Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:42:07 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: pandoranın asil savaşçıları d75 de neden kendinizi sakladınız yoksa korkudanmı  (Okunma Sayısı 9332 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Nisan 22, 2011, 01:24:15 ÖS »

Sanki seni görende millete oyun bıraktırıyorsun sanır aras korktuysan ben gelmiyim diyar 75 e Wink

ben tabiki korktum senden senin gibi iyi ve kaliteli oyuncular lazım. sen diyar 5 teki hesabını açar mısın rica etsem son bir kaç gün oynardık olmaz mı. hem belki sen oyun hakkında bana  bir şeyler de öğretirsin olmaz mı çok rica ediyorum aç olur mu hesabını  lütfen... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
ERAY42
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BZM RaHaT eTMeDiĞiMZ DiYaRDa KiMSe iSTiRaHaT EDEMZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Nisan 22, 2011, 01:31:19 ÖS »

Hımm boş kalelerden kapacan gene 5 altın Smiley) son gün senin için açıyım bari.... diyar 75 deki ismin nedir???
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Nisan 22, 2011, 01:52:12 ÖS »

Hımm boş kalelerden kapacan gene 5 altın Smiley) son gün senin için açıyım bari.... diyar 75 deki ismin nedir???

sen aç  diyar 5 teki  hesabı  olsun varsın  ben  5 yada 10 altın da olsa sorun etmem  sabırlı ve mantıklı bir oyuncu olduğumu beni tanıyan her kez bilir  kimseyi üzmem kırma saygıda kusur etmem ...  *rose*

bu arada __300__ artık girmiyor foruma  ne oldu ki  başına bir şeyler gelmiş  ben öyle duydum doğru mu duyduklarım onu maden yapmış bir oyuncu  ismi sanırım ( suveates  )  adam hem maden ağacı yapmış hem madalya ağacı yapmış
doğru mu bu ?  yazık olmuş  (  __300__ ) üzüldüm  acıdım şimdi... Cry   sen bir sene  eko yap  puan kas  sonra oyun bitmesine 10 gün kala git maden ol  çok üzücü bir durum  çok... Undecided Cry

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
ERAY42
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

BZM RaHaT eTMeDiĞiMZ DiYaRDa KiMSe iSTiRaHaT EDEMZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Nisan 22, 2011, 01:55:56 ÖS »

Nuri abinin varlıgı yeter diyara...En azından senin benim gibi 4 ay önceden oyunu bırakmadı sonuna kadar oynadı...
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Nisan 22, 2011, 03:09:26 ÖS »

Nuri abinin varlıgı yeter diyara...En azından senin benim gibi 4 ay önceden oyunu bırakmadı sonuna kadar oynadı...

BEN OYUNU BIRAKMADIM Kİ SEN BIRAKTIN BU KESİN  BEN SAVAŞMAYA ADAM BULAMIYORUM .... *hahaha* *hahaha*
SENİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORUM O DA OLMADI  BAKSANA  *hihi* HADİ AÇ HESABI ÜZME BENİ .

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Nisan 24, 2011, 01:33:40 ÖÖ »

karargah sa eğer bu arkadaş  beni tanır kesin  hiç renk te vermiyor kurnaz ... Cool  arkadaşım ben her zaman her yerde  söylüyorum  ben dostuma düşmanıma her zaman saygıda kusur etmedim etmemde çok istisna durumlar olmuştur ama buradan söylüyorum  benimle dost olan da düşman olanda  benden saygı görür bu konuda kimseye kusur etmedim etmemde  sonuçta oyun oynuyoruz  çok ta gerek yok kimseyi üzmeye kırmaya ... *rose* NOT... BENİ DÜŞMAN EDİN ME ÜZÜLÜRSÜN TECRÜBE İLE SABİT BİR ÇOK OYUNCU  VAR ... Cry

Ben bu kadar kendini öven bi adam görmedim. Bırak da insanlar seni methetsin mutvazılıkta üstüne yok. Şişir kendini, ama dikkat birgün patlayıverirsin.
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Nisan 24, 2011, 02:47:49 ÖÖ »

Ben bu kadar kendini öven bi adam görmedim. Bırak da insanlar seni methetsin mutvazılıkta üstüne yok. Şişir kendini, ama dikkat birgün patlayıverirsin.
asıl şişirmekte yada şişirmeye çalışmakta sizin üstünüze yok..namı-diğer kami-mardinli  Grin bugün 300,e askeri puan için kami yaparak şişirmeye çalıştınız ama sizi şişirme balonlukta bile birinci olamayacaksınız..sizin birincilikler hep geriden  Grin bu kamiler ne kadar aciz olduğunuzu gösteriyor ama haberiniz yok  Wink
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2011, 02:49:55 ÖÖ Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Nisan 24, 2011, 09:02:05 ÖÖ »

KANKİ  DİYAR75 TE   CİBİCİS VE  EFES2008  KAÇTI SANIRIM  BU KADAR KORKTUKLARINI BİLSEN YAZMAZDIM  .

PANDORANIN DA  D75 OYUNA  TE BAŞLADIĞINI .... *hahaha* *hahaha* *hahaha*..... WASSUP

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Nisan 24, 2011, 03:40:23 ÖS »

KANKİ  DİYAR75 TE   CİBİCİS VE  EFES2008  KAÇTI SANIRIM  BU KADAR KORKTUKLARINI BİLSEN YAZMAZDIM  .

PANDORANIN DA  D75 OYUNA  TE BAŞLADIĞINI .... *hahaha* *hahaha* *hahaha*..... WASSUP
Biz d75 teyiz de seni göremedik rumuz neydi? Smiley
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Nisan 24, 2011, 11:42:24 ÖS »

SEN VE ARKADAŞLARIN SÖYLESİN RUMUZU  BEN SÖYLERİM  SORUN YOK. Cool  EFES2008  VE CİBİCİS  HESABI KAPATMIŞ NEDEN Kİ  BİR SORUN MU VAR... ;D

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Nisan 25, 2011, 02:03:50 ÖS »

Yeni diyarda da geliyoruz gümbür gümbür. Krallardan birini mi arıyorsun liste orda ara tara bul. oyun üstadısın yaa bulursun elbet.Smiley
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Nisan 25, 2011, 02:53:54 ÖS »

SEN DE ÇOK AĞIR ABİSİN YA  ÇOK BİLİYORSUNUZ YA  BU OYUNU  GEL SÖYLE  ...  BAK GÖR YENİ DİYAR NASIL HAREKET KAZANIYOR ÇARLİSTON OYNATIRIM HİÇ BAKMAM YAŞINA  VER İSİMLERİ BEKLİYORUM... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Nisan 26, 2011, 08:03:51 ÖÖ »

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : Nisan 26, 2011, 09:34:44 ÖS »

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Nisan 26, 2011, 09:54:26 ÖS »

ahahahah....siz o madalyayla avunun la D

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!