Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 09:36:29 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Global haritada 'maden' bulma tekniği ile ilgili...  (Okunma Sayısı 991 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mertadam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 10, 2011, 03:29:11 ÖÖ »

Arkadaşlar, şansım mı kötü bilemem, ama madenleri keşfetme ve yetişme konusunda sizin tavsiyelerinize danışayım dedim. Yeni versiyonda global haritada menzili belirleyip ve 'ara' butonuna bastığınız zaman tüm terkedilmiş imparatorluklar karanlıkta yanan noktalar gibi beliriyor. Zihinde fotoğraflama yeteneği olan bazı oyuncular yeni 'maden' haline gelmiş hesapları hemen tespit edip bu madenlere hemen asker gönderiyor ve birikmiş muazzam ganimeti alıyor. Ben ne yapsam ne etsem de, her 10 dakika bu global haritayı kontrol etsem de madenlere bir türlü yetişemiyorum:))))) Bu global haritada serpilmiş noktacıkları incelemek ve 'yıldız' gruplarında değişimi yakalamak dışında bildiğiniz başka bir teknik var mıdır?  Grin Grin Grin Grin Bu konu benim için çok mühim çünkü şu anda oynadığım Diyar 20'de herşeyi bu madenleri tespit etme ve yetişme hızı belirliyor:))))) Tavsiyelerinizi bekliyorum. Smiley Bu arada Harita seviyem de çok çok iyi. Lips Sealed
« Son Düzenleme: Mart 10, 2011, 03:31:13 ÖÖ Gönderen: mertadam » Kayıtlı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!