Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 09:35:53 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: odunu en fazla kaça sattınız ???  (Okunma Sayısı 1029 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« : Şubat 27, 2011, 12:50:07 ÖÖ »

bu gün dt-6 da 20 den 850 k odun gitti varmı attıran Huh? ıo'nun kususrsuz oyununa minnettarız verdiğimiz saatlerin boşa gitmesi ne kdar güzel insana huzur veriyor biz okdr altını alabilmek iiçin aylarca eko yapalım çok zeki arakadaşımızın biride yan hesaplardan parayı aktarsın bunları gördükce mutlu oluyor insan....

44cancan44
Lilva44
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 27, 2011, 12:59:16 ÖÖ »

bu oyunu 0 krediyle oynayanlardanım hiç ilk 50 ye giremedim ama oyundan zevk aldım şimdiye kadar alıyorumda.kredisiz ilk 50 olmasada 100 e giriyorum cok sukur tek sorun bu hilebazlar  Cry

*stop* *stop* Ümit *stop* *stop*
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2011, 02:33:35 ÖÖ »

ben hediye olayı çıkana kadar kredisiz oynuyordum ve askeri puanda birinci onurda 2nciydim.şu anda her ikisinde de birinciyim ama ne kredi ile ne de hile ile ilgisi var...kredili oynamak,oyunda sürekli on-line olmak ve oyunu bilmek  ile kıyaslanamaz...
« Son Düzenleme: Şubat 27, 2011, 02:36:07 ÖÖ Gönderen: Hİ-Tack » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2011, 01:29:15 ÖS »

bu gün dt-6 da 20 den 850 k odun gitti varmı attıran Huh? ıo'nun kususrsuz oyununa minnettarız verdiğimiz saatlerin boşa gitmesi ne kdar güzel insana huzur veriyor biz okdr altını alabilmek iiçin aylarca eko yapalım çok zeki arakadaşımızın biride yan hesaplardan parayı aktarsın bunları gördükce mutlu oluyor insan....
Ben 99 dan taş sattığımı hatırlarım.  Grin Grin

skull_
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2011, 03:45:03 ÖS »

Herkes şikayetçi ama hala Versiyon 4 de oynuyorsunuz.Terk edin o versiyonu oyuncu sayısı azalıp eski versiyonlara kayınca tekrar bi gözden geçirme ihtiyacı duyacaklardır.Ama tabiri caizse yeni gelin gibi hem ağlarım,hem giderim olunca adamlar tekrar zahmete girmezler.

Hem eski versiyonlarda hile daha az.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Şubat 27, 2011, 03:56:23 ÖS »

Herkes şikayetçi ama hala Versiyon 4 de oynuyorsunuz.Terk edin o versiyonu oyuncu sayısı azalıp eski versiyonlara kayınca tekrar bi gözden geçirme ihtiyacı duyacaklardır.Ama tabiri caizse yeni gelin gibi hem ağlarım,hem giderim olunca adamlar tekrar zahmete girmezler.

Hem eski versiyonlarda hile daha az.
dünyanın kredisi var yeni diyarada başlayamm bu saatten sonra çünkü son diyarım olucak bunun bitmesini bekliyorum bu diyardan sonra imperia defterini kapatıcam inş. Smiley

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!