Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 11:57:39 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD 5 de KRALLAR'ın şöleni  (Okunma Sayısı 21510 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #120 : Şubat 24, 2011, 08:09:13 ÖÖ »

ben yaklaşık  3 yıl oldu bu oyunu oynuyorum asker kesti köy baskını yaptı diye kimseye bir hakaret etmedim yada küfür de etmedim bana eden çok oldu ben hiç orada burada konuşmadım admine yazdı ve şimdiye kadar bu konuda  ceza almayan ben görmedim oyun yönetimi bu konuda çok kesin cezalar veriyor ...bu sene  bana forumda ve oyunda küfür edildi mutlaka okumuş ve görmüşsünüzdür . oyunda ağızı bantlandı  forumda da ceza aldırlar bu oyuncular ben ceza almayan görmedin ... gelelim küfür olayına krallar ittifakından bana küfür ve hakaret oldu bir kaç oyuncudan bunların da hepsi admin tarafından ceza aldı  ben liderinize söyledim adam hiç ilgilenmedi bile  küfür belli adamın ağızı bantlı ceza almış efes2008  söylüyorum  hiç umuru değil  fazla uzak değil 2 hafta önce  sizden bir arkadaş beyaz bayrak açtı ve sonra bana hakaretetti  ve admin  ceza da verdi  ceza alan oyuncu eray42  peki siz ne yaptınız bak ispatı da var . eray42 sizler tarafından ne ceza aldı merak ettim de admin  ceza verdi  sizde tık yok . Cool

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #121 : Şubat 24, 2011, 08:44:14 ÖÖ »

Bu yolun sonunda fazlaca ışık göremiyorum....  *hmm*

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #122 : Şubat 24, 2011, 11:34:19 ÖÖ »

ben size küfredenleri bulun içinizden atın dedim birbirinizi suçlamayla bir yere varılmaz  Sad zaten muhtemelen küfreden hesaplar birilerinin açtığı çakma hesaplardır ...

Dip Not : At sineği muhabbetinide biyoloji bölümünde yapın bir zahmet ... !!!
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!