Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 10:33:14 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR ' 5 VEDA EDERKEN GURURLU VE ONURLUYUM NEDEN Mİ ?  (Okunma Sayısı 20757 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Mart 02, 2011, 04:42:31 ÖS »

Hani dürüstlük timsaliydiniz hani siz de kimse kimsenin hesabına girmezdi ya... Hani nerde dalavere nerde hilekarlık nerde hainlik varsa bizdeydi. Alın size alex, ben idda ediyorum burdan afras ve aras birbilerinin oyunu çok iyi takip ediyor ve hesapları ortak kullanıyor. İttifak savaşı kazanmışmış da aman ne büyük mesele, bişeref...

Nam-ı Diğer _mardinli-
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Mart 02, 2011, 05:17:00 ÖS »

cibicis e  sizin ittifaktaki bi çok kişi bakıyor sende dahil ne konusuyosun bilader? dinime küfreden müslüman olsa diye bi söz var bilmem bilir misin? son 1 ay kala savasmaya basladınız diye burda bize volume yapmana gerek yok bizden tek adam kesemediniz diye biraz hırs yapmıs olabilirsiniz anlıyorum ama böyle çamur atmaya gerek yok
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mart 02, 2011, 05:49:13 ÖS »

biz aras ile hesapları ortak kullanıyoruz öylemi  Grin nerden biliyorsun ki bu kadar emin konuşuyorsun ben değil td,5de bu oyunda kimseye şifremi vermedim.. bari kullanıyo olabilirler de ki sırf çamur amaçlı yazı yazdığın anlaşılmasın..sinanın da dediği gibi çok zorunuza gidiyor sizi çok kestik,siz bizi kesemiyorsunuz biliyorum ama çamura çirkefe gerek yok  
« Son Düzenleme: Mart 02, 2011, 05:51:30 ÖS Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mart 02, 2011, 06:06:24 ÖS »

erkanın ben abisiyim, şifresini ben bile bilmiyorum levankoviç  Smiley

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Mart 02, 2011, 06:14:49 ÖS »

Kişi kendinden bilir işi diye bir söz vardır ittifak savaşı sırasında bende pandoradaydım ama kimse kimsenin hesabına bakmadı isleri olan arkadaslar tatile aldılar öyle dediğin gibi olsaydı tatile almazlardı
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Mart 02, 2011, 06:19:31 ÖS »

boş konusuo eleman ısde yaw oyunda stres atamıolar kalede asker yatırmakdan barı forumda atsınlar  Grin
La_Edri
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ts

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mart 02, 2011, 06:58:05 ÖS »

Vay vayyy konuşanlara bak.. cibicis i sadece ben kullanıyorum para verdim bastım casusluk tabi zorunuza gidiyor ikide bir giriyor diye.. Daha ne kadar kesileceksiniz yahu.. Hepiniz fenere döndünüz... Tüm orduyla köy yapan adamlara ne desem boş.. Bu arada ara sıra kafanızı kaldırın yukarıya bakın diyarın 1. side 2. si de bizde.. Kestiğimiz askerleri saydırmayın şimdi bana...

Krallara selam olsun....

cibicis.
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mart 02, 2011, 07:15:55 ÖS »

biz aras ile hesapları ortak kullanıyoruz öylemi  Grin nerden biliyorsun ki bu kadar emin konuşuyorsun ben değil td,5de bu oyunda kimseye şifremi vermedim.. bari kullanıyo olabilirler de ki sırf çamur amaçlı yazı yazdığın anlaşılmasın..sinanın da dediği gibi çok zorunuza gidiyor sizi çok kestik,siz bizi kesemiyorsunuz biliyorum ama çamura çirkefe gerek yok  

la erkanım şifre dağıtmaya başladında haberim mi yok la...ercan abiyle bana bari verir insan şifreyi...Grin Grin Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mart 02, 2011, 08:00:45 ÖS »

3 dene sıralama cıbiş onur ve askerı puan 2 sıde afrasyapda su an tabı bunlar sızın erısemıcenız yerler my basmaya devam  Grin
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mart 02, 2011, 10:50:04 ÖS »

la erkanım şifre dağıtmaya başladında haberim mi yok la...ercan abiyle bana bari verir insan şifreyi...Grin Grin Grin
Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Mart 02, 2011, 11:02:05 ÖS »

Vay vayyy konuşanlara bak.. cibicis i sadece ben kullanıyorum para verdim bastım casusluk tabi zorunuza gidiyor ikide bir giriyor diye.. Daha ne kadar kesileceksiniz yahu.. Hepiniz fenere döndünüz... Tüm orduyla köy yapan adamlara ne desem boş.. Bu arada ara sıra kafanızı kaldırın yukarıya bakın diyarın 1. side 2. si de bizde.. Kestiğimiz askerleri saydırmayın şimdi bana...

Krallara selam olsun....

cibicis.

İttifakınızın aldıgı toplam madalya sayısı bile Afrasyapın aldıgı madalyalar kadar degil Çamur at izi kalsın felsefesinden vazgeçin
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mart 02, 2011, 11:21:57 ÖS »

Krallara selam olsun....

cibicis.
köy baskını yapmak maharet olsaydı onada ayrı bir sıralama verirlerdi yada en azından onur puanı düşmezdi değilmi ?sizin zaten en fazla yapabileceğiniz of-line zamanımızda  köy baskını yapmak başka bir kabiliyetinizide göremedim zaten askeri olarak... tabi hal böyleyken köy baskını ile övünmekte hakkınız belki  Smiley
tüm ordu ile köy baskınına gelince evet zevk benim asker benim.. ben karşımdaki kişi on-line olupta ona canlı canlı baskın yapmak çok hoşuma gidiyor belki  *kissgirl* ama senin çok zoruna gitmiş anlaşılan  Grin

Uploaded with ImageShack.us
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mart 02, 2011, 11:32:26 ÖS »

Bizim alnımız ak kimi şikayet ederseniz edin. Ben dahil içimizden biri ceza alırsa burda çıkıp ben "şerefsizim" diye bağıracağım. Ama alexin hesabını kullanan hangi şeresizse o da çıksın delikanlı olsun.

Nam-ı Diğer _mardinli-
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Mart 02, 2011, 11:36:17 ÖS »

Kişi kendinden bilir işi diye bir söz vardır ittifak savaşı sırasında bende pandoradaydım ama kimse kimsenin hesabına bakmadı isleri olan arkadaslar tatile aldılar öyle dediğin gibi olsaydı tatile almazlardı

Senin de ne haltlar yediğini biliyoruz. esmergenc muhabbeti dikkatimizden kaçmadı. Öyle seyehate alarak olmaz o işler. Arasyapa yetişmek için kimsesiz hesaplardan onur alırken, aynı adamın madalyaları ile övünmek ne derece b....n bir karakter anlamış değilim

Nam-ı Diğer _mardinli-
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Mart 02, 2011, 11:37:41 ÖS »

köy baskını yapmak maharet olsaydı onada ayrı bir sıralama verirlerdi yada en azından onur puanı düşmezdi değilmi ?sizin zaten en fazla yapabileceğiniz of-line zamanımızda  köy baskını yapmak başka bir kabiliyetinizide göremedim zaten askeri olarak... tabi hal böyleyken köy baskını ile övünmekte hakkınız belki  Smiley
tüm ordu ile köy baskınına gelince evet zevk benim asker benim.. ben karşımdaki kişi on-line olupta ona canlı canlı baskın yapmak çok hoşuma gidiyor belki  *kissgirl* ama senin çok zoruna gitmiş anlaşılan  Grin

kardeş köy möy bahane yakalarsak öperiz.Smiley

Nam-ı Diğer _mardinli-
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!