Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 02:13:04 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: hileleri kime bildircez  (Okunma Sayısı 2436 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
xxyigitxx
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 29, 2011, 11:58:06 ÖS »

beyler yeni açılıan imperiaonline.org 13 diyarda efendiler clanı ittifaklarına multi hsplardan para vs herşey var adamlar bildigimiz gile kullanıyorlar daha server yenı acılmasına rahmen 1 hafta gibi bir sireçte merkezi yönetimleri 5 veya 6 altı ve cogu seyleri gelişkin adamlar imkansız olucak seyler yapmıs kime şikayet etcem bilemedim bilginize
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2011, 12:04:53 ÖÖ »

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=9925.0

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 06, 2011, 01:21:34 ÖS »

beyler yeni açılıan imperiaonline.org 13 diyarda efendiler clanı ittifaklarına multi hsplardan para vs herşey var adamlar bildigimiz gile kullanıyorlar daha server yenı acılmasına rahmen 1 hafta gibi bir sireçte merkezi yönetimleri 5 veya 6 altı ve cogu seyleri gelişkin adamlar imkansız olucak seyler yapmıs kime şikayet etcem bilemedim bilginize
arkadasıma aynen katılıyorum cok organıze bır sekılde hıle kullandıklarını dusunuyorum 18 saat oyundayım sureklı savastayım sureklı ordu basıyorum onların suankı durumuna gelmem ıcın 1hafta daha sabahlamam lazım tabı onlar 100bını gecmıs olur Grin Grin
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 06, 2011, 01:23:54 ÖS »

arkadasıma aynen katılıyorum cok organıze bır sekılde hıle kullandıklarını dusunuyorum 18 saat oyundayım sureklı savastayım sureklı ordu basıyorum onların suankı durumuna gelmem ıcın 1hafta daha sabahlamam lazım tabı onlar 100bını gecmıs olur Grin Grin

Şikayet Konusu Oyuncuları;

Diyar ve Nicklerini özel mesaj ile bana bildirebilirsiniz. ""Diğer Moderatör Arkadaşlarımda aynı ilgiyi göstereceklerdir.""

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
12turkay
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 06, 2011, 01:24:24 ÖS »

tabı bu yazımda onları suclamıyorum kımse benı yanlıs anlamasın belkı haklı bır puaandalar sadece hepsımı ucar be kardesım full efendıler *freak* *hahaha* *hahaha*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!