Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 01:30:49 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: QUENDİ TATİL KÖYÜ...MÜRACAT TÜRK DİYARI 1...İŞLETMECİ deathstorm  (Okunma Sayısı 17928 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Nisan 28, 2011, 12:02:09 ÖÖ »

anlamadıgınız olay surda ben hıcbır zaman calmadım demedımkı.. o gun caldım 0.25 ten yaklasık 7 mılyon demır.. 16 mılyona yakında odun caldım.. bendede trex63 ve kdrkbl mıdır nedır onun resımelrı var.. ama bana hırsız dıyen adam once kendı bakacak.. ben yaptıysam yaptım dıyorum. baskaları gıbı durustluk abıdesı kesılmıyorum.. evet herkes kımın ne yaptıgını bılıyor. deathstormda caldı kralfarukta caldı sergenbeyde calmıstı essanda caldı.. netıcede herkes cezasını cektı.. bende caldım cezamı aldım.. suresız ban.. sıkayet edenlerın bası goge erdıyse ne mutlu bana.. en azından bı kac yetım sevındırdık.. haydı herkes ALLAHA EMANET.. benım oyun burda bıttı..
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Nisan 28, 2011, 11:01:22 ÖÖ »

Türk Diyarı 1 - Deathstorm-Gökhan
bu zamana kadar mevlüt abimin bana werdiği emeğe we hesabına çok teşekkür ederim... *rose* mevlüt abim senin hakkın ödenmez *rose*
oyunu biliorum diyen herkezin, önce bi ne kadar bildiğini sınaması için mevlüt abime danışması we fikir almasını tavsiye ediyorum... Wink
oyun bilgisi we kişiliğini mevlüt abimin karşısında test etmesini isterim...
ilyas kardeşim beni tekrar bu oyuna döndürdüğü için we bu 1. liği bana yaşatan mevlüt abime sonsuz teşekkürler... *rose* *rose* *rose*
bu diyarda tanıştıgım, leys(lys..o) kardeşim, mevlüt(deathstorm)abim mehmet(metsan)abim,mehmet(kralfaruk)abim can (can1907)kardeşim, salim(ReD_ArmY)abim ve delikanlı kişilği sorgulanamaz özhan(kaptan034)abim, sizleri tanıdıgıma çok memnun oldum, insallah askerden geldikten sonra hep beraber bi diyarda daha oynamak kısmet olur  Undecided eren(erenist)abim senden de çok özür diliyorum, istemeden hesabının patlatılmasında kusurum oldugu için  Undecided
benim oyunumda bitti arkadaşlar.. 3 hafta sonra askere gideceğim, zaten 1. liğim garanti o sebep'den oyunu bırakıyorum... gene ara ara oyuna gireceğim ama artık pasif durumda olacağım... s_y_l_a_r beyfendi we roberto(her ne kadar tanımasamda kişiğili düzgün çağlar abinin, bunu belli etti) artık hesaplarını açabilirler Smiley
Tr1 de we Tr7 de bana iftira atan, DAYI arkadaşımızada hç birşey demiyorum, ne diyelim, iyiliğin yolu yokuştur hesabı Wink
Tr1 de ittifak dagıldı suçu bana attı, ki alakam olmdıgı halde, bana kalırsa da onuda kendisi yaptı...
Tr7 de erenist hesbnı Tr1 deki mavii hesabının sahibi yüksel ile beraber emek hırsızlıgı yaparak patlattılar we kaynagı kendilerine aktardılar... zaten bunu mavii de itiraf etti yukarılardaki yazılarda Wink
alnımın akıyla bütün iftiralardan suçsuz olarak çktım Smiley
bu OYUN'un sadece bir OYUN oldugunu unutmayalım arkadaşlar... bazen sinirlene biliyoruz, agzımızdan bize yakışmayacak kelimeler cümleler çıkyor, ama her ne olursa olsun, sadece bir OYUN... Reha abinin(malchik) her ne kadar akın(sergenbey)ile beraber beni arkadan vursalarda genede, facebook dan reha abiye msj^ımı atarm, çünki bu sadece bir OYUN...
işte bazı kendini bilmezler(zamanında haritadan sildiğim, molech61) msj atıyor,(yan hesaplarından) askere gidiyormuşsun, gidişin olurda gelişin olmaz falan gibi cümleler kullanıyor, ben hiç birşey demiyorum... onlarında ewlatları war, olacak weya onlarda gidecekler watani görevlerini yapmak için... eğer bu cümleleri kendilerine, kendi kişiliklerine yedire biliyorlarsa(ki yediriyorlar)ben hiç birşey demiyorum... dün bitirdiğim, golgeler de msj atıyor, sizin ittifak'ı ben dagıttım, oh iyi yaptım falan filan... afferim iyi yaptın mı diyeyim?? işte bu watandaşlar, kendlerine yedire biliyor, bu kadar küçülte biliyorlar kendilerini, bu diyarda, dürüstlükten 2 kişi bahsede bilir, 1. si Mevlüt abim(deathstorm'un sahibi) 2. kişi ise, Özhan abi(kaptan034) diyar başında bir birlerine söz wermişler we mesafesi yakın olmasına karşın ittifak sawasında bile en ufak bir saldırı yapmamıslardır... hiç kaynak aktarmamış 2 oyuncu... 2 dürüst werdiği sözde duran oyuncu... *rose*
ilyas kardeşim; 2008 yılında tanıştıgımız kardeşim, bu zamana kadar sürekli birlik we beraberlik içinde olduk we oynadık... kendisini musafir etmekten gurur duydugum kardeşim... *rose*
Leys(lys..o) kardeişm; imperia da senin gibi kardeş az bulunuyor kardeşim... her zaman yanındayım... Wink ve bunuda hissettirdiğimi umuyorum Smiley
mevlüt(Deathstorm sahibi)abim; imperia da çok nadir bulunan, kişilik, delikanlılık, arkadaşlık, kardeşlik, birlik we beraberlik, bu özellikler çok ama çok az kişide war... bunlardan biri de 2009 yılının  mart ayında biten, selim abim(selimhot), bu özellikle çok insanda yok... insallah 2008 den beri tanısıklıgımız olan selim abimin yanına gideceğim hafta sonu ... Smiley insallah mevlüt abimide, dünyalar tatlısı we mevlüt abimin herşeyi olan biricik oğlu olan sergenide, dünya gözü ile görmek nasip olur... *rose* sergene soruyorum, abicim askere gitmeden hediye göndericem sana ne istiyorsun diyorum, abi kitap istiyorum diyor, we bu cocuk daha ilk okul 1 e gidiyor... Shocked ileride çok iyi yerlere geliceğinden hiç şüphem yok mevlüt abim,  *rose*
mehmet abim(metsan); sadece oyununa bakan, çok dürüst we saygılı, herkeze güvenmek isteyen abim, senin gibi oyncuda fazla yok... *rose*
mehmet abim(kralfaruk-nam-ı değer, hoca Smiley) birlik we beraberliği, ittifak içi huzuru son derece düzenli tutan, dürüst saygılı abim, kimin ne yaptıgı ile ilgilenmez sadece kendi oyununa bakar... bütün itiifak üyelerindeki gibi, şeref, kişilik, delikanlılık we dürüstlük en üst seviyede olan abim... *rose*
can kardeşim(can1907); kısa sürece iyi kaynaşmamız, düşmanlarımızın ortal olması we fikirlerimizin, düşüncelerimizin bir oldgu kardeşim, sürekli yeni bilgilere açık olması en güzel özelliği Wink *rose*
salim abim(red_army); sadece kendi oyununa bakan, başkalarının ne yaptıgı ile ilgilenmeyen, ama aynı zamanda meraklı olan Grin ittifak'ımızn büyüklerinden birisidir, hile hurda ile işi olmaz, son derece dürüst bir kişilik... *rose*
özhan abim(kaptan034); dediğim gibi, kişiliği sorgulanamaz bir oyuncu... *rose* sözünde duran, ,mert, delikanlı, kişilikli bir insan, insallah aynı diyarda we aynı ittifak'da oynamak nasip olur abim...imperia nın senin gibi, mevlüt abim gibi, selim abim gibi son derece dürüst, mert we delikanlı we yol gösterici abilere ihtiyacı war... *rose*
eren abim(erenist); kendisinin hesbnın patlatılmasında bilinçsiz we habersiz, olarak kusurum oldugu için çok ama çok özür diliyorum...  Undecided kendisi büyüklüğünü gösterip, benim sucsuz olduguma inandı we haylen telefonlaşıyoruz... *rose*

unuttugum, es geçtiğim oyuncular warsa kusura bakmasınlar *rose* ama bu diyarda bu saydıklarım insanlar benim için önemli olanlar Wink
insallah hep beraber, bir kez daha tabi aynı ittifakda olarak bi diyarda oyun oynamak kısmet olur Smiley

mevlüt abim hesbını bana emanet olarak werdi, we emanetine ihanet etmeden(we beni bilen bilir ki, kesinlikle ihanet bizde olmaz) hesbını oynadım, kendisine kaf söz getirmeden bir oyn oynamaya çalıştım, başarılı oldun mu derseniz; oldum diye düşünüyorum, ama ceza da almasaydım daha iyi olacaktı... genede mevlüt abimin sözünü hiç bir zaman yere düşürmedim, es geçmedim, ona danıştım, dediklerini yaptım, yapmadıgını yapmadım...
tekrar tekrar, deathstorm'da oyun zevk'ini bana yaşatan mevlüt abime sonsuz teşekkürler... *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*

sanırım imperia dan en güzeL dost'lukları olanlardan bir tanesi ben olsam gerek, öyle düşünüyorum we öyle oldugunuda biliyorum  Smiley

alp35eren arkadaşımdan da onu bitirdiğim için k.bakma masnı rica ediyorum, golgeler'ede aynı msj ı atmıştım, ama hiç beklemediğim cewap lar aLdım kendisinden, tabi ki işte, kişilik meselesi ne diyelim Wink ben gittikten sonra arkamdan kimse konusmasın, konusacak soracak birşeyi warsa, 3 hafta daha buralardayım Smiley bana tekrar tekrar, erenist olayı ile gelmeyin, benim yapmadıgım imperia yönetimi tarafından onaylandı we bütün tr7 de biliyor benm yapmadıgımı, hayla inanmak istemeyen warsa, erenist hesbnın sahibinin, eren abinin telefon numarasını özel den weririm herkez arar sorar öğrenir Wink

14 Mayıs da asker eğlencem war, İzmir de olanlar bana msj atsınlar onlarda gelebilirler Smiley insallah ilyas kardeşim, İZMİT, GEBZE den gelicek, we insallah, lys..o kardeşimde ANKARA dan gelicek...  işte dost'luk kardeşlik birlik beraberlik we bütünlük budur, herşey sanal değildir Wink

asker eğlencesi dediylsek, oyunlu disko lu falan değil Smiley 3 araba mangallar çiğ köfteler, balık'lar gezintiye çıkacagız, we dolu dolu 1 gün yaşayacağız Smiley

herkeze başarılı oyunlar diliyorum, kendinize bakın dost'larım we abilerim  *rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose*

NOT::: yukarıdada dediğim gibi, arkamdan kimse konuşmasın, söylicek, soracak birşey warsa, sorsun 3 hafta daha buralardayım...

*rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose**rose*
« Son Düzenleme: Nisan 28, 2011, 11:07:09 ÖÖ Gönderen: death-storm » Kayıtlı
deathstorm
MEVLÜT BAŞTÜRK
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Nisan 28, 2011, 11:49:43 ÖÖ »

sagol kardeşim sende inşallah en kısa zamanda gidip gelirsinde gene oyunlşar oynarız valla kimin ne dedigi önemli degil ben seni delikanlı gördümki güvenerek oyunu emanet ettim ve sende hakkıyla oynadın sana iftira atanlar önce kendilerine baksınlar sonra hakkında konuşsunlar.evet şu ceza olayı olmasaydı diyarı ben bitiricektim ama işte ceza beni bagladı inşallah senın yerine bakan kişi aynen senın gıbı oynar. ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM askerlik hayatında başarılar artık vatan sizlere emanet
MeTSaN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Nisan 28, 2011, 12:18:49 ÖS »

kardeşim askerlık görevini bir an önce bitir ve gel beraber senle yenı bır dıyarda hep beraber oynarız.ve en kısa zamanda seni görmeye gelecem  Smiley
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Nisan 28, 2011, 12:25:26 ÖS »

sagol kardeşim sende inşallah en kısa zamanda gidip gelirsinde gene oyunlşar oynarız valla kimin ne dedigi önemli degil ben seni delikanlı gördümki güvenerek oyunu emanet ettim ve sende hakkıyla oynadın sana iftira atanlar önce kendilerine baksınlar sonra hakkında konuşsunlar.evet şu ceza olayı olmasaydı diyarı ben bitiricektim ama işte ceza beni bagladı inşallah senın yerine bakan kişi aynen senın gıbı oynar. ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM askerlik hayatında başarılar artık vatan sizlere emanet

çok teşekkür ederim abim... *rose* *rose* *rose*
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Nisan 28, 2011, 12:25:48 ÖS »

kardeşim askerlık görevini bir an önce bitir ve gel beraber senle yenı bır dıyarda hep beraber oynarız.ve en kısa zamanda seni görmeye gelecem  Smiley

insallah abicim Smiley beklerim her zaman Smiley  *rose* *rose*
MeTSaN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Nisan 28, 2011, 12:28:18 ÖS »

insallah abicim Smiley beklerim her zaman Smiley  *rose* *rose*

bu arad averdigin sozu unutma ızmıre geldıgımde  bi zıyaret edelım Smiley
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #97 : Nisan 28, 2011, 01:03:31 ÖS »

Grin Grin sen merak etme abi Grin
can1907
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #98 : Mayıs 01, 2011, 06:46:02 ÖS »

gokhan kardeşim.. güzel yazıların için teşekkür ederım.. bu dıyarda tanıştıgım düzgün kişilikteki insanlardan birisin... sağ sağlim git askere ve gel...
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #99 : Mayıs 06, 2011, 11:44:04 ÖS »

Grin Grin bahriyelide olduk  *hahaha* *hahaha*
 Cool Cool Cool
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #100 : Mayıs 07, 2011, 07:28:24 ÖS »

Grin Grin bahriyelide olduk  *hahaha* *hahaha*
 Cool Cool Cool
YAŞADIN DESENE KIZLAR BAHRİYELİLERE HASTA KARAYI GÖREBİLİRSEN TABİİKİ
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #101 : Mayıs 07, 2011, 08:55:39 ÖS »

YAŞADIN DESENE KIZLAR BAHRİYELİLERE HASTA KARAYI GÖREBİLİRSEN TABİİKİ

saolasın abicim Smiley walla bilmiyorum artık göreceğiz  Grin
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #102 : Mayıs 14, 2011, 08:51:19 ÖÖ »

we işte golgeler'in son durumu  *hahaha* *hahaha* *hahaha* alp35eren de sizlere ömür  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #103 : Ağustos 21, 2012, 05:34:47 ÖS »

askerden geldim beyler ewt bakalım eskilerden kimler war Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #104 : Ağustos 21, 2012, 10:00:14 ÖS »

askerden geldim beyler ewt bakalım eskilerden kimler war Smiley

Hoş geldin , eski tadı tuzu yok ama arada uğrayanlar var Smiley
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!