Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 11:58:00 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD 5 de KRALLAR'ın şöleni  (Okunma Sayısı 21546 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ZEYBEK_
TD5 __300__ & D9 F.S.M
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 19, 2011, 04:03:47 ÖS »

<script src='http://img33.imageshack.us/shareable/?i=krallar.png&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Yeri gelir beyaz bayrak çekeriz, çektiğimiz bayrağı onursuzluk olarak görenleri güler geçeriz. Grin Fakat zamanı geldiğinde dosta güven verip bizimle ters düşenleri kaçabilecekleri yollar aramalarını sağlarız.Birkısmı mesafenin sağladıgı avantaj ile askerini kaçırabileceği zamanı bulur oyunda kalmayı başarır fakat yakınımızda olanlar ancak çareyi seyahate alıp kurtulmakta bulur. Resimde görüldüğü gibi  ;D

<script src='http://img153.imageshack.us/shareable/?i=kralittifak.png&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2011, 04:12:26 ÖS Gönderen: ZEYBEK_ » Kayıtlı

yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2011, 05:35:23 ÖS »

pufff sizde oyuncuysanız... sadece bünyaminle bile uğraşamıyorsunuz tek başına yetti hepinize...Grin Grin Grin Grin

afrasyapı hiç eklemedim bile kaç madalya verdiniz ona yav???ne kadar onur kaptırdınız???
« Son Düzenleme: Şubat 19, 2011, 05:37:53 ÖS Gönderen: yasinkk » Kayıtlı

ANI YAŞA!!!HAYATIN
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 19, 2011, 05:58:26 ÖS »

oyunu sadece net değer olarak görmemek gerekir Grin Grin

gelecek dönem td5 de millet net değerde birinci olanı pek konuşmaz ama madalyalı adamın namını konusur bu işler böle Smiley
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 19, 2011, 06:59:46 ÖS »

gelecek dönem td5 de millet net değerde birinci olanı pek konuşmaz ama madalyalı adamın namını konusur bu işler böle Smiley
pufff sizde oyuncuysanız... sadece bünyaminle bile uğraşamıyorsunuz tek başına yetti hepinize...Grin Grin Grin Grin

afrasyapı hiç eklemedim bile kaç madalya verdiniz ona yav???ne kadar onur kaptırdınız???

Eyvallah  *rose*
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 19, 2011, 07:26:23 ÖS »

kankam savaşmak yetenek işi netdeğere oynamak sadece çiftçilik işi bizim ufaklık bile oynasın netdeğerde 1. olur oyunun mantığını beni sadece izleyerek öğrendi :DDD:

ANI YAŞA!!!HAYATIN
bulend35
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 19, 2011, 08:07:34 ÖS »

bünyamin bizden sadece rebeli indirebildi oda yakın olduğu ve oyunu boşladığı zamanda bundan başka krallardan kime yanaşabildi ama oyunu takip ediyorsan görürsün illegalden aylin ambarcı joker kılıcımızı hep tattı semsert duat etsinki bize uzakta yakınlarda olsaydı onun da sonu aynı olacaktı ayrıca afrasın semsertin aldığı madalyalar ile kendisi övünsün bence
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Şubat 19, 2011, 08:13:18 ÖS »

bünyamin bizden sadece rebeli indirebildi oda yakın olduğu ve oyunu boşladığı zamanda bundan başka krallardan kime yanaşabildi ama oyunu takip ediyorsan görürsün illegalden aylin ambarcı joker kılıcımızı hep tattı semsert duat etsinki bize uzakta yakınlarda olsaydı onun da sonu aynı olacaktı ayrıca afrasın semsertin aldığı madalyalar ile kendisi övünsün bence

ben övünmüyorum arkadaşım erkanın yada bünyaminin aldığı madalyalarla...onlarda övünmüyorlar zaten ama siz konu bile açabiliyorsunuz biz uçtuk kaçtık diye... tek kanatla uçmaya koltuk değneğiylede kaçmaya çalışıyorsunuz haberiniz yok...  mesafeler eğer istenirse önemsiz... 11k mesafelere ben çok gittim rakibini eğer gerçekten takip etmeyi biliyorsan yakalarsın ama siz ne anlarsınız takipten oda var:D Grin Grin Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Şubat 19, 2011, 08:42:01 ÖS »

Ben sana efese ve 300 e yakın olsaydım görürdünüz sonucun nasıl bi şey oldugunu  benim etrafımda kim kaldı ki  5  k mesafemde tek tek yazmıyayım buraya  sen daha iyi bilirsin  Wink
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Şubat 19, 2011, 09:52:30 ÖS »

Lütfen sıralamaya bakın. Ve saydığım isimlerin hiçbirisinin oyunu açmaya apadan 2 gün durabilmeye cesareti yok. timurgüven, esmergenc, KANUN, damat54, GAMEOVER. Şunu herkes kabul ederki bu sıkıcı bir diyar oldu. Gerek mesafelerden gerekse oyuncular ekoya ağırlık vermesinden dolayı. Bugün madalyalarıyla övünen o madalyaları alırken bizim harcadığımız çabanın onda birini harcamadılar. E biraz da şansın olacak bu oyunda. Bu diyarda tek ittifak var  o da Krallar. Gerisi zevk u sefa içinde tatildeler:)

Nam-ı Diğer _mardinli-
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Şubat 19, 2011, 09:55:35 ÖS »

Lütfen sıralamaya bakın. Ve saydığım isimlerin hiçbirisinin oyunu açmaya apadan 2 gün durabilmeye cesareti yok. timurgüven, esmergenc, KANUN, damat54, GAMEOVER. Şunu herkes kabul ederki bu sıkıcı bir diyar oldu. Gerek mesafelerden gerekse oyuncular ekoya ağırlık vermesinden dolayı. Bugün madalyalarıyla övünen o madalyaları alırken bizim harcadığımız çabanın onda birini harcamadılar. E biraz da şansın olacak bu oyunda. Bu diyarda tek ittifak var  o da Krallar. Gerisi zevk u sefa içinde tatildeler:)

Benim Savunma yenilgim diyarda madenlerden başka kimde var ?
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Şubat 19, 2011, 10:04:10 ÖS »

Dedim ya sana serbest ötttüüüür.Smiley

Nam-ı Diğer _mardinli-
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Şubat 19, 2011, 10:32:27 ÖS »

BÜNYAMİN VEDE YANDAŞLARINA SADECE GÜLÜYORUM .. BİZE YAKIN OYUNLAR VAR AL OYNA BÜNYAMİN  SENİN İÇİN ZOR DEYİL  NASIL OLSA SEN ALIŞIKSIN HESAP AÇIP KAPATMAYA ....
BAKALIM BİZDE KİMİ İNDİRECEKSİN?   
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 19, 2011, 10:42:02 ÖS »

BÜNYAMİN VEDE YANDAŞLARINA SADECE GÜLÜYORUM .. BİZE YAKIN OYUNLAR VAR AL OYNA BÜNYAMİN  SENİN İÇİN ZOR DEYİL  NASIL OLSA SEN ALIŞIKSIN HESAP AÇIP KAPATMAYA ....
BAKALIM BİZDE KİMİ İNDİRECEKSİN?   

Sana Telefonda da Söyledim Hasan Ben Tek başıma sadece kendi hesabıma bakarım ne kimsenin hesabına girerim nede benim hesabıma kimse girmez ben sen degilim 3-4 kişiyle beraber bir hesaba bakayım Geçen önemden de bilirsin beni Oyuna verdigim emegi harcaıgım zamanımı benim şuanda olan askerim sizin askerinizin 3/1 i kadardır cesaret edip geleniniz bile olmadı sen neden bahsediyorsun  ?
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Şubat 19, 2011, 10:42:40 ÖS »

yaw sız neyı sayıyosunuz tatıle alan acamayan falan ben sızde yalan olan bısuru hesap sayarım phılıps bedkıng karargah semıhb61 aksaray bı ara gıren exodıa belkı daha aklıma gelmeyen bı kaç ısım daha  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 19, 2011, 10:46:19 ÖS »

sonrA rebel morpheus evet varmı baska artıran  Grin
Sayfa: [1] 2 3 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!