Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 09:40:38 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD 5 de KRALLAR'ın şöleni  (Okunma Sayısı 21509 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Şubat 19, 2011, 10:48:37 ÖS »

sonrA rebel morpheus evet varmı baska artıran  Grin

şöle bi sıralamaya baktımda üst sıralar hep sıcak çatışmaya uzak mesafelerdekilere ait kabul etmek gerekir efes de 300 de pandoraya yada semserte yada bana yakın olsaydı onlarda akıbet-i bedkinge dönecekti Smiley
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Şubat 19, 2011, 10:52:48 ÖS »

şöle bi sıralamaya baktımda üst sıralar hep sıcak çatışmaya uzak mesafelerdekilere ait kabul etmek gerekir efes de 300 de pandoraya yada semserte yada bana yakın olsaydı onlarda akıbet-i bedkinge dönecekti Smiley

bu arada belirteyim ben killer rebel's im Smiley ZZ0BAR yani uzun bi süre baktım hesaba.
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2011, 11:02:21 ÖS Gönderen: boyahane » Kayıtlı
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Şubat 19, 2011, 10:56:52 ÖS »

bu diyarda kimin kral olduguna bırakın td5 te oynayan oyuncular karar versin beyler..kendinizi hayaller aleminde mi avutuyosunuz napıyosunuz diyar boyunca 1 tane icraatınız yoktu meydanı boş bulunca konuşmaya başlamışsınız, uyuyan devi uyandırmayın bence gidip rahat rahat çifçiliğinizi yapın Grin biraz mert olun hakimiyetimizi kabul edin aylardır biz size her yönden üstündük bunu herkes biliyor kendinizi kandırmayın arkadaşlar Grin
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Şubat 19, 2011, 10:59:50 ÖS »

rebel senmiydin yaw ben diyorum bu kralların içinde böyle oyuncunun ne işi var Grin ben krallardan bi tane iyi oyuncu biliyorum o da rebel di bünyamine kurban gitmeden önce Grin
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Şubat 19, 2011, 11:01:02 ÖS »

SİZ AĞLAMAYA DEVAM EDİN PAŞALAR..
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Şubat 19, 2011, 11:01:44 ÖS »

rebel senmiydin yaw ben diyorum bu kralların içinde böyle oyuncunun ne işi var Grin ben krallardan bi tane iyi oyuncu biliyorum o da rebel di bünyamine kurban gitmeden önce Grin

ben rebel deildim Smiley rebelin katiliydim saolsun ayda bir bana 30 m kaynak veriordu arkadaş Smiley
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Şubat 19, 2011, 11:04:34 ÖS »

Aha da bütün anlaşmaları iptal ettik şu ittifakta görüğünüz kadarız. Alayınız köküne kibrit suyu...

Nam-ı Diğer _mardinli-
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Şubat 19, 2011, 11:10:18 ÖS »

efes2008 senle 2 senedir aynı diyarda oynuyoruz 2 senedir iyi eko yapmaktan başka bi icraatını görmedim burda yazabilmene şaşırıyorum doğrusu Smiley bizim ittifakımız oyunu krallar yüzünden bırakmadı bırakmazda bizim ölümüz bile kralları her zaman alaşağı etmeye yeter bunu sizde gördünüz biliyosunuz beyler yenilgiyi kabul etmek te bi erdemdir kanımca Smiley bu diyardan bi cacık olmayacagı için cogumuz oyunu bıraktı veya artık savas mavasla ugrasmıyor,türk diyarlarında daha da bizi göremezsiniz yapılan onca hile hurdadan sonra..he uzaksınız diye oynayabiliyosunuz falan diyip duryosunuz bize yakın olan üyeleriniz nerde beyler bunu göremiyomusunuz hala asıl uzak oldugunuz için bu kadar gelişme ortamı bulan sizsiniz biz degil..mesela bu aksa68ray hesabı sizin oldugunuz gibi bize 9 bin olsa bu hesapta sizin gibi 2 3m li net degerlere ulaşırdı talihsizliği bize biraz yakın olmasıydı bu arkadasın..diyar boyunca basına gelenleri de en iyi siz biliyosunuz..bence eğri oturun doğru düşünün ve doğru konuşun beyler düşmanda olsak hakkımızı yemeyin bence Smiley
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Şubat 19, 2011, 11:11:00 ÖS »

heee tabloya baktık gördük hepinizin toplam madalya sayısı neredeyse dryakupla aynı Smiley Smiley bu 1
                                     hepinizin toplam onur sayısı afrasyap kadar bile deil    *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Şubat 19, 2011, 11:12:51 ÖS »

yaw kanka kıme ne anlatıosun bu elemanlar sedat gıbı bı ıttıfakdan yardım ısteme acızlıgı gostermedılermı bırlıkde hareket edelım demedılermı  Grin
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Şubat 19, 2011, 11:13:39 ÖS »

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/43/2010_11_21/43086385_43073442_2169142

efes kim aglamıs gecen sene sen bana aglıyodun harac teklif ediyodun dalmamam için o günleri ne cabuk unuttun unuttuysan sana hatırlatım su raporu bi daha bi incele karsılıgında icraatınız varsa yaz sende buraya da herkes görsün Grin

efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Şubat 19, 2011, 11:16:43 ÖS »

ARKADAŞIM  SEN SORUNUNU SÖYLE BİZDE SANA ONA GÖRE YORUM YAPALIM .. SİZDEN KİM PUAN YAPABİLDİ BİZE YAKIN OLANLARA NE OLDU BİZDE BURADA TEK TEK YAZALIMMI İSTİYORSUN ..
GEÇEN DÖNEM SENİ ÇOK İYİ BİLİYORUM AMA SEN BENİ TANIMIYORSUN TANIDIĞINI ZANNEDİYORSUN..... ARANIZDA KONUŞACAK TEK İSİM AFRASYAPTIR SEN DEYİL  SEN SADECE ASKER KAÇIR BAŞKA BİRŞEYDEN ANLAMAZSIN  Grin
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Şubat 19, 2011, 11:17:53 ÖS »

yaw kanka kıme ne anlatıosun bu elemanlar sedat gıbı bı ıttıfakdan yardım ısteme acızlıgı gostermedılermı bırlıkde hareket edelım demedılermı  Grin

kanka yenilmenin de bi adabı var bu arkadaşlar neden bu kadar aşağılık kompleksine girmişler anlayamıyorum yaw biz değilmiydik her gün bunlardan 2 3 tanesini kesen dhaa ne konusuyolar burda anlamıyorum Grin savas actılar sedatla bir olup 3 4 kişi 2 ittifakı da yere serdik daha bu arkadaşların derdi ne onu çözemiyorum
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Şubat 19, 2011, 11:22:26 ÖS »

cok merak eddım bızden krallara yakın olupda yalan olanları bı saysana efes  Grin
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Şubat 19, 2011, 11:22:53 ÖS »

SİNATRON KARDEŞ SEN BENCE EVRİMİNİ TAMAMLAMAMIŞSIN .. GEÇEN DÖNEMDEN SANA BİR TANE MESAJIM YOKTUR  SEN HİÇBİR ZAMAN MUHATAP KABUL EDİLMEDİN KENDİNİ BİRŞEY ZANNETME  SİZ YUKARI BAKIP KISKANMAYA DEVAM EDİN......
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!