Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 07:57:02 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Usame Bin Ladin  (Okunma Sayısı 4494 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mayıs 02, 2011, 02:20:35 ÖS »

yayınlanan fotografın photoshop oldugunu zaten herkes anlamıstır heralde
ama bana sorarsanız ladin gerçekten öldü hatta öleli aylar bile olmustur belkide :S
bakalım amerıkalıların yenı teröristi (mazereti) kim olucak heyecanla beklıyorum
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mayıs 02, 2011, 02:42:04 ÖS »

hayır anlıyamadığım bişey var Huh? bu amerıkanlar bu kadar mı salak ? yaptıkları  alete hiç mi bakmıyorlar ? ulan bunu 3 yasındakı yeğenime gostersem sahte oldugunu anlar.. bu adamlar yaptıkdan sonra alıcı gozuyle bakmamışlarmı ?  *pardon*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mayıs 02, 2011, 02:46:24 ÖS »

hayır anlıyamadığım bişey var Huh? bu amerıkanlar bu kadar mı salak ? yaptıkları  alete hiç mi bakmıyorlar ? ulan bunu 3 yasındakı yeğenime gostersem sahte oldugunu anlar.. bu adamlar yaptıkdan sonra alıcı gozuyle bakmamışlarmı ?  *pardon*

Onların Duymak istedigi bin Ladinin ölmüş olması  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mayıs 02, 2011, 02:52:15 ÖS »

bin ladin ölmedim deyip çıkıyormuş bir yerlerden ne komik olur valla yaw  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  adamı öldürdük diyolar topu topu 1 tane fotoğraf çekiyorlar o da başka resmin tıpatıp aynısı.. adamı okyanusa gömdük bulunmasın mezarı diye açıklama yapıyorlar yangından mal kaçırır gibi..  biz mi çok şüpheciyiz yoksa bunlar çok mu salak kafam karışıyor valla bahsettiğimiz adamlar ABD nin önde gelenleri
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mayıs 02, 2011, 03:13:01 ÖS »

bin ladin ölmedim deyip çıkıyormuş bir yerlerden ne komik olur valla yaw  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  adamı öldürdük diyolar topu topu 1 tane fotoğraf çekiyorlar o da başka resmin tıpatıp aynısı.. adamı okyanusa gömdük bulunmasın mezarı diye açıklama yapıyorlar yangından mal kaçırır gibi..  biz mi çok şüpheciyiz yoksa bunlar çok mu salak kafam karışıyor valla bahsettiğimiz adamlar ABD nin önde gelenleri

Bence Usame ölmüş olsa muhakkak bir b planı vardır diye sanıyorum. El kaide dedikleri örgüt bir usame' ye bakıyor olamaz herhalde...
ne Champs‑Elysees kalır, ne eyfel, ne pentagon... Sad

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mayıs 02, 2011, 04:06:20 ÖS »

El kaidenin bir CIA operasyonu olma ihtimali mevcut iken usamenin öldüğünü söylemeleri seçim malzemesi yanında artık dikkatleri başka yöne çekelim manevrası da olabilir. Kuzey Afrikadan başlayıp burnumuzun dibine Suriyeye gelen tek tip organizasyonlardan benim anladığım birşeyler için düğmeye basıldığı Smiley
Bütün bu ve bizim ülkede de istikrarı sürdürmeye dönük amerikan yatırımlarından anladığım ise büyük bir bedel isteyecekleri Smiley
Aklıma gelen bedelde bölünme veya iranla savaş olabileceği Smiley
iranla nasıl savaşa girebileceğimizi bende merak ediyordum geçenlerde bir yazı jeton düşürdü:)
ıraktan amerika çekildikten sonra orada çıkacak karışıklıklara iranın müdahalesi sağlanır ve Türkiye ile İran arasında çıkar çatışması çıkar sonrası malum Smiley
İşin komiği buna benzer senaryoları filmlerde görür ve komplo teorisi derdik Smiley
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mayıs 02, 2011, 11:51:07 ÖS »

bu amerika kimdir? dünya üzerinde sadece bu ülkenin insanlarımı yaşar? arap ülkelerinde hiç mi akıl yoktur onlardaki para amerikada bile yok o parayla ne silahlar alır kaç amerikan vatandaşı öldürülür hiçmi haberleri yok.amerikanın girmediği delik kalmadı maşallah bi iran birde biz kaldık yakında bizlerede özgürlük getirirler ama şunu unutmayın bizle savaşa girerseler kısa sürede işgale uğrarız (ordumuz sağlam güvenim tam ama halk ayaklanması çok tehlikeli) çünkü zaten kaç yıldır ülkemizde bi ayrıcalık isteyen grup var malum devlet şuanda onlara hiçbir yaptırım uygulamadığı için zaten yaptıkları yanlarına kar kalıyor o zaman çok daha fazlasını yapacak sonuçta ideallerine ulaşmaları söz konusu.
ha bu arada yalakaları olan israil-ingiltere-fransa ve almanyada amerikanın evlatları gibiler babaları nereye götürürse hemen gidiyorlar tabi beleş petrol var kaçar mı hiç.

ladin-saddam-kaddafi hepsi hikayesi önemli olan hikayenin ana fikridir  Wink

engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mayıs 03, 2011, 05:59:23 ÖÖ »

bu amerika kimdir? dünya üzerinde sadece bu ülkenin insanlarımı yaşar? arap ülkelerinde hiç mi akıl yoktur onlardaki para amerikada bile yok o parayla ne silahlar alır kaç amerikan vatandaşı öldürülür hiçmi haberleri yok.amerikanın girmediği delik kalmadı maşallah bi iran birde biz kaldık yakında bizlerede özgürlük getirirler ama şunu unutmayın bizle savaşa girerseler kısa sürede işgale uğrarız (ordumuz sağlam güvenim tam ama halk ayaklanması çok tehlikeli) çünkü zaten kaç yıldır ülkemizde bi ayrıcalık isteyen grup var malum devlet şuanda onlara hiçbir yaptırım uygulamadığı için zaten yaptıkları yanlarına kar kalıyor o zaman çok daha fazlasını yapacak sonuçta ideallerine ulaşmaları söz konusu.
ha bu arada yalakaları olan israil-ingiltere-fransa ve almanyada amerikanın evlatları gibiler babaları nereye götürürse hemen gidiyorlar tabi beleş petrol var kaçar mı hiç.

ladin-saddam-kaddafi hepsi hikayesi önemli olan hikayenin ana fikridir  Wink

abı dedıgın gıbı araplarda para çok.. ama sılah satın alırlar dıyosun:) kim satacak ? sattılar dıyelım savas sırasında ambargo ? bız kıbrısa gırerken savas ucaklarımızı kullanamazsınız demedıler mı ?.. tek çare üretim. bu ayaklanmalar hep bop un bır parçası.. amerıka lıbya ya gırdıgı zaman ıc karısıklıkdan dolayı.. amerıkan bişey bakanı unuttum sımdı Smiley  lıbyanın bolunmesı cozum olur dedı. yanı tum ulkelerı kontrol edılebılecek bır sekılde kucuk kucuk parçalara bölecekler.. birde ben almanyanın amerıkan taraftarı oldugunu sanmıyorum..  almanya bıze avrupabırlıgınde red oyu v erıyor sanırsam..  bununda  sebebi amerikanın avrupa bırlıgınde bır soz hakkı daha olucak bunu engellemek ıcın olabılır  Smiley
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mayıs 04, 2011, 06:55:55 ÖS »

Tek cevap var. Artık Ladin'in piminin çekilmesi gerekiyordu, çekildi.

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mayıs 05, 2011, 03:56:53 ÖS »

Grin Grin a.b.d bahane cok bombada eh artık kısmet sıradakıne  Angry
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mayıs 05, 2011, 05:03:41 ÖS »

Ve Amerika Bin Ladin'i yakalar   Grin

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2011, 05:08:44 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!