Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 01:45:29 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Diyar sıralaması  (Okunma Sayısı 10938 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
seyir_defteri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Nisan 28, 2011, 08:35:55 ÖÖ »

herkesin ellerine sağlık arkadaşlar ... üzdüğmüz kırdığımız insanlar varsa kusura bakmasınlar ... oyunda olan oyunda kalsın ... benim ilk diyarım olmasına rağmen gereğinden fazla zevk aldım arkadaşlar için ölümüne intihar saldırıları düzenledim birlik ve beraberliğin önemini anladık ... sıralamada olan veya olmayan herkesi tebrik ederim başka düyarlarda görüşmek dileğiyle ... b0rdo

İnsan beyni ve yüreğiyle bakar; olandan çok olmasını istediği şeyi görür
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 28, 2011, 08:53:57 ÖÖ »

Grin benden bir 400 çalışır Grin bırakın hesabı kitabı varmı artıran Grin

Smiley Artırma bende kaldı 483 ile  Grin Hesapsız iş olmaz Smiley özellikle de bu oyunda  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 28, 2011, 09:47:46 ÖÖ »

Akşam akşam kafa gitti pardon gençler.  Grin  Grin  Grin

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Nisan 28, 2011, 09:55:31 ÖÖ »

Akşam akşam kafa gitti pardon gençler.  Grin  Grin  Grin

Yakup kafan gittide neye göre hesapladın bizde bilelim  Wink   1000 onura 50 moral olarak hesapladın heralde  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Nisan 28, 2011, 10:11:24 ÖÖ »

tebrikler için saolun  *rose*...bende sıralamaya giren herkesi tebrik ederim ve ayrıca ittifak arkadaşlarım olan sinatron(sinan),fullboy(salim(ARASVII) zaferi bana desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim,onlarda çok başarılı bir diyar geçirdiler... pandora ittifağında olmak benim için ayrıcalıktı ittifağımda ki arkadaşların hepsi çok iyi bir dost ve ekip oldu benim için...illegal ittifağının ve özellikle SEMSERT(bünyaminin) oyun sonlarında bana vermiş oldukları destek için onlarada teşekkürü bir borç bilirim...ve torlofan yani burçinin ve bünyaminin beni saniyelik kilitten kurtarmada yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ederim...benim için stresli ve yorucu bir diyardı 248 saldırı aldım,off line olduğum zamanlar sadece son 15-20 gün askerimi kaçırmama rağmen ve savunma zaferleri ile beraber 248 saldırı almama rağmen askerleri ciddi anlamda sadece 2 kez kestirdim...off zamanımı iyi ayarlamak düşmanların askerlerini iyi takip etmek başarımda büyük rol oynadı...bana emeği geçen herkes hakkını helal etsin..benimde kimsede hakkım varsa helal olsun...en neticesinde bir oyundu ve bitti...
« Son Düzenleme: Nisan 28, 2011, 10:19:27 ÖÖ Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Nisan 28, 2011, 10:15:29 ÖÖ »

tebrikler için saolun  *rose*...bende sıralamaya giren herkesi tebrik ederim ve ayrıca ittifak arkadaşlarım olan sinatron(sinan),fullboy(salim(ARASVII) zaferi bana desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim,onlarda çok başarılı bir diyar geçirdiler... pandora ittifağında olmak benim için ayrıcalıktı ittifağımda ki arkadaşların hepsi çok iyi bir dost ve ekip oldu benim için...illegal ittifağının ve özellikle SEMSERT(bünyaminin) oyun sonlarında bana vermiş oldukları destek için onlarada teşekkürü bir borç bilirim...ve torlofan yani burçinin ve bünyaminin beni saniyelik kilitten kurtarmada yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ederim...benim için stresli ve yorucu bir diyardı 248 saldırı aldım,off line olduğum zamanlar sadece son 15-20 gün askerimi kaçırmama rağmen ve savunma zaferleri ile beraber 248 saldırı almama rağmen askerleri ciddi anlamda sadece 2 kez kestirdim...off zamanımı iyi ayarlamak düşmanların askerlerini iyi takip etmek başarımda büyük rol oynadı...bana emeği geçen herkes hakkını helal etsin..benimde kimsede hakkım varsa veya kırıcı davranışım olmuşsa haklarını helal etsinler,en neticesinde bir oyundu ve bitti...

Eyvallah  *rose*

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Nisan 28, 2011, 10:29:04 ÖÖ »

kankalar son gün sıralamayı değiştirdim yav Grin askeri puanda ilk 10a girme ihtimali yoktu hesabın ben almasaydım hesabı Grin  silence garibanını 3. sırada idi son 24 saate girerken ama 9.bitirdi Grin net 1m puanı gitti nerdeyse ...vaktim olursa inş d75te yanınızda olmaya çalışacam...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Nisan 28, 2011, 10:31:54 ÖÖ »

kankalar son gün sıralamayı değiştirdim yav Grin askeri puanda ilk 10a girme ihtimali yoktu hesabın ben almasaydım hesabı Grin  silence garibanını 3. sırada idi son 24 saate girerken ama 9.bitirdi Grin net 1m puanı gitti nerdeyse ...vaktim olursa inş d75te yanınızda olmaya çalışacam...

Smiley Bende vakit bulursam ufaktan takılırım  diyar 75 e Smiley

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Nisan 28, 2011, 10:42:16 ÖÖ »

Smiley Bende vakit bulursam ufaktan takılırım  diyar 75 e Smiley

SEN BULURSUN VAKİT YAV BENİM MAX ONLİNE SÜREM KADAR SENİN MİN ONLİNE SÜREN VAR... td5 te ben oynarken 4 saat gibi bir online sürem vardı ona rağmen çok iyi gidiyordu... diyarın ilk zamanlarında çok yüksekti tabi Grin 24 saat kadar vardı D

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Nisan 28, 2011, 10:45:18 ÖÖ »

kanka oda senin farkın işte son 2-3 gün hesabı aldın hemen sıralama değişti  Grin silence ne güzel etliye sütlüye karışmadan oynuyordu ne istedin heriften  Grin..d75 zevkli olacak kanka mesafeler yakın...

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Nisan 28, 2011, 10:52:18 ÖÖ »

SEN BULURSUN VAKİT YAV BENİM MAX ONLİNE SÜREM KADAR SENİN MİN ONLİNE SÜREN VAR... td5 te ben oynarken 4 saat gibi bir online sürem vardı ona rağmen çok iyi gidiyordu... diyarın ilk zamanlarında çok yüksekti tabi Grin 24 saat kadar vardı D

He yav min on sürem 15 saat  Grin ne vakti arıyorsam  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Nisan 28, 2011, 10:59:07 ÖÖ »

He yav min on sürem 15 saat  Grin ne vakti arıyorsam  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

bulaşma başka diyarlara !!!  Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Nisan 28, 2011, 11:00:51 ÖÖ »

bulaşma başka diyarlara !!!  Grin

Bulaşmıyorum Zaten ufaktan takılacam ne var ne yok diye göz atalım demi  Wink

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Nisan 28, 2011, 12:50:28 ÖS »

sıralamaya giren veya giremeyen herkesi tebrik ederim  *rose* erkan seni ayrıca tebrik ederim onur rekorunu kırcam dedin ve kırdın  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Nisan 28, 2011, 01:58:38 ÖS »

sıralamaya giren veya giremeyen herkesi tebrik ederim  *rose* erkan seni ayrıca tebrik ederim onur rekorunu kırcam dedin ve kırdın  Grin
saol abi,üst üste 2 sezon onurda birinci olmak güzel bir duygu ama artık hiçbir diyarda sıralamaya oynamam...

Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!