Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:26:12 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu oyunda bi yanlışlık yokmu sayın adminim!!!  (Okunma Sayısı 2340 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SaFkAnKrAl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 11, 2011, 02:48:22 ÖS »

Değerli oyun görevlisi size durumu şöyle izah edeyim bildiğiniz üzre oyunda 2 ırk var ve bu ırkların biri kavimler göçünü yapan TÜRK ırkı öbürüde avrupa ırkı oyunda herşey tamam doğru imperialıların zırhları ve silahları güçlü olur TÜRKLER HAFİF OLSUN DİYE DAHA AZ ZIRH VE DAHA HAFİF SİLAH KUŞANIRLARDI FAKAT!!! OKÇULUKTA DÜNYA BİLİYOR TÜRKLER DAHA İYİYDİ NASIL OLUYORDA İMPERİALILAR GÖÇEBELERDEN DAHA İYİ OK KULLANIYOR GÖÇEBELERİN DAHA AVANTAJLI OLMASI GEREKİYOR SAYGILARIMLA

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 11, 2011, 04:07:49 ÖS »

Değerli oyun görevlisi size durumu şöyle izah edeyim bildiğiniz üzre oyunda 2 ırk var ve bu ırkların biri kavimler göçünü yapan TÜRK ırkı öbürüde avrupa ırkı oyunda herşey tamam doğru imperialıların zırhları ve silahları güçlü olur TÜRKLER HAFİF OLSUN DİYE DAHA AZ ZIRH VE DAHA HAFİF SİLAH KUŞANIRLARDI FAKAT!!! OKÇULUKTA DÜNYA BİLİYOR TÜRKLER DAHA İYİYDİ NASIL OLUYORDA İMPERİALILAR GÖÇEBELERDEN DAHA İYİ OK KULLANIYOR GÖÇEBELERİN DAHA AVANTAJLI OLMASI GEREKİYOR SAYGILARIMLA

İO sanal bir strateji oyunu ve dolayısı ile söz konusu tüm askeri birimlere de , binalara da şu şudur ve bu budur demek doğru değil... ancak hayal gücünüze bağlı olarak tüm birimleri bir yere bağlamakta mümkün. Bu yüzden şu anda Oyunda ki sanal ırkların birbirlerine karşı avantajları da dezavantajları da mevcut ve bir bütün halinde bakıldığında tüm bu özellikler eşitliği sağlıyor.... Smiley

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
SaFkAnKrAl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 11, 2011, 06:22:42 ÖS »

İlk bakışta öyle fakat bu dediğim düzeltilirse oyun daha anlamlı olur yani nasıl olurda avrupu ırkı iyi ok kullanıyor göçebelerden hadi zırhı silahı anladık neyse ne desem boş nasılsa
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 11, 2011, 07:10:38 ÖS »

Birincisi göçebeleri ben asla bir Türk olarak düşünmedim Smiley sen nasıl olduda bu tipsiz adamları Türklere benzetebildin hayret Smiley Göçebeler benzese benzese romalıların karşısındaki cermenlere benzer Smiley
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 12, 2011, 02:35:17 ÖÖ »

Katafrakt okçular arkadaşın dediği olayı da çözer zaten keşke göçebe olaydım:D
SaFkAnKrAl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 12, 2011, 05:42:02 ÖS »

Peki dediklerinize katılıyorum fakat mesela oyundaki şu şeyde kafamı karıştırdı mesela okçular atlı okçular neden 2 kez ok atıp kılıçla dalıyolar adamlar zaten okçu hadi okun bittiğini hesaba katalım en az 10 kez ok atabilmeliler 2 kez ok atıp saldırıya geçiyor ne anladım ben bundan  *pardon*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!