Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:54:36 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR ' 5 VEDA EDERKEN GURURLU VE ONURLUYUM NEDEN Mİ ?  (Okunma Sayısı 20793 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Mart 03, 2011, 12:44:40 ÖÖ »

AFRAS SENDE KENDİNİ ADAM BELLEMEYE BAŞLADIN  DUA ET MESAFEN UZAK  .....
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Mart 03, 2011, 12:45:56 ÖÖ »

Ben net degere bakmıyorum ki ? Seni göreyim onur ve askeri puan sıralamasına bakıyorum ilk 50 de bile yoksun  Wink

usta sen madalya alırken arkadaş bez bağlıyordu ondan sanırım...  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Mart 03, 2011, 12:46:12 ÖÖ »

efes ve levanov isimli arkadaşlar siz kendinizi alice harikalar diyarında mı zannediyorsunuz? diyar boyunca tek başarısı çiftlik ve araştırma basmak olan efes sen hangi başarıdan söz ediyorsun bi ton para harcayıp hiç savas yapmadan tek asker kesmeden o puanı yaptın bizim 8232 oyunu bırakmasa sen yine 1. olamazdın sen anca çiftçilik yaparsın bu oyundan da hiç bişey anlamadıgını bizzat ben 2 senedir biliyorum..

levanov bak yine uslubunu düşürmeye ağzını bozmaya başladın sana tavsiyem biraz akıllı konuş önce.. geleyim meydaa askerini koy diye tehdit ettigin adam 10m asker kesmiş dolayısıyla bi ton asker de kaybetmiş bu ugurda..askeri puan olarak diyar 2.si olmus sizin ittifaktaki bi çok hesaptan daha küçük ekosuyla ve 2 yıldır tek asker kestirmemiş sen hangi hakla adama dil uzatıyosun? madem çok erkeksin çok delikanlısın bana at meydan savasını kendine çok güveniyosan gel bak puanın benden nerdeyse 300k da daha fazla..sizin yapabileceğiniz en iyi şey forumlarda dedikodu yapmak saçma salak muhabbetler yapmak ahkam kesmek..bizim elimizde arkadaşlarımızın bıraktıgı bi çok hesap var bu hesaplarla istesek efes 300 bulend de dahil hepinizi kesebiliriz fakat bunu etik bulmadıgımız için şimdiye kadar böyle bir yola başvurmadık ama böyle saçmalamaya devam ederseniz gerçek hilenin nasıl yapılacagını görürsünüz..biz oyunu adam gibi oynadık adam gibi muhabbetimizi yaptık ama kimseyi tehdit te etmedik..bizim kadro sizin gibi ekocu çiftçi değil dil uzattıgın afrasyap ve fullboy toplamda 20m den fazla asker kesmiştir sen ne yaptın otur onun muhasebesini arkadaşlarınla yap kendi çapınızda başarılı olabilirsiniz ama sizin bu diyardaki fiyaskonuzu herkes biliyor..new word un oyunu bırakan hesapları sayesinde biraz askeri puan yapıp ilk 50 ye girebildiğiniz için dua edin Grin sende ayrıca haritan bize uzak oldugu için dua et böyle ahkam kesemedin yoksa forumlarda 2 asker bastın diye Grin
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Mart 03, 2011, 12:49:12 ÖÖ »

askeri puan  ve onur için oynayan adamlar ve tarla ekip inek besleyan adamlar tartışıyor ne komedi . *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : Mart 03, 2011, 12:51:46 ÖÖ »

askeri puan  ve onur için oynayan adamlar ve tarla ekip inek besleyan adamlar tartışıyor ne komedi . *hahaha*

Olay o degil yapılan başarıları hiçe sayıyorlar atalarımız ne demiş sayki sayılasın sende adamlarda saygı yokki emege karşı başkalarına karşı kendileride saygı görsünler  Wink  El eli yıkar el döner yüzü  yıkar
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Mart 03, 2011, 12:53:11 ÖÖ »

BELLİ  PANDORACILAR BAŞARINIZ BÜYÜK *hihi*  SİZ KENDİİNİZİ AVUTMAYA DEVAM EDİN LAF CAMBAZLIĞINA DEVAM EDİN...
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Mart 03, 2011, 12:54:01 ÖÖ »

AFRAS SENDE KENDİNİ ADAM BELLEMEYE BAŞLADIN  DUA ET MESAFEN UZAK  .....

senden daha adam olduğu kesin kardeş en azından senin gibi abuk sabuk msjlar atmıyor adam, seni 2 yıldır bu oyunda her zaman ezdim, bu oyunda hem seni ezdim hem ittifakını ezdim bunu sende biliyosun bu yüzden kaldıramıyorsun bu sene 4 5 m puan yaptın seni yine ezdim ittifakımla beraber krallarla aylarda makara yaptık bunu sende biliosun bunu td5 te oynayan herkes te biliyor..aşağılık kompleksinden vazgeç gecen günde bana ipe sapa gelmez laflar ettin forumda bişey demedim ama haddini bilemezsen sana da iki çift söyleyecek laf buluruz biraz adam gibi konuşamayı öğren çocuk parkına çevirme burayı..
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Mart 03, 2011, 12:56:31 ÖÖ »

sinatron etek bulamadığı için başka hesapları üstümüze salamıyormuş. benim askerim burda sinatron gel sen sal:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Mart 03, 2011, 12:57:37 ÖÖ »

senden daha adam olduğu kesin kardeş en azından senin gibi abuk sabuk msjlar atmıyor adam, seni 2 yıldır bu oyunda her zaman ezdim, bu oyunda hem seni ezdim hem ittifakını ezdim bunu sende biliyosun bu yüzden kaldıramıyorsun bu sene 4 5 m puan yaptın seni yine ezdim ittifakımla beraber krallarla aylarda makara yaptık bunu sende biliosun bunu td5 te oynayan herkes te biliyor..aşağılık kompleksinden vazgeç gecen günde bana ipe sapa gelmez laflar ettin forumda bişey demedim ama haddini bilemezsen sana da iki çift söyleyecek laf buluruz biraz adam gibi konuşamayı öğren çocuk parkına çevirme burayı..

Çifköfte mi eziyon. Adam kaç kere geldi semtine gaydurugubbak cemile gibi kaydırıyon askeri:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Mart 03, 2011, 12:57:46 ÖÖ »

BELLİ  PANDORACILAR BAŞARINIZ BÜYÜK *hihi*  SİZ KENDİİNİZİ AVUTMAYA DEVAM EDİN LAF CAMBAZLIĞINA DEVAM EDİN...

sende çiftlik ambar basmaya devam et bonuslara git günde 3 4 posta senin oyundan anladıgıın bu kadar işte daha ne diyim..git bizim ittifaktaki elemanların kestigi askeri aldıgı onurları madalyaları say gözlerin bozuk yada zihinsel yetersizliğin var galiba senin kusura bakma ama bu kadar bön bi adam görmedim ben bu oyunda çok acemi gördüm çok usta gördüm ama böyle ahmak birisini görmemiştim siz alice harikalar aleminde ki muhabbetlernize devam edin bizde sizinle makara yapmaya devam edecegiz Grin
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Mart 03, 2011, 12:59:11 ÖÖ »

sen   aptalmısın geçen diyarda senin bana saldırın olmamıştır benim sana vede mustafaya olmuştur. kendini filozof falan belledin  sinatron efendi parkta da git kendini oynat  çocuk muamelesi yapıp durma kendinide adam belleme  
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : Mart 03, 2011, 01:00:19 ÖÖ »

PARANI VER, GÖNLÜNÜ VER, CANINI VER,

AMA SIRRINI VERME!

GÜNLERİNİ SAY, KAZANCINI SAY, BÜYÜKLERİNİ SAY,

AMA YERİNDE SAYMA!

İŞİNİ BEĞEN, AŞINI BEĞEN, EŞİNİ BEĞEN,

AMA KENDİNİ BEĞENME!

EMEK VER, KULAK VER, BİLGİ VER,

AMA SAKIN BOŞ VERME!

FİDAN BÜYÜT, ÇOCUK EĞİT, YOKSUL BESLE,

AMA KİN BESLEME!

DAVET ET, HAYRET ET, ÜLFET ET, AFFET,

AMA İHANET ETME!

KİTAP OKU, MESLEK OKU, DÜNYAYI OKU,

AMA LANET OKUMA!

ELİNİ AÇ, GÖZÜNÜ AÇ, KAPINI AÇ,

AMA AĞZINI AÇMA!

SINIFINI GEÇ, HAYATINI SEÇ, RAKİBİNİ GEÇ,

AMA GÜLÜP GEÇME!

GÖNÜL AL, DOST AL, YOLDAŞ AL,

AMA BEDDUA ALMA!

YAKLAŞ, TANIŞ, KONUŞ, UZAKLAŞ,

AMA UŞAKLAŞMA!

DOĞRUL, SAYRIL, EVRİL, DEVRİL,

AMA EĞRİLME!

HİSLEN, TASALAN, SESLEN, USLAN,

AMA PASLANMA!

İTİL, ÜTÜL, ATIL, KATIL,

AMA SATILMA!

MEVLANA
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : Mart 03, 2011, 01:01:02 ÖÖ »

efes sende gıt kendıne dıyar 5 e veda ederken net değer 1.yım eziğim dıe konu aç arkadaslarınla muhabbetını orda yap  Grin
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Mart 03, 2011, 01:02:03 ÖÖ »

bünyoş bırak bu işleri Smiley)

Nam-ı Diğer _mardinli-
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Mart 03, 2011, 01:03:02 ÖÖ »

efes sende gıt kendıne dıyar 5 e veda ederken net değer 1.yım eziğim dıe konu aç arkadaslarınla muhabbetını orda yap  Grin

Playboy, sözüm geçerli sen başkalarına bakma burdayım ne zaman istersen gelirim:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!