Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 04:38:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR ' 5 VEDA EDERKEN GURURLU VE ONURLUYUM NEDEN Mİ ?  (Okunma Sayısı 20844 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Mart 02, 2011, 11:42:58 ÖS »

Senin de ne haltlar yediğini biliyoruz. esmergenc muhabbeti dikkatimizden kaçmadı. Öyle seyehate alarak olmaz o işler. Arasyapa yetişmek için kimsesiz hesaplardan onur alırken, aynı adamın madalyaları ile övünmek ne derece b....n bir karakter anlamış değilim

Pardon ? Ne yapıyorum ben ? açıkla  esmergenc3 hesabı bir başkasına bırakmış geçen bir baktım bana geliyor bende karşıladım esmergenc3 e gelene kadar gameower timurguven bu hesapların hepsiyle kendime saldırı düzenletirdim  sen rahat ol şimdiye kadar aldıgım tüm madalyalar saldırı madalyaları ilk kez savunma madalyam oldu oynadıgım süre içerisinde yeterki insan yapmak istesin benim öyle bir kaygım yok açtıgım konuyu okuduysan görürsün afrasyapı peşin peşin tebrik etmişim şimdiden 1. ligini   Wink
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mart 02, 2011, 11:50:07 ÖS »

Tabi tabi ne demezsin. diyar başından beri senle beraber olan bir adam senden habersiz hesabı başkasına veriyor o da tutuyor işi gücü yok sana geliyor. bana gelseymiş madem neden sana geliyor ne sıkıntısı varmış senle:) Sen karşındakini salak mı sanıyorsun??? Senin bu oyunu ne derece hilakar oynadığını biliyoruz ki zaten esmergenç olayına pek içerlenmedim. Ama şikayetimi yaptım bakalım ne çıkar. Ben Afrasyapa üzülüyorum. Adam onur alabilmek için sabahlara kadar uykusuz kalıyor, sen ona çakkıdı buna çakkıdı. ohh ne güzel istanbul.  *freak*

Nam-ı Diğer _mardinli-
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Mart 02, 2011, 11:57:21 ÖS »

Tabi tabi ne demezsin. diyar başından beri senle beraber olan bir adam senden habersiz hesabı başkasına veriyor o da tutuyor işi gücü yok sana geliyor. bana gelseymiş madem neden sana geliyor ne sıkıntısı varmış senle:) Sen karşındakini salak mı sanıyorsun??? Senin bu oyunu ne derece hilakar oynadığını biliyoruz ki zaten esmergenç olayına pek içerlenmedim. Ama şikayetimi yaptım bakalım ne çıkar. Ben Afrasyapa üzülüyorum. Adam onur alabilmek için sabahlara kadar uykusuz kalıyor, sen ona çakkıdı buna çakkıdı. ohh ne güzel istanbul.  *freak*

Benim kazandıgım madalyalar ve onurlar tertemizdir Rebelde senin gibi atıp tutuyordu  bana 2 tane madalya taktı tarlofan o kadar saydırdı bana 10 tane madalya aldım ittifakından oh ne ala burda atıp tutun oyundada madlya takın millete Smiley Ben ne derece hilekar oynuyorum anlatta ögrenelim sen lideriniz efese sor söylesin beni sana tlf da bana söylediklerini biliyorum benimde ona söylediklerim  belli erkekçe gelsin söylesin öyle konuları okuyup kaçmasın  Ben bu oyunu bıraktım alacagım kadarda zevkimi aldım İşlerime agırlık veriyorum

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=22086.msg163898#msg163898

« Son Düzenleme: Mart 03, 2011, 12:02:00 ÖÖ Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Mart 03, 2011, 12:00:50 ÖÖ »

marıdnlı bu multı olayları yazcan yer burası deıl sıkayet ed kapatsınlar o zmn ama  solıye solıye tahrık edıon bak benı su an tatılde olupda sıfresı olan bısuru hesap bılıosuınuzdur o hesapları hıcbırını kullanmıoruz ama sen devam edersen bıgun senın ustune salarım hepsını 1 gunde yalan olursun emeklerın bosa gıder  Cool
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Mart 03, 2011, 12:03:53 ÖÖ »

ne demişim semsert  efendi ?  ne bu ayrıca erkekçe açıklasın muhabbeti?  bak  paşa oyunu çok biliyorsan kendine sakla kimin ne olduğunu biz biliyoruz bu diyarda sustukça yorumların fazlalaşıyor
oyunu bıraktın hala girip sataşmalarına devam ediyorsun.  
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Mart 03, 2011, 12:08:38 ÖÖ »

ne demişim semsert  efendi ?  ne bu ayrıca erkekçe açıklasın muhabbeti?  bak  paşa oyunu çok biliyorsan kendine sakla kimin ne olduğunu biz biliyoruz bu diyarda sustukça yorumların fazlalaşıyor
oyunu bıraktın hala girip sataşmalarına devam ediyorsun. 

Sataşan ben degilim senin adamların sataşıyor adamlarına sahip çık  sen ne dedigini bilmiyormusun tlf da istedigimi yaparım demedin mi ister bakıcı kullanırım ister başkalarından kaynak kaldırırım diye sana yakışıyormu dedigimde adil oynayın bu oyunu dürüstçe  karşındaki insan gibi ol en azından saygın olsun diye
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Mart 03, 2011, 12:10:45 ÖÖ »

marıdnlı bu multı olayları yazcan yer burası deıl sıkayet ed kapatsınlar o zmn ama  solıye solıye tahrık edıon bak benı su an tatılde olupda sıfresı olan bısuru hesap bılıosuınuzdur o hesapları hıcbırını kullanmıoruz ama sen devam edersen bıgun senın ustune salarım hepsını 1 gunde yalan olursun emeklerın bosa gıder  Cool

Vız gelir tırs gider:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Mart 03, 2011, 12:12:04 ÖÖ »

Salim dostum istedigin zaman hesabım emrindedir  Wink  Bunlara anladıkları dilden cevap vermek  lazım Smiley
Vız gelir tırs gider:)

Görürsün nasıl gelir nasıl gider  Wink
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Mart 03, 2011, 12:14:54 ÖÖ »

eywalh bunyamın vız gelır tırs mı gıder yoksa delermı gecer bılemıorum  konvoy yaparık  Grin
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Mart 03, 2011, 12:16:53 ÖÖ »

arkanızda da ben olurum,:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Mart 03, 2011, 12:18:14 ÖÖ »

yok sen en altta kalırsın ezıkler herzaman ezılen olarak altta olur  Grin
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Mart 03, 2011, 12:18:30 ÖÖ »

eywalh bunyamın vız gelır tırs mı gıder yoksa delermı gecer bılemıorum  konvoy yaparık  Grin

Yav hemşomun 2 tane şarkısı vardı onlar aklıma geldi dur paylaşayım  Wink

Buda Geçer

http://www.dailymotion.com/video/x8khzh_buda-gelir-buda-gecer-aylama_music

Hepsi Geçer

http://www.dailymotion.com/video/x5eyxq_ibrahim-tatlses-hepsi-gecer-ykla-yk_music
« Son Düzenleme: Mart 03, 2011, 12:20:25 ÖÖ Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Mart 03, 2011, 12:20:11 ÖÖ »

BEN OYUN İÇERİSİNDE HİÇ BİR HAKSIZLIK YAPMADIM ELİMDEN GELDİĞİNCE KİŞİLERE SAYGILI OLMAYA ÇALIŞTIM ... KRALLAR İTTİFAKI OLARAKTA  DİYARDA İLK 2 SIRAYI ALMAK BENİM VEDE DİYAR İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARIDIR.. SİZ NEYLE KENDİNİZ AVUTURSANIZ AVUTUN  BİZİM İÇİN SORUN DEYİL..    
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Mart 03, 2011, 12:21:15 ÖÖ »

yok sen en altta kalırsın ezıkler herzaman ezılen olarak altta olur  Grin

Ezikler tatilde. Ben burda sapasağlam duruyorum. Var mısın sana bir meydan çekeym karşımda duracak dermanın var mı? Sen masraf etme ben bizzat kapına meydana geleceğim. Kaybedersem ağam paşamsın diyecem. Ne dersin?

Nam-ı Diğer _mardinli-
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Mart 03, 2011, 12:23:10 ÖÖ »

BEN OYUN İÇERİSİNDE HİÇ BİR HAKSIZLIK YAPMADIM ELİMDEN GELDİĞİNCE KİŞİLERE SAYGILI OLMAYA ÇALIŞTIM ... KRALLAR İTTİFAKI OLARAKTA  DİYARDA İLK 2 SIRAYI ALMAK BENİM VEDE DİYAR İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARIDIR.. SİZ NEYLE KENDİNİZ AVUTURSANIZ AVUTUN  BİZİM İÇİN SORUN DEYİL..   
Ezikler tatilde. Ben burda sapasağlam duruyorum. Var mısın sana bir meydan çekeym karşımda duracak dermanın var mı? Sen masraf etme ben bizzat kapına meydana geleceğim. Kaybedersem ağam paşamsın diyecem. Ne dersin?

Evet ben Tatildeyim daha oyunun bitmesine 2 ay var yetişin bakalım onur askeri puan ve madalya sayıma Hadi Görelim sizi  Wink
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!