Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 03:41:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: QUENDİ TATİL KÖYÜ...MÜRACAT TÜRK DİYARI 1...İŞLETMECİ deathstorm  (Okunma Sayısı 17886 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MAVİİ
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Nisan 22, 2011, 01:06:38 ÖÖ »

GOKAN AYDA YILDA BIR IŞE YARADIN SAYFA ACTIN HA  SAGOLASIN  KAPTAN034 DIYARDA TANIDIGIM  DAYIDAN SONRA TABI  EN DURUST  ADAM  TEBRIK EDIYORUM KARDES SENI  
MAVİİ
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Nisan 22, 2011, 01:09:36 ÖÖ »

GOOGLE BAKMISSINDA YAZILARI OKUMAMISSIN GOZLUK KULLANIYORSAN  ONUNLA BAK TARIHTE BILINEN ILK KURT DEVLETI ZATEN LOLLOLAR   AZ KITAP OKUMANI TAVSIYE EDERIM  KURTLERIN HEPSINI PKK ILE AYNI KEFEYE KOYUYORSUN BOLUCULUK YAPAN SENSIN 
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Nisan 22, 2011, 11:42:14 ÖÖ »

Konu ne turk olmak nede kurt olmak konu adam olmak.. biz kımseyı kımlıgıne bakıp yargılamıyoruz. sedat sen ne kadar zavallı bır adamsın ya. butun dıyarı arkana almaya calısıyorsun. bı sakınles bı relax ol. sonun kacınılmaz senın bız donene kadar oyun oyna 3 5 kısı vur ıste. bızım ıttıfaktakıler uretım durdurdu mesela gıt onlara yagma at sevın bıraz moralın yerıne gelsın...hala pkk dıyorsun lollolar dıyorsun.. sıze gecen adamların abı dedıklerı can cıger oldukları toxic07 nin profılındekı yazıyı oku kardes. adam dusunce alayı sattı tanımaz oldular... adamlık buysa bız adam olmayalım.. toxiclede kavgalıydık ama adam delıkanlıydı. sızın gıbı degıldı.. onun yazısını oku yeter. bırbırınıze sovdunuz zamanında mustafa74 sızın hakkınızda kırmızı noktalı hayaller kuruyordu kufurler edıyordu jandarmadayken. merak edıyorum nasıl mıdenız kaldırdı o adamın kufurlerını bu kadarmı genıssınız sız...
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Nisan 22, 2011, 03:10:52 ÖS »

arkadaslar lütfen konuyu saptırmayalım, forum kurallarında yazıyor ve burasıda yeri değil, DİL, DİN, IRK, MESHEP tartışmaları burada yapılmaz... *stop*
herkezin düşüncesi kendine Wink delisedat a göre o haklı, fate we mavii ye göre o haklı, herkesin fikri kendine Wink
GOKAN AYDA YILDA BIR IŞE YARADIN SAYFA ACTIN HA  SAGOLASIN  KAPTAN034 DIYARDA TANIDIGIM  DAYIDAN SONRA TABI  EN DURUST  ADAM  TEBRIK EDIYORUM KARDES SENI 
şimdi burda dur 1 dk yüksel... benim kimse ile problemim yok. benm tek muhattabım war, oda quendi denen tatil köyü Wink
benim gereksiz şeylerle işim olmaz eyw. DAYI dan sonra demişsin ya, ona sor GRAMI yi nasıl dagıttın Wink ona sor, hatta d7 de nasıl erenist'i patlattıgınızı Wink
konusturma beni yüksel...! herkez kimin ne mal oldugunu biliyor dostum.
ulan dürüsttüde erenist'i neden patlattınız. şifresini neden, Tr1 deki ittifak isminiz jandarma yaptınız...!! hele bi söyle bakalım?? __oOo__ şifreside jandarma ne iş??
bana kimse onu SAVUNMASIN...!
toxic07 e gelince, ben hal-İT i sewmem... ama herkeze dedim we gene de diyorum. toxic07 kadar sawasan adam olmadı.. adamı kaç kere yıktılar ama her defasında öyle yada böyle toparlandı...

fate çok dogru söylemiş "Konu ne turk olmak nede kurt olmak konu adam olmak.. "

arkadas, burada sawas konusulur, indirin birisinide konusun Wink DAYI yada kimse dürüst diyemez, ittifak dagatıp sucu baskasına atmak, hesap patlatıp sucu baskasna atmak, ki bunu siz beraber yaptınız...! kimse salak değil... herkez kimin ne mal oldgunu biliyor dostum Wink
« Son Düzenleme: Nisan 22, 2011, 03:12:44 ÖS Gönderen: death-storm » Kayıtlı
utgmsedat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Nisan 22, 2011, 04:51:18 ÖS »

deathstorm aynen katılıyorum...ben o kadar üstlerine gitmiyim dedim Grin ben dahasını sölüyüm yüksel bize gelen ümitin hesabını niye patlattınız kendi arkadaşlarınızın Huh? adamla bize niye geldi?? dayı nız hepiniz milyon milyon kaynak aktarırken hesap patlatırken mi dürürslükten bahsediyordunuz bize aldıgımız hesapları patlattıgın için atmadım mı kendi arkadaşlarınıza yapmadınız mı Huh? beni sorgulayacak son insansın bir lafa bir söyleyene bakarım bütün diyarda ne kadar kirli iş varsa altından siz çıktınız..............

Üzerimize kılıç çekilmedikçe ,
Ülkemiz topraklarına girilmedikçe
Milletimiz cefa çekmedikçe
Bizden kimseye zarar gelmez
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Nisan 22, 2011, 05:37:19 ÖS »

deathstorm aynen katılıyorum...ben o kadar üstlerine gitmiyim dedim Grin ben dahasını sölüyüm yüksel bize gelen ümitin hesabını niye patlattınız kendi arkadaşlarınızın Huh? adamla bize niye geldi?? dayı nız hepiniz milyon milyon kaynak aktarırken hesap patlatırken mi dürürslükten bahsediyordunuz bize aldıgımız hesapları patlattıgın için atmadım mı kendi arkadaşlarınıza yapmadınız mı Huh? beni sorgulayacak son insansın bir lafa bir söyleyene bakarım bütün diyarda ne kadar kirli iş varsa altından siz çıktınız..............

arkadaşım sen turkis diyar 5 te  oyunu bıraktın mı  ittifakın duruyor . sen oyuna dönecek misim  diyar5  ditiyor .

utgmsedat.... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
MAVİİ
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Nisan 22, 2011, 05:40:39 ÖS »

SEDAT YAG CEKMEYI BIRAK  VE REALISTIKIN HESABI PATLATTINIZ ARDINDAN GOKAN 13M DEMIR CALDI   Grin  BU NE IS   BIZMI PATLATTIK YANI BUNU   SEN GERCEKTEN BIR DOKTORA GORUNSEN IYI OLUR OLAYLARI ÇARPITTIRAN SEN DOLANDIRICILIK EDEN SEN BUNU  YAPMADIM USTUMUZE ATAN SEN KARDES  BIRAZ DOGRU OLDA ADAM DESINLER  D7 YE GELINCE  GOKAN DOGRU SOYLUYORSUN O HESABI BEN PATLATTIM  DOGRUYA DOGRU   MALIDA CEKTIM DIGER HESABA  VE SIFREYIDE DEGISTIM AMA SENIN HESAB OLDUGUNU BILMIYORDUM  ZUHAHAHAH   Grin   QUENDILERI BEKLIYORSAN ONLAR DONMEYECEK  BIRAKTILAR SYLR VE ROBERTO  BOS BEKLEME   BENCE  Grin   SEDAT SANA  600 KIREDI YOLLASIN ASKERIMI KALEMDE BIRAKICAM GEL  BENIM HESABA DAL  ORDUYU KACIRMAYACAM  YETERKI SANA  600 KIREDIYI VERMIS OLSUN KANKA   SOZUM SOZ  Grin  
utgmsedat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Nisan 22, 2011, 06:08:05 ÖS »

SPY73 kardeşim oyunu bırakalı çok oldu benim derdim kaygısız ve fenerium du Grin onları bitirip ittifak arkadaşlara bıraktım  diyar 75 deyim

Üzerimize kılıç çekilmedikçe ,
Ülkemiz topraklarına girilmedikçe
Milletimiz cefa çekmedikçe
Bizden kimseye zarar gelmez
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Nisan 22, 2011, 09:07:24 ÖS »

trex63 yine cekıyor malı helal olsun bu adama 3 ay zaman olsa dıyar 1. si olcak 10 eyaletle asker basarak  *hahaha*
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Nisan 22, 2011, 09:13:27 ÖS »

trex63 yine cekıyor malı helal olsun bu adama 3 ay zaman olsa dıyar 1. si olcak 10 eyaletle asker basarak  *hahaha*

*hahaha* *hahaha* beni bile geçer bu adam  *hahaha* *hahaha* yüksel erenist benm değildi, ama bi abim gibi gördüğüm sevdiğim bi kişinindi... yazık birader size yazık... sylar we roberto zaten madara olacakları kadar oldular... gelselerde umurumada değil... ben hesabı şu durumda tatile alsam, gene 1. olur. tabi trex de olabilir  *hahaha* *hahaha* abi insan azar azar çalar  *hahaha* daha geçengün uyardım onu  *hahaha* sedat abi sende uyar yoksa ona dalıcam Grin fate bey kardeşim, benim sizin le problemim yok... sadece geçen seferdeki amacım, ülkendeki kaynakları almak Wink çünki geri geldiğin zaman en azından aktarım işin zor olsun die  Wink

kredi benim umurumda değil, bilmeyenler için tekrar söylüorum, ben askere gideceğim 21 mayıs'da, o andan itibaren gerisi mevlüt abimin bileceği iş Wink
sylar we roberto o zamana kadar glirlerseeeeeeee, onlarla kedi fare gibi oynarım  *hahaha*
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Nisan 22, 2011, 09:16:06 ÖS »

close box
Eyalet8
Düşmanın yaklaşık kaynağı 10672399 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet13
Düşmanın yaklaşık kaynağı 802958 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet15
Düşmanın yaklaşık kaynağı 1333708 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet10
Düşmanın yaklaşık kaynağı 654544 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet14
Düşmanın yaklaşık kaynağı 1424057 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet9
Düşmanın yaklaşık kaynağı 59100170 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 1291 Hafif Piyade , 22 Ağır Piyade, 1486788 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet4
Düşmanın yaklaşık kaynağı 2603329 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet19
Düşmanın yaklaşık kaynağı 4317657 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet5
Düşmanın yaklaşık kaynağı 1563563 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet20
Düşmanın yaklaşık kaynağı 1685479 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade ,
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Nisan 22, 2011, 09:16:58 ÖS »

bu adam bıde bana hırsız dıyor  Grin
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Nisan 22, 2011, 09:19:18 ÖS »

Gokhan bende agustosta gelıyorum nere gıdecegını yaz aynı yer olursa dede derım sana Grin
fate
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Nisan 22, 2011, 09:24:18 ÖS »

hırsız fateye bakın ula Grin aclıktan nefesım kokuyor Grin

close box
Eyalet8
Düşmanın yaklaşık kaynağı 113693 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 5616 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet2
Düşmanın yaklaşık kaynağı 123575 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 5184 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet6
Düşmanın yaklaşık kaynağı 287899 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 11520 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet7
Düşmanın yaklaşık kaynağı -2566249 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 85851 Hafif Piyade , 14866 Ağır Piyade, 2253590 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet12
Düşmanın yaklaşık kaynağı 179703 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 5976 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet10
Düşmanın yaklaşık kaynağı 114419 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 5192 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet18
Düşmanın yaklaşık kaynağı 112563 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 5782 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet13
Düşmanın yaklaşık kaynağı 157482 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 6400 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet14
Düşmanın yaklaşık kaynağı 244754 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 11310 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet3
Düşmanın yaklaşık kaynağı 127167 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 5460 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet9
Düşmanın yaklaşık kaynağı 196913 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 6912 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet4
Düşmanın yaklaşık kaynağı 173470 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 6408 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet15
Düşmanın yaklaşık kaynağı 182290 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 0 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

Eyalet19
Düşmanın yaklaşık kaynağı 7068831 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 0 Hafif Piyade , 0 Ağır Piyade, 11700 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.
death-storm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Nisan 22, 2011, 11:01:07 ÖS »

Eyalet9
Düşmanın yaklaşık kaynağı 109577531 'dir.Düşman eyaletinde yaklaşık 17927 Hafif Piyade , 38 Ağır Piyade, 2732322 Seçkin Piyade , bulunmaktadır.

sen birde buna bak trex63 saat 23:40  *hahaha* *hahaha* bende bile yok la bu kadar kaynak  *hahaha* *hahaha*
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!