Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 08:29:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: turkguart ıtıfakınıda hesaba gırerek dagıttı kım dur dıcek bunlara td13te  (Okunma Sayısı 6132 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mayıs 30, 2011, 07:33:03 ÖS »

benim sana ve emeğine saygın var. hiçbir laf demedim sana yukarıdaki alıntı yaptığım cümlenin kırmızı yazan yerine takıldım ve ona cevap yazdım ben sadece  Smiley
blues hariç kimse yardımcı olamaz sizlere gelipte buradaki kişilere laf atmak sizlere birşey kazandırmaz ve buradaki kişiler istediği şeyi konuşabilirler(kurallara uymak şartıyla) kimsenin buna karışma hakkı yok zaten yanlış birşey varsa ortada modlar uyarır ve müdahale eder.
tahsın kardesım ,abım ben cıddı manada bı konu actım buraya ve sade benı ılgılendıren bı konuda degıldı bu o kadar kayıtsız kaldıkı uyeler olsun modlar olsun sankı burası futbol forumu herkes oraya yazdı ve bende gordukce hepten delıye dondum ınsan bı kım bunlar dıye meraktanda olsa yazar hanı ozellıkle bız turk mıletıyız meraklıyızya o bakımdan sımdı bu futbola yazmaya devam et nasıl olsa bız futbolu burda kısa oz olarak yasıyoruz bızım asıl burdakı forum olayımız sadece ve oncelıkle imperia yı konusmak , tartısmak zannedıyordum pardon rahatsızlık verdıgım ıcın ozur dılerım. bundan sonrakı ılk konum futbol olcak mesala seneye kım sanpıyon olur.''cv f.b'' saygılar. az kalsın unutuyordum zaten var deme bu konuda  *rose* *rose* *rose* *rose*
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mayıs 30, 2011, 07:41:11 ÖS »

konu futbol oluyor burda barı kılıtleyım konuyu futbolcular tatıle cıktı bızım imperiallar anca basladı futbol konusmaya bılmeyen ıcın solım onemlı yorumcularda tatılde. bu konu kılıt tesekurler cok cok yardımcı Huh?? olan arkadslarıma eskı uyelere cunku yenılere epey yardımcı oluyorlar mesala 12343 yazma gıbı sıfrenı tenku verımac cok saglıklı bır onerı. Tongue Tongue
c0ntraw0lta
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Mayıs 30, 2011, 08:12:45 ÖS »

konu futbol oluyor burda barı kılıtleyım konuyu futbolcular tatıle cıktı bızım imperiallar anca basladı futbol konusmaya bılmeyen ıcın solım onemlı yorumcularda tatılde. bu konu kılıt tesekurler cok cok yardımcı Huh?? olan arkadslarıma eskı uyelere cunku yenılere epey yardımcı oluyorlar mesala 12343 yazma gıbı sıfrenı tenku verımac cok saglıklı bır onerı. Tongue Tongue

*hahaha*  Allah iyiliğini versin kardeşim ..
c0ntraw0lta
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Mayıs 30, 2011, 08:13:33 ÖS »

blues arkadaşım saol ilgilendiğin için inadına devam edecem bu oyuna.sorunu hallettim hesabımı geri aldım

Hayırlı olsun, inşallah en kısa sürede eski gücüne kavuşursun.
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 03, 2011, 08:36:28 ÖS »

konumuz kapalıydı ama yenıden acma geregı duydum ıp cakısması barı duzeltılsın artık kımseye saldırı yapamıyorum bı mıllet bu kadarmı yamyam olur acık bıyer buldumu dalar anlamıyorum. guzel modlar cıcı modlarım td13 tekı 123gul dısında hıc bır hesabım yok lutfen acın artık su ıp cakısmalarını hesabım calındıgı gun sıze belırttım burda konu acarak malumunuz calan kısıler bırcok kısıye sıfremı dagıtmıslar ve hepsı hesabıma gırmıs sımdı dıyarda kımseye savasamıyorum ve bulues bıldırdım cvp goremıyorum baska ne yapım bogaz koprusunemı cıkım bakmanız ıcın sıralama ılk on ıcındeyım herseye ragmen bırakında hakkını verım oyunun ve sızde sezarın hakkını verın artık ezmeyın benı yeterrrrrrrrrr Angry Angry dıp not: elmas almadan buralardayım oyundada acemıyım boburlenlere sozum.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!