Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 07:02:47 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: simulasyon hatası ve sacmaalıklar  (Okunma Sayısı 3234 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
doomnuke
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 22, 2011, 05:13:09 ÖS »

Arkadaslar bakın turkish 12 de yani diyar 68 de ..

simulasyon da savası alıyorum 7 puan zararla hem de ama gırdıgımde 140 puan kayıpla kaybedıyorum moral 103 le gırıyorum saldırı gucu 96 ıle arkadaslar bu nasıl olabılır ya 2 gunde bole 400 puan gıttı bı okadar asker bole bır sacmalık olurmu ya neyanı 460 puanlık adamın arastırmaları 10 uzerımı bırakın Allah askına ..

Yönetimden en ksıa surede acıklama beklıyorum yoksa bu oyun bole oynanmaz .. ek not butun loncalarda acık gerısını sız hesaplayın
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2011, 05:43:34 ÖS »

adam carlsberg  Grin

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
doomnuke
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 22, 2011, 05:48:21 ÖS »

arkadasım adamın saglıgı fazladan gırdım 5 yaptım Smiley aynı zamanda merak etme asker gelmedı onume rapordada yok bende son anda casusladıgımda yoktu yanı neyı nsasıl gırdıgımı ıyı biliyorum aynı zamanda adamın moralı 111 yaptıgımda bıle en fazla 55 puan kaybım oluyor  145 değil Smiley
doomnuke
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 22, 2011, 06:02:18 ÖS »

asker koyma yok :)arkadasım ben anlatamıyorum galiba her seyı dogru gırdım hatta benım Grin askerı saglık 1 Smiley .. tmm yenildim eyvallahta kayıp sim e gore en fazla 55 60 puan 145 puan olması mantıksız Smiley ben bunları 11 de de yasadım ordanda biliyorum.

Çok fazla uzatmaya gerek yok ben yine de sim in kontrol edilmesini istiyorum. Sonuçta bu bir sefer olsa neyse dun de aynı sorunları yasadım Smiley
« Son Düzenleme: Mart 22, 2011, 06:04:48 ÖS Gönderen: doomnuke » Kayıtlı
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 28, 2011, 08:36:20 ÖÖ »

Arkadasım bende o sorunu yasadım ama kazandım xD xD yani aslında benim 1500 puan gidicekti 2500 gitti xD Yani 35000 adammımdımdan 32.000 adam geri döndü xD  *black_eye* *black_eye*
spyfrs
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2011, 11:14:04 ÖS »

sebebı su sımulasyonda savascıların banusları hesaba katılmıyor mesela okcunun garnızondayken yanı kaledeyken 4 kattır yanı normal sevas alanındayken verdıgı hasardan 4 kat daha fazla hasar verır koc basları harıc... bu kısmı atlamıslar smulasyonda o yuzden ben 700 askerımı kaybettım su sacma smulasyon yuzunden....
hamle
Hamle
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

DİL KALBİN AYNASIDIR...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 31, 2011, 08:19:48 ÖS »

Sayın  admin:  BELLİ BİR SÜREYİ AŞKIN  ARAŞTIRMA VE İNŞâ SÜRELERİM  NORMALDE GÖSTERİLENDEN  ÇOK DAHA FAZLA SÜRMEYE BAŞLADI... BU ÖZELLİKLE ELMAS SATIN ALDINDAN SONRA OLDU... 1 AY'I AŞKIN SÜREDİR BÖYLE... ÖR: DEMİR MADENİ, ARAŞTIRMAM DA  ARAŞTIRMAYI BAŞLATMADAN ÖNCEKİ SÜRE BÖLÜMÜNDE 01:20 YAZARKEN  ARAŞTIRMAYI BAŞLATTIGIMDA  BİR ANDA 31:25 OLUYOR... YANİ BU   ELMASLARINI ÇABUK HARCA ANLAMINDAMDIR...  YANİ BU ELMASLARINI CABUK BİTİRİP TEKRAR SATIN ALMAYA  TEŞVİK ETMEK Mİ DEMEKTİR...  BEN  BİR MÜŞTERİ OLARAK CEVAP BEKLİYORUM...
                                                                                             ADMİN'E ULAŞAMIYORUM... E-POSTA ADRESİNE HİÇ BİR E-POSTA GÖNDERİLEMEDİ... BENDE BURDAN ARTIK BELKİ DUYAR ÜMİDİ İLE YAZIYORUM...

« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2011, 08:22:17 ÖS Gönderen: hamle » Kayıtlı

. . .İ.E.D. . .
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 31, 2011, 08:21:46 ÖS »

Sayın  admin:  BELLİ BİR SÜREYİ AŞKIN  ARAŞTIRMA VE İNŞâ SÜRELERİM  NORMALDE GÖSTERİLENDEN  ÇOK DAHA FAZLA SÜRMEYE BAŞLADI... BU ÖZELLİKLE ELMAS SATIN ALDINDAN SONRA OLDU... 1 AY'I AŞKIN SÜREDİR BÖYLE... ÖR: DEMİR MADENİ, ARAŞTIRMAM DA  ARAŞTIRMAYI BAŞLATMADAN ÖNCEKİ SÜRE BÖLÜMÜNDE 01:20 YAZARKEN  ARAŞTIRMAYI BAŞLATTIGIMDA  BİR ANDA 31:25 OLUYOR... YANİ BU   ELMASLARINI ÇABUK HARCA ANLAMINDAMDIR...  YANİ BU ELMASLARINI CABUK BİTİRİP TEKRAR SATIN ALMAYA  TEŞVİK ETMEK Mİ DEMEKTİR...  BEN  BİR MÜŞTERİ OLARAK CEVAP BEKLİYORUM...

Pre üye olunca bastığın her araştırma bir öncekinin üstüne eklenir.Pre alıyosun bari n alıyosun onuda oku n işe yaradığına bak.  Smiley

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!