Imperia Online Turkey  
Nisan 30, 2024, 02:31:34 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YENİLGİYİ KABULLENMEK BİR ŞEREFTİR ...  (Okunma Sayısı 4952 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 23, 2011, 06:58:47 ÖS »

YORUMSUZ VE NET  BİR GALİBİYET  OLMUŞ

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Nisan 24, 2011, 01:21:54 ÖÖ »

aynı şerefi sizden de bekleriz... açık ve net.

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/43/2011_4_14/43073442_43116371_2518704
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 24, 2011, 03:12:06 ÖÖ »

300,ün ana eyalete ilk giden piyangoyu bulacaktı ve öylede oldu,tebrik ederim suveatesi güzel çaktı ve 2nciyede gitti yine çaktı,300ün şaftı dağıldı öyle ki hiç ordu kaçırmayan bir oyuncu birden ne oldum delisi oldu,panik oldu askeri bir eyaletten öbür eyalete kaçırmaya başladı olmadı ordu kaçırdı  Grin maskara oldu...ama ben zaten kesilebilme ihtimalim olduğunu biliyordum bu bir oyun sonuçta her zaman ordu kaçırdım ama ilk denemenizde değilde abartı değil ana eyaletime aşşağı yukarı 100ncü saldırınızda ancak yakalayabildiniz...ne kadar yakalayamassınız desemde sonuçta bir ihtimal vardı sonuçta hiçbirşey kusursuz değildir elektrik kesilir v.s olur ordu kaçıramazsınız...evet bu sizin başarınız ama tek başarınız bana göre budur..çerçeveletin kopyala yapıştır yapın ekran koruyucunuz yapın  Grin ben bunu kabullendim ama artık sizde gerçekleri kabul edin  Smiley

Uploaded with ImageShack.us
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 24, 2011, 07:54:39 ÖÖ »

BEN DE GİTTİM   __300__   SALDIRI YAPTIM AMA  ADAM KAÇTI  YETİŞEMEDİM PEŞİNDEN BU SENE  KRAL KOVALAMAKTAN  YORULDUM HEMDE ÇOK YORULDUM... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *rose*

KOVALDIKÇA KAÇAN KRAL İTTİFAKI ÜYELERİ  BİR GÜN DE DURUN ALLAH RIZASI İÇİN  OYUNDAN SOĞUDUM.. *stop*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 24, 2011, 09:44:52 ÖÖ »

allah aşkına afrasyap söyler misin ne oldu da gömdü sana efes bağırta bağırta:))
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 24, 2011, 10:22:14 ÖÖ »

allah aşkına afrasyap söyler misin ne oldu da gömdü sana efes bağırta bağırta:))
şampiyon ve rekortmene hitap ederken kelimelerini biraz dikkatli seç  Wink 

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 24, 2011, 10:31:30 ÖÖ »

REKLAMLAR

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/43/2010_10_14/43118789_43116374_2042136

ALIRIM AKLINIZI GEZERSİNİZ AVARE AVARE  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*      WASSUP...

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 24, 2011, 10:35:16 ÖÖ »

ADAMIN  DİŞİNİ  ALIRIM ... Cool

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/43/2011_1_13/43116374_43117813_2333030

AKILLI OLSUN HERKEZ..... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*..... *freak*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 24, 2011, 11:23:52 ÖÖ »

Şu benim sana çaktığım raporu da çıkar uğraştırma beni.Smiley
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Nisan 24, 2011, 11:25:11 ÖÖ »

şampiyon ve rekortmene hitap ederken kelimelerini biraz dikkatli seç  Wink 

Pardon aga öttüre öttüre diyecektim bağırta bağırta dedim. surç-i lisan ettim affola:))) öt bakim afras iyi ötüyon sen:))))
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 24, 2011, 11:46:44 ÖÖ »

benim rövanşını alamadığım sadece bir yenilgi var onuda d75de alacam.. efes kaçmassa tabi.. Grin ama sana kaç kez gömdüm kaç kez çaktım defalarca ve defalarca seninde hoşuna gitmedi değil sana çaktıkça ballandıra ballandıra övdün beni afrasyap iyi çakıyo güzel çakıyo diye  Grin çok hoşuna gittiğini inkar edemessin  Grin anlat bakalım sana nasıl çaktım nasıl gömdüm günlüklerinde vardır senin kesin  Grin

Uploaded with ImageShack.us
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 24, 2011, 12:25:34 ÖS »

BÜTTÜN İTTİFAK  ELEMANLARI DİBİMDE  BANA OLAN MESAFELERİ BAKIN ÇOK NET YAKIN  HEPSİ VE  BURADA OLMAYAN OYUNU BIRAKAN DA OYUNCULAR VAR HEPSİ BU DEĞİL YANİ  BİR SENE OLDU  LAF LAF LAF  BİR TANE  İÇİNİZDE OYUNCU YOK MU  BEN HESABI AÇTIM BEKLİYORUM  KİMSE YOK  GÖZÜNE KESEN GELSİN  BEN SİZİ KOVALAMAYA GERÇEKTEN DE BIKTIM  SON İKİ GÜN   BİR AZ GURURUNUZ VARSA  BANA SALDIR YAPIN BEKLİYORUM... *rose*

SİZDE O YÜRK VAR MI ?   *kissgirl*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Nisan 24, 2011, 09:25:36 ÖS »

Sende ciğer yok ki yürek olsun. Bülent ve efesin ordusu adam teelemek için duruyor. ciğerin varsa kaçırma askeri göndersinler sana. ama sen de bırak yüreği ciğer bile yok.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Nisan 24, 2011, 09:57:38 ÖS »

Sende ciğer yok ki yürek olsun. Bülent ve efesin ordusu adam teelemek için duruyor. ciğerin varsa kaçırma askeri göndersinler sana. ama sen de bırak yüreği ciğer bile yok.

onların ordusu yapma çiçek gibi gerçek görüntüsü veriyor ama hiçbir işe yaramıyorlar.. diyar bitiyor 2 güne turşusunu kurar artık efes milyon şovalyenin.. gösteriş için bastı o kadar askeri doğru düzgün savaş yapmadan diyar bitti sen hala ordu kaçırmaktan bahsediyon daha dün akşam bülent in kilitinden kurtuldu afrasyap savaşmayı bilen adam kendini farkettiriyor Smiley
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Nisan 24, 2011, 10:22:14 ÖS »

Şov yapmak için ordu basılacağını ilk defa senden duydum. Efes ordusu olmasa herhalde diyar 1.si olamazdı. Kimsenin zoruna gitmesin biz bu diyara sonradan geldik, oyundan çakmıyorduk, bir iddamızda yoktu ama diyarın birincisi bizden çıktı. Afrasyap ister kilitten yırtsın ister kefenden. Efesin şamarını da yedi birinciliğine gördü mü olay budur. Yiyorsa bütün diyar birleşşsin efesi yıksın yer mi yemezzz:) birinci bu kardeşim şov yapmak içinde asker basar gerekirse afras gibi çapulcuları tokatlamak içinde:)))
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!