Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 12:06:00 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyunu Bıraktım :)  (Okunma Sayısı 5504 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Şubat 28, 2011, 10:16:20 ÖS »

aksılık olmazsa ben askerı puanda 2. olurum sen benden 5k ondesın Wink

Hayırlısı Salim  Wink Ne yapalım 3. lükle yetiniriz bizde ama madalya ve onurda 2. kesin olurum demi   Wink
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Şubat 28, 2011, 10:59:49 ÖS »

durum onu gosterıo  yok sen bu oyunu bırakamıcan hala sıralama dusunuon yaw  Grin
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Şubat 28, 2011, 11:23:12 ÖS »

Td5 de Onur Askeri puan ve madalyada Erkan (Afrasyap ) 1. olur tahminimce zaten şuanda 1. kendisi bir aksilik olmassa  Bende 2. olurum kanımca tabi belli olmaz 2 aya yakın bir süre var Şimdiden Tebrik ediyorum  *rose*
saol bünyamin devam etseydin belki sen onurda birinci olurdun..bu sene yine td5,de ki en başarılı birkaç oyuncu arasındaydın bende seni tebrik ediyorum *rose*  oyunu bırakman eminim senin için iyi olacaktır real hayatında ve işinde başarılar dilerim..

Uploaded with ImageShack.us
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Şubat 28, 2011, 11:33:08 ÖS »

saol bünyamin devam etseydin belki sen onurda birinci olurdun..bu sene yine td5,de ki en başarılı birkaç oyuncu arasındaydın bende seni tebrik ediyorum *rose*  oyunu bırakman eminim senin için iyi olacaktır real hayatında ve işinde başarılar dilerim..

Eyvalah  *rose*  Amin cümlemizin  Smiley
44cancan44
Lilva44
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mart 01, 2011, 01:04:10 ÖS »

durum onu gosterıo  yok sen bu oyunu bırakamıcan hala sıralama dusunuon yaw  Grin
o çiftliğin ortasında bile 3g ile bağlanır merak etme  Tongue

*stop* *stop* Ümit *stop* *stop*
SmSERT
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mart 02, 2011, 09:10:39 ÖÖ »

Yaşşa len bünyamin dayı helal olsun vala:)

[img]http://www.kwpnet.com/resims/rihanna_20.jpg[/img
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mart 03, 2011, 12:16:14 ÖÖ »

Başka hesap bulabilseydi kimsesiz kendi üstüne salar seninle yarışmaya devam edersi. Ama elindeki son kozu da kullandı esmergenci... Timura da 300 çaktı zaten gameover kaldı geriye bakalım o kendini kime çaktıracak:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Mart 03, 2011, 12:27:35 ÖÖ »

Başka hesap bulabilseydi kimsesiz kendi üstüne salar seninle yarışmaya devam edersi. Ama elindeki son kozu da kullandı esmergenci... Timura da 300 çaktı zaten gameover kaldı geriye bakalım o kendini kime çaktıracak:)

Hesap bulmak kadar kolayı yok sen canını sıkma insan yeterki istesin  Wink  Ekmegi Ekmekçiye ver bir ekmek fazla ver demişler  Erkanın başarısını Canı Gönülden kutluyorum En azından emekten anlıyor senin gibi çamur da atmıyor. Ortada yapılmış bir başarı varsa bizede tebrik etmek düşer
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mart 03, 2011, 12:33:50 ÖÖ »

tebrik edeceksin arkadan iş çevireceksin:) sen işi iyi götürüyorsun, gördüm de senin gibisini görmedim.

Nam-ı Diğer _mardinli-
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Mart 03, 2011, 01:34:59 ÖÖ »

Bazılarının bir oyun için agızlarından çıkan kelimeleri tartmadan söylemlerinden dolayı saygı ve Terbiyeden Yoksun kişiler ile aynı ortamda bulunmaktan utanç duyduğumuda belirtmek istiyorum Sad  Bana ulaşmak isteyen dostlarımda Tlf ve msn adresim mevcut A.E.O K.İ.B
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mart 03, 2011, 12:12:23 ÖS »

İşlerim Dolayısıyla İ.O. Td 5 Ve Diyar 95 de ki hesaplarımı bıraktım Kırdığım Üzdügüm  Herkezden Özür Dilerim  *rose*  Hakkınızı helal Edin Varsa benim Hakkım Helalı Hoş olsun

İyi Oyunlar herkese  *rose*

USTA DİYORUM GERÇEKTEN BU OYUNA DEĞER KATIYORSUN VE SANA BAŞARILAR DİLİYORUM ARKADAŞIM SENİ TANIMAK BİR ŞEREFTİ KENDİNE İYİ BAK. GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ  SEN BU OYUNUN HAKKINI VERDİN . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mart 03, 2011, 12:17:15 ÖS »

tebrik edeceksin arkadan iş çevireceksin:) sen işi iyi götürüyorsun, gördüm de senin gibisini görmedim.

ARKADAŞIM SEN VE İTTİFAK ARKADAŞLARIN NE KADAR TEMİZ VE DÜRÜST BİLİYOR MUSUN VE BU KADAR İNSANLARA SAYGISIZCA LAF EDİYORSUN AYIPTIR BEN DE BİR ÇOK ŞEY GÖRDÜM ŞAHİTTE OLDUM AMA YİNEDE KİMSEYE ELİMDEN GELDİĞİNCE SUÇLAMADA BULUNMADIM SADECE BANA YAPILANLARA CEVAP VERDİM SANA BİR LAFIM VAR VE BU SON BİR ATA SÖZÜ DER Kİ ( ÇOK LAF YALANSIZ ÇOK MAL HARAMSIZ OLMAZMIŞ ) DAHA NE DİYELİM ARKADAŞLAR . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
batu999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ne mutlu türküm diyene

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mart 05, 2011, 03:38:38 ÖS »

helal olsun
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Mart 07, 2011, 10:51:03 ÖS »

yeme bizi bünyamin yine 2 günde bir hesabı açıp yine oynuyorsun yakaladım seni. nükleer denemeler mi yapıyorsun ne yapıyorsun.dikkat et diyar radyasyon altında kalmasın  Grin
« Son Düzenleme: Mart 07, 2011, 11:24:17 ÖS Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Mart 07, 2011, 11:05:03 ÖS »

yeme bizi bünyamin yine 2 günde bir hesabı açıp yine oynuyorsun.yakaladım seni nükleer denemeler mi yapıyorsun ne yapıyorsun.dikkat et diyar radyasyon altında kalmasın  Grin

la bensiz nükleer mi olur Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!