Imperia Online Turkey  
Haziran 17, 2024, 02:24:11 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Chat  (Okunma Sayısı 3708 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 20, 2011, 10:04:19 ÖS »

Saygılar ve Selamlar  Yeniden ben nxD Yeniden görüsüm var 1 Tane Chat olsun Online olanlar konusabilsin Konusma türleri olsun 1-5 Chat admini olsun Chat bölümleri
Genel
Yardım
İttifak Alımı
Ticaret
Geyik Sohbeti
Ve aklınıza gelen bazı seyler
bunlardan daha hızlı olabilir asagıda yardım var tm ben ona yazıyorum ancak 2 günde cevap veriyorlar anca birde  *freak* Sinir oluyorum  WASSUP
Böyle Chat olursa aa Chata nasıl giricez Yukarda Chat olsun Chata tıklıyınca online kisiler orada konusabilsin yani aaa
ve bu konuyu yazıyorumda birde böyle Konu Kabul etmek icin
evet hayır olabilir xD
Saygılar
28 İmperiaOnline
adko34
Saygılar Bütün Medertorler ve arkadaslarımızıa
Alıntı
Selamlar ve Saygılar Medetorler ve Arkadaslar Üyeler
Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2011, 10:05:30 ÖS »

Saygılar ve Selamlar  Yeniden ben nxD Yeniden görüsüm var 1 Tane Chat olsun Online olanlar konusabilsin Konusma türleri olsun 1-5 Chat admini olsun Chat bölümleri
Genel
Yardım
İttifak Alımı
Ticaret
Geyik Sohbeti
bunlardan daha hızlı olabilir asagıda yardım var tm ben ona yazıyorum ancak 2 günde cevap veriyorlar anca birde  *freak* Sinir oluyorum  WASSUP
Böyle Chat olursa aa Chata nasıl giricez Yukarda Chat olsun Chata tıklıyınca online kisiler orada konusabilsin yani aaa
evet hayır olabilir xD
Saygılar
28 İmperiaOnline
adko34
+Emege Saygı
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 20, 2011, 10:09:56 ÖS »

öyle bir chatimiz vardı .. önce bir bir oplar bıraktı .. ugramaz oldular.. sonra düşük seviyeler yükseldi.. sonra küfür-spam aldı başını gitti.. bir kaç kere girdim ana bacı sövdüler .. fotograf çektim admine attım montajdır dediler.. sonra birdaha girdim adam gozumun ıcıne baka baka hani lan banlatamadın mı i.ne dedi sinirlendim dha girmedim .. sonrada kapattılar.. v1-v2-v3 diyarlarda hala geçerli.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Mart 20, 2011, 10:11:15 ÖS »

Genel
Yardım
İttifak Alımı
Ticaret
Geyik Sohbeti
evet hayır olabilir xD
Saygılar
28 İmperiaOnline
adko34
nasıl bir chat istiyorsun tam anlamadım ama çok önceden chat vardı zaten ortak chat türk olan herkezin bi yerde toplandığı nedense kaldırdı imperia yönetimi bunu keşke yine olsa ama yapmazlar Smiley

engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 20, 2011, 10:15:55 ÖS »

nasıl bir chat istiyorsun tam anlamadım ama çok önceden chat vardı zaten ortak chat türk olan herkezin bi yerde toplandığı nedense kaldırdı imperia yönetimi bunu keşke yine olsa ama yapmazlar Smiley
chat için yeni modlar gerekli.. io yönetimi mod bulmakda sıkıntı çekiyor  Smiley aslında 10 u aşan bir mod-op toplulugu var ancak online olamıyorlar.. görevdende alınmıyorlar  Huh? takılıyolar kendi kafalarına göre .. oyun babamızın malı degılya.. biz ne karışalım  ;D
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Mart 20, 2011, 10:21:56 ÖS »

chat için yeni modlar gerekli.. io yönetimi mod bulmakda sıkıntı çekiyor  Smiley aslında 10 u aşan bir mod-op toplulugu var ancak online olamıyorlar.. görevdende alınmıyorlar  Huh? takılıyolar kendi kafalarına göre .. oyun babamızın malı degılya.. biz ne karışalım  ;D
main op var zaten bu işi ona buraksalar o 2 günde halleder Smiley birde forum artık durdu zaten bi ara şikayetten başka bir şey yazılmıyordu millet anladı ne dersen de ne yaparsan yap kendi kafalarına göre yönetiolar arık öyle konularda açılmıyor Smiley forumu şu aşamada 1 mod yeter bile Smiley chatede 3 op lazım Smiley onuda bulmak kolay ama açmazlarki Smiley

engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 20, 2011, 10:24:57 ÖS »

yav ben adminin niyeti o zamanlar anlıyamadım ama şuan anladım.. forumu sesizleştirdi sakinleştirdi.. farkedersen bayadır foruma ugramıyo sayılır adamın yükü azaldı  Grin neyse ban felan yerim şimdi.. forumun ergenekonundan ceza almak istemiyorum  Lips Sealed
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 20, 2011, 10:25:41 ÖS »

chat  Tongue Tongue

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 20, 2011, 10:25:58 ÖS »

chatimiz vardı bayada güzeldi ama malesef bazı kendini bilmezler yüzünden baya sorunlar yaşadık biz elimizden geldiğince online olmaya çalışıyorduk chatte ama sizde takdir edersiniz ki 7/24 bulunmamız imkansız sonuçta bizim de burdan başka bir hayatımız var. Asıl acı olansa bence insanların düzgün sohbet edebilmesi için başlarında bir denetçinin olması gerektiği  Sad  ve sonunda da kapandı chat

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mart 20, 2011, 10:27:11 ÖS »

kendini bilmezleri dövelim  Grin Grin Angry

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mart 20, 2011, 10:29:17 ÖS »

acaba kimden başlasak senden olabilir mi Smiley

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #11 : Mart 20, 2011, 10:31:26 ÖS »

bence kaldırmak istedikleri için kaldırdılar chati geçen seneye kadar nasıl idare edildiyse yine edilirdi.. 3 tane op yeterince üstesinden geliceği düşüncesindeyim Smiley oyuna uğramayanların hala modlukda yada oplukda bulunmalarınada bir anlam vermiş değilim Smiley orası bi garip Smiley

engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 20, 2011, 10:31:34 ÖS »

aslında forumda pek huzuru bozan yok.. 2-3 kişi.. gerisi multi hesap açıp forumda farklı kimliklere bürünüyordu... 40 küsür yaşındayım diyen adam çoluk cocuk hareketleri yapıyordu..  Smiley
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mart 21, 2011, 02:23:54 ÖÖ »

bence kaldırmak istedikleri için kaldırdılar chati geçen seneye kadar nasıl idare edildiyse yine edilirdi.. 3 tane op yeterince üstesinden geliceği düşüncesindeyim Smiley oyuna uğramayanların hala modlukda yada oplukda bulunmalarınada bir anlam vermiş değilim Smiley orası bi garip Smiley
*bravo* *ok*

Adko34
Batuhan Kılıç [Ç]
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Mart 21, 2011, 07:43:02 ÖÖ »

xD Chattınız vardı bazı kisileri chat admini yapabilirdiniz küfür edenleri 2 saat konusma cezasi vb verebilirdiniz xD
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!