Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 12:46:25 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyunu daha güzel yapabilicek görüs  (Okunma Sayısı 4005 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 11, 2011, 07:31:42 ÖS »

Selam Ve Saygılar Biliyorsunuz bu oyun cok guzel bir oyun Ama arkadas biliyorsunuz burada önerilerimizi veriyoruz ben acıkca konuscam
Arkadaslar Bu oyunda 2 Irk var Göcebe - İmperia
ama yeni bir tane İmperia server yapsalar orada eski Irklar ve Özellikleri Ama dil secimi olacak tabi Grin örnek veriyorum
Osmanlı - Savaşlarda 100/10 Saldırı gücü
İtaylanlar 100/20 Daha fazla üretim
Vb Ama tabi Size göre bunları yapmak cok zor ama zaten askerleri aynı olmıcak diyerek beni buradan geri göndereceksiniz biliyorumYani arkadaslar 1 Kez düsünün eskiden Osmanlı yerina imperialarmı vardı Grin Bu oyun kac yılını gösterio Grin yani bir bilsem Grin xD yani ama oyuna baslamadan Ülkeni secsen güzel olur yani her ülkenin eskiden bir özelligi vardı Osmanlı zaten güçlü bir Topluyuktu Grin ama bunda imperia die birsey yok olamaz oyunu gercekci düsünün
Ve onu kabul etmezseniz Grin yeniden bir hazırlıgım var
Özel sandıklar --) 20 Pırlanta Özellikleri Asker-BirMadde-Ve vb cıkma sansı sanslar Grin
Nadir ---) 10.000 Asker 1M Odun Demir vb ----) Ama puana göre Puanlarda artıs olsa
Orta ---) 7.000 Asker 550K Odun demir Vb
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2011, 11:06:25 ÖS »

medieval total war oyna sen bence.. ben çok oynadım o oyunu türk cihan hakimiyetini yaptım  Smiley en zor seviyede başladım en son.. moğollar geliyor o oyunda bir zaman sonra pis dağıttılar beni moralim bozuldu.. epeydir de bakmıyorum oyuna.. v5 epey güzel alışınca senin dediklerin bu tarz bir oyuna uygun düşmez ne kadar çok karışıklık o kadar çok insan kaybı demektir.. daha bu basit oyunu çözemeyen binlercesi varken senin dediklerini yapmak işkence olur.. oyuncu sayısı çok çok azalır
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 12, 2011, 10:48:03 ÖÖ »

*crazy*Ya bak oyunu anlamayanlar var ama benim sucum degil yani oyunun sucu o kılavuz pek ise yaramıo 10 kez birsey ögretio sonra bitio arkadas yani ben oyuna ilk basladıgımda kılavuzdaki hepsini yaptım ve sonra ben 1000 puanda yeni görevler gelir die devam ettim ama hic gelmedi yani ondan kendim cözdüm oyunu yani ve benim yaptıgım iskence olmaz yani eskideki eskide kalmıs istersen hayatını anlat Grin ben güzelce anlatıyorum  *hmm* *hmm* ama sen gelip olmaz diyorsun sen Blues misin Grin  *hahaha* *hahaha* yani ben bu oyunu 2 aydır oynuyorum ve bu imperia - Göcebe eskiden olmadıgını biliom göcebe vardır ama İmperia da neymis Grin adam konu acmıs BEN Göcebeleri Türk İmperia alman olarak biliyorum die Grin Birisi mesaj atmıs Grin Sen bizi göcebeyemi bezeetion die .D Yani Osmanlı Devleti eskiden vardı ama İmperia devleti yok D:
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 12, 2011, 10:51:16 ÖÖ »

Zaten Oyunda puan kazanmak cok zor biliyorsun 10000 asker basıon zar zor 5000 3000 2000 1000 puan Grin Ama iste O Devletlerden bazılarında Puan artısı 100/10 Daha fazla Grin olabilir Yani sen v3 ten bahsedion Grin bu v5 v5te kazanmak die birsey yok kaybetmekte yok adamma saldırıyorum 20000 adam ile adamda 2500 adam var beni yenio Grin
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 12, 2011, 11:30:18 ÖÖ »

oyunu oynayarak öğreneceksin kılavuz sana başlangıçta yardımcı olur.. bizler de bir zamanlar bilmiyorduk birçok hatalar yaptık ve öğrendik..hesap makinesini kullanmayı iyi bileceksin.. birçok v4 ustası v5i çözmek için epey çaba sarfetti yeni versiyon yeni stratejiler demek.. benim hala daha bilmediklerim var v5te ustalaşmak için çok pratik yapmak gerekir ama bizlerin şikayet ettiği birçok eksiklik ortadan kaldırılmış onu gördüm.. ordunun sayısı değil niteliği önemlidir milyonluk orduya mancınık koymazsın moralin yetmez içinde 10000 okçu olan kale8i yıkamazsın bu saçma gelebilir ama oyundaki her askerin nitelikleri farklı ve ona göre savaşlar şekilleniyor.. imperia göçebe kavramı tarihteki ülkelerle de alakalı değildir.. hatta bu oyun tarihle de alakalı değildir.. milletlerle alakalı şeyler istiyorsan medieval total war oyna ben oynuyorum ve epeyde eğleniyorum.. osmanlı nın kim olduğunu da öğrenmeli herkes bence orta asyadayken biz göçebeydik özellikle islamın kabulünden sonra Türkler yerleşik hayata geçti ve osmanlı hep yerleşik hayatta yaşadı yani osmanlı da imperia lıydı.. ki bu oyundaki askerlerin niteliklerini düşünürsek tarihte 1000 yılından önceki senelere uygun olduğu gün gibi açıktır osmanlıyı bırak selçuklu bile yoktur o dönemde de..

Ayrıca nasıl oynayabilirim sekmesinde gerekli tüm açıklamalar mevcut.... Smiley
« Son Düzenleme: Nisan 12, 2011, 12:00:14 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2011, 10:48:25 ÖÖ »

Ya oglum anlamadınmı Kılavuzu adamlar belkide bulamıcak
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 14, 2011, 10:54:54 ÖÖ »

oyunu oynayarak öğreneceksin kılavuz sana başlangıçta yardımcı olur.. Smiley

Olurda sonra bitiyor arkadas 10 Tane görev veriyorlar sonra byyy bune adamlar daha ögrenemicek yani bu oyuna bakıyorum ittifak savaşlarını bilmiyorlar bazı oyuncular ittifaka katılmasını bilmiyorlar ben 25.000 puanlıga mesaj attım İttifaka gel die nasıl gelecem abi die mesaj attı Grin ;D
Yani bunada cevapbın varsa sana güle güle Grin arkadas birde 25.000 puan bende ilk anlıyamadım Ama insan 10 görev vermezki yukarıda bir görev butonu olur orada baska görevlere katılmak icin gereksimler olur örnek veriyorum Görev İttifak Düsmanı Gerekenler İttifakta üye olmak Görev Düsman ittifakdaki 1 isine saldır Örnek bu birde Savaş lordu Görev 10 Kisiye Saldır ve kazan Böyle görevler olsa biz daha iyi anlarız adamlar tek bina yapmayı mesaj atmayı asker basmayı ögretio dün baktım yardım kutusuna adam soruo nasıl asker basıcam die Grin buna nasıl ögretim diyorlar yani o dediklerim olmasa bile yeni görevler olsun görevlere bakmak icin görev butonu vb Grin
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 14, 2011, 11:00:01 ÖÖ »

O Görevlere örnek verim  istersen
Savumma Lordu --= Görev Sana saldıran 3 Kisiyi yen
Lider ---= Görev İttifakta Lider Ol
Cesaretlilik ---= Görev senden yüksek puana saldır
İttifak Top15 --- Kendi ittifakın top15 e girmesi
Savaşcı --- 15000 Kisiyi Öldür Verilen ödül : 10 Onur
Vb sizde bulabilirsiniz bunları yapınca Onur - Askeri Onur - Asker - Ve Odun Demir vb verebilirler
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Nisan 14, 2011, 12:12:29 ÖS »

hacı abi kılavuz değil ki senin yanlışın var.. oyunu nasıl oynarım diye foruma giren herkes okuyarak birçok şeyi öğrenir.. dediğin oyuncular hiçbirşey okumadan ilerlemeye çalılşan oyuncular ben dahil herkes ilk oynadığında acemilik çekti buna yapacağın birşey yok.. oyunun ilerleyen aylarında görev falan diyorsan onlar başka konular v5te ona benzer şeyler var diyarın hakimi olma oyunu gibi vergiye bağlıyorsun diğer ittifakları falan filan.. sen bu oyundan çok şey bekliyorsun ama bu oyunun yağımcıları çok fazla şey değiştirmezler sen ne dersen de.. o kadar söyledik ticarette hileye izin vermeyecek bir sistemi koyun diye adamlar umursamadılar bile
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Nisan 14, 2011, 04:43:24 ÖS »

Ya birsey söylicem bak ben Foruma kayıt oldum ve 15.000 Puanda Forumu gördüm ben oyundaki nickim ile oto foruma kayıt oluo sanıyordum 3 Gün bekledim aktiv oldu ama adamların gözleri forumu görecek sanki arkadasım bence o 10 görev vereliyorlar Böyle Görevde eklesinler
Foruma Katıl Ve oyunu ögren
Vericekleri
3.000 odun
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 14, 2011, 05:04:17 ÖS »

Ya birsey söylicem bak ben Foruma kayıt oldum ve 15.000 Puanda Forumu gördüm ben oyundaki nickim ile oto foruma kayıt oluo sanıyordum 3 Gün bekledim aktiv oldu ama adamların gözleri forumu görecek sanki arkadasım bence o 10 görev vereliyorlar Böyle Görevde eklesinler
Foruma Katıl Ve oyunu ögren
Vericekleri
3.000 odun

bak bu güzel bir fikir insanları foruma çekme açısından faydalı olabilir Smiley
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 14, 2011, 05:16:17 ÖS »

aynen, banada çok mantıklı geldi.  Wink

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Nisan 14, 2011, 05:53:17 ÖS »

meraklanma sen yetkili gardaşlar yine bi yolunu bulur sogutur... Wink
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Nisan 14, 2011, 07:56:48 ÖS »

meraklanma sen yetkili gardaşlar yine bi yolunu bulur sogutur... Wink

sen niye soğuyamadın. Mübarek güneş gibisin enerji bitmiyor Grin
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Nisan 14, 2011, 08:02:55 ÖS »

sen niye soğuyamadın. Mübarek güneş gibisin enerji bitmiyor Grin
benı oyundan sogutabıldıler sımdılık Grin oyunun ıcıne ettılerde forumun edemedıler daha onunda sırası gelır elbet Grin
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!