişi sen oldugun halde pişkin pişkin cıkıp yorum yapman ne garip.yav senin ticarette düşük fiyattan mal alıp sattıgının resmi dahi var bende ha farklı pc lerden yaptın yakalanmadın bizde tebrik ettik ama hakaret etmedik ve seni indirdik suan hakettiğin yerdesin.eger süpheleriniz var ise bunun sikayet mercii blues tir.burda aglamanıza gerek yok.cıkıp burda hikaye anlatmayın varsa icraatınız burda onu ortaya koyun.yoksada sonsuza kadar susun.
erbay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #119 : Haziran 21, 2011, 02:21:23 ÖS »

yukarda  bir anket var  kim askeri puanda birinci olur diye onu şöyle değiştirseler  bunlardan hangisi daha cok hile yapar diye olsa anket doğru sonuca varır. hepsi sırasıyla banlanıyor.. Grin
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!