Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 01:41:03 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şu Garibe Bi Dişi :D  (Okunma Sayısı 12883 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
musty
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 21, 2011, 02:43:25 ÖS »

Arkadaşlar ne kadar yersiz bi konu olsada şansımı bide burda deniyim dedim Smiley

efem üzerinize afiyet bi tane köpeğim var; safkan dogo argentino... 1 yaşına geliyo ve acil tarafından aynı cins safkan bi dişi  lazım Grin durumun vehameti felfecir... bi manitası wardı onu da elinden aldılar Grin hayvan psikolojik bunalımda dört gündür yemiyo içmiyo, velhasıl kelam ilgilenenlere duyrulur... ortalama 1 yaşlarında ( istanbul içi olursa çok iyi olur ) dişisi olan varsa ücreti mukabilinde talibim Grin

Vakit Ayırdığınız İçin Teşekkür Ederim

Tek Gerçeğimdin...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2011, 02:46:27 ÖS »

Arkadaşlar ne kadar yersiz bi konu olsada şansımı bide burda deniyim dedim Smiley

efem üzerinize afiyet bi tane köpeğim var; safkan dogo argentino... 1 yaşına geliyo ve acil tarafından aynı cins safkan bi dişi  lazım Grin durumun vehameti felfecir... bi manitası wardı onu da elinden aldılar Grin hayvan psikolojik bunalımda dört gündür yemiyo içmiyo, velhasıl kelam ilgilenenlere duyrulur... ortalama 1 yaşlarında ( istanbul içi olursa çok iyi olur ) dişisi olan varsa ücreti mukabilinde talibim Grin

Yav Mustafacım insan köpegin resmini de ekler demi  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Görücü usulumu olsun yani  Wink

Ben bu işlerden anlamam da kırma mı derler benimkide erkek 8 aylık Dişi olsaydı düşünürdük  Grin

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2011, 02:50:26 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2011, 02:51:41 ÖS »

efem üzerinize afiyet bi tane köpeğim var; safkan dogo argentino... 1 yaşına geliyo ve acil tarafından aynı cins safkan bi dişi  lazım Grin durumun vehameti felfecir... bi manitası wardı onu da elinden aldılar Grin hayvan psikolojik bunalımda dört gündür yemiyo içmiyo, velhasıl kelam ilgilenenlere duyrulur... ortalama 1 yaşlarında ( istanbul içi olursa çok iyi olur ) dişisi olan varsa ücreti mukabilinde talibim Grin

Başvuru : Veteriner Sunullah.... Grin Grin Grin Grin Grin

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2011, 02:54:17 ÖS »

bünyamin abi fotoğrafı ne yapçan köpeğin manitasına mı göstercen Grin Grin Grin Grin eğer o beğenirse mi götürcen istanbula Grin Grin Grin Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2011, 02:55:56 ÖS »

bünyamin abi fotoğrafı ne yapçan köpeğin manitasına mı göstercen Grin Grin Grin Grin eğer o beğenirse mi götürcen istanbula Grin Grin Grin Grin

Yav musty Form'a bir türlü resim eklemedi gitti belki köpegi ile beraber çekilmiş resim ekler diye gaza getirmeye çalışıyordum  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

3 yıldır bugün yarın diye geçiştiriyor bizi  Grin

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 21, 2011, 04:37:05 ÖS »

Musty köpek senin gibiyse vay dişiye  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

musty
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2011, 04:49:48 ÖS »

ehehehe Grin yaw sormayın başıma bela oldu musibet hayvan Grin etrafta bi tane sokak köpeği bırakmadı Grin bünyamin abi köpeğin fotosunu koyucam önümüzdeki  hafta sonu inşallah =D şimdi yaralı yarası beresi kapansın bi Grin manita ayaana kavga etti bizimki =D .... Lem yakup sen beni niye karıştırıyon ki şimdi ulu orta Grin

Tek Gerçeğimdin...
musty
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2011, 04:52:02 ÖS »

Başvuru : Veteriner Sunullah.... Grin Grin Grin Grin Grin

Cool

gözünü seviyim abi sunullah ne Grin

Tek Gerçeğimdin...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mayıs 21, 2011, 04:54:43 ÖS »

ehehehe Grin yaw sormayın başıma bela oldu musibet hayvan Grin etrafta bi tane sokak köpeği bırakmadı Grin bünyamin abi köpeğin fotosunu koyucam önümüzdeki  hafta sonu inşallah =D şimdi yaralı yarası beresi kapansın bi Grin manita ayaana kavga etti bizimki =D .... Lem yakup sen beni niye karıştırıyon ki şimdi ulu orta Grin

Etrafta bi şey bırakmamış ki heralde sanamı çekmiş ne  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  Resmi eklerken şöyle kucagında resmette ikisi bir arada olsun  Wink  Aradan çıkarırsın yani Smiley

musty
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 21, 2011, 04:57:17 ÖS »

Etrafta bi şey bırakmamış ki heralde sanamı çekmiş ne  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  Resmi eklerken şöyle kucagında resmette ikisi bir arada olsun  Wink  Aradan çıkarırsın yani Smiley

Grin Grin Grin abi konu kilitlensin istemiyorum foto koymam o yüzden Grin de sen beni kaç kere gördün be abim forumda görüp napcan Grin milletin tadını kacırmayalım göz zevkini bozmayalım şimdi durup dururken =D

Tek Gerçeğimdin...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mayıs 21, 2011, 04:58:50 ÖS »

Grin Grin Grin abi konu kilitlensin istemiyorum foto koymam o yüzden Grin de sen beni kaç kere gördün be abim forumda görüp napcan Grin milletin tadını kacırmayalım göz zevkini bozmayalım şimdi durup dururken =D

Peki öyle olsun  Wink

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mayıs 21, 2011, 06:53:14 ÖS »

bağ evimde 15 aylık bir kangalım var musty tanıstırabilirz istersen Grin seninki yanında yavru kalabilir ama Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mayıs 21, 2011, 07:20:13 ÖS »

musty 0 km mi olsun 2. el mi ?  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mayıs 21, 2011, 07:32:36 ÖS »

bacaana atlıyormu ?  Grin
musty
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mayıs 21, 2011, 07:41:36 ÖS »

Ben bizim burdan ayarlıyım diyecem ama bizim taraftada dişi yok abaza dolu hep.  Grin Grin Grin Başka yerlere dadanıyolar. Grin Grin

haDİ LEM senin sokak köpeklerini mi alcam ben oluma Grin

Tek Gerçeğimdin...
Sayfa: [1] 2 3 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!