Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 11:15:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD 5 de KRALLAR'ın şöleni  (Okunma Sayısı 21610 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Şubat 20, 2011, 12:00:11 ÖÖ »

süper başarıları yav şimdi yazsalar burdan köye yol olur :d

cem karaca'nın ruhu şad olsun namus belası şarkısı geldi aklıma...

burdan tüm forum ahalisine gelsin Grin  http://www.youtube.com/watch?v=_1LsnkRPcRE
kardeş yazıkki sizin bizim olmadığımız yerde bunlara kurt diyecekler Grin td5 kralların olsun diyarın kesicisi de onlar kurduda tamam ya alın sizin olsun Grin:D
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Şubat 20, 2011, 12:03:35 ÖÖ »

kardeş yazıkki sizin bizim olmadığımız yerde bunlara kurt diyecekler Grin td5 kralların olsun diyarın kesicisi de onlar kurduda tamam ya alın sizin olsun Grin:D

ben diyarda olmak isterdim ama işlerimin yoğunluğundan dolayı hesabı hamzaya bırakmak zorunda kaldım sonrada bir ara bizim ufaklık giriyordu ara ara...ben silenceyi 1.likten indirdiğim gibi bunlarıda indirmesini bilirdim...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Şubat 20, 2011, 12:05:11 ÖÖ »

bir de damat vardı onu da son anda biri hesabına girip kredi çekerek kurtardı. sonra alex vardı aranız ne köftehordur o herkesin saldırı yaptığı anda online olur onun saldırısına casusluk eder. ne hikmettir bilinmez aslında öyle biri yoktur ama casusluğun alasını yapar. aranızda bu oyunu oynayan bir afrasyap vardır. zaten tirşkadan ittifak savaşını da aldığınız başarıların da tek müsebbibi odur. her zaman tebrik ettim gene de ederim.

Nam-ı Diğer _mardinli-
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Şubat 20, 2011, 12:06:06 ÖÖ »

yaw sen kimsin, kim olduğunu söyle de maydanoz olmadığını bilelim. yasin..

Nam-ı Diğer _mardinli-
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Şubat 20, 2011, 12:06:32 ÖÖ »

BİZ NET DEYERDE SIRALAMA YAPTIK ELİMİZDEN GELDİĞİNCE D.5 İÇİN SÖYLÜYORUM.. BAŞKA YERLERDE NURİ KARDEŞİMİZ NERELERE GELDİĞİNİ GÖSTERMİŞ  DAHA NE AYIPLIYORSUN SENİN SIKINTIN BAŞKA  ÇEKEMİYORSUN  SORUN DEYİL PAŞA  SENDE BİR GÜN YAPARSIN=))))))
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Şubat 20, 2011, 12:07:57 ÖÖ »

boşver kardeş 1.likte onların olsun napalım bize bıraktırdılar oyunu kaçtık td5 ten helal olsun ne diyelim Grin benim daha krallardaki oyunculara diyecek lafım yok.tırışkadan savaş kazandık ordumuzu da kaçırıyoruz kesiliyoruz aylardır diyarın krallarına helal olsun be ne oyuncular ne babayiğitler pehh pehhh pehh Grin
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Şubat 20, 2011, 12:11:36 ÖÖ »

yaw sen kimsin, kim olduğunu söyle de maydanoz olmadığını bilelim. yasin..

ben ZZ0BAR'dım... hesabı net değerde 4 onurda ise 1. sırada iken işlerimin yoğunluğundan dolayı bıraktım...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Şubat 20, 2011, 12:13:36 ÖÖ »

SANKİ 1İNCİLİĞİ BAĞIŞ YAPIYOR ADAM YA HAYRET  DUYAN DUYMAYAN OYUNDA PROF ZANNEDECEK BUNU ?  
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Şubat 20, 2011, 12:15:22 ÖÖ »

bıraktıysan bıraktığın yerde kal kardeş. daha neyin havasını atıyorsun. o gün için helalin vardı ama şimdi hesabın 2 paralık değil. bence sen işlerinle uğraş.

Nam-ı Diğer _mardinli-
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Şubat 20, 2011, 12:16:10 ÖÖ »

SANKİ 1İNCİLİĞİ BAĞIŞ YAPIYOR ADAM YA HAYRET  DUYAN DUYMAYAN OYUNDA PROF ZANNEDECEK BUNU ?  

merak etme prof muyum ordinaryusmuyum herkes bilir...kendimi anlatmaya gerek yok... benim olduğum yerde senden oyuncu bile olmazdı emin ol...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Şubat 20, 2011, 12:17:55 ÖÖ »

bıraktıysan bıraktığın yerde kal kardeş. daha neyin havasını atıyorsun. o gün için helalin vardı ama şimdi hesabın 2 paralık değil. bence sen işlerinle uğraş.

hesabın 2 paralık olmadığını biliyorum kardeşim zaten...benim devam etmediğimi edemediğide söylüyorum... siz böyle saçma bir konu açmasaydınız herkes işine bakardı zaten... diyar bittikten sonra net değerde 1.sıra 2.sıra hatta 3.sıra bizde derdiniz bizde tebrik ederdik o kadar... ama şölen olmayan biryerde şölen yaparsanız kamp ateşinde siz yanarsınız...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Şubat 20, 2011, 12:18:19 ÖÖ »

herkes kendini deva aynasında sanıyor bu nasıl bir iş anlamadım. yasin hadi kardeşim naş naş. yok varım dersen gel oynayalım yoksan eğer neyin muhabbetini yapıyorsun.

Nam-ı Diğer _mardinli-
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Şubat 20, 2011, 12:21:42 ÖÖ »

ZOBAR KARDEŞ   SÖZÜM SANA DEYİLDİ AMA MADEM ÜSTÜNE ALDIN FENADA OLMADI HERŞEYE ATLIYORSUN.... SEN BİLDİKLERİNİ KENDİNE SAKLA ATIP TUTMA OYUNU OYNAMIYORSAN LAF CAMBAZLIĞIDA YAPMA  
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Şubat 20, 2011, 12:25:10 ÖÖ »

herkes kendini deva aynasında sanıyor bu nasıl bir iş anlamadım. yasin hadi kardeşim naş naş. yok varım dersen gel oynayalım yoksan eğer neyin muhabbetini yapıyorsun.

deva aynası hahahahahahah Grin:D yasin kardeş boşver herkes seninde ne olduğunu biliyor krallardaki arkadaşlarında..benim şahsi fikrim ZZOBAR isimli hesap diyar başındaki performansıyla devam etse onurda askeri puanda ve net değerde kesin ilk 3 te olurdu ona böyle artislik yapanlarında hepsi kesilirdi..kişisel fikrim bu gördüklerimden yola çıkarak Smiley ZZOBAR yani yasinle ne oyunda ne burda bi muhabbetim olmamıştır ama iyi oyuncu olduğu ben ve ittifak arkadaşlarım tarafından bilinmektedir..sezarın hakkı sezara..
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Şubat 20, 2011, 12:26:04 ÖÖ »

ZOBAR KARDEŞ   SÖZÜM SANA DEYİLDİ AMA MADEM ÜSTÜNE ALDIN FENADA OLMADI HERŞEYE ATLIYORSUN.... SEN BİLDİKLERİNİ KENDİNE SAKLA ATIP TUTMA OYUNU OYNAMIYORSAN LAF CAMBAZLIĞIDA YAPMA  

şölen diye konu açtınız mı açtınız??bende sordum onurlar ortada madalyalar ortada eeee sadece net değerle mi şölen oluyor dedim???10milyon askerin olsa neye yarar düşmanını yakalayamadıktan sonra??? ben senin netdeğer 1.liğini eleştirmedim güzel eko yapmışsın helal olsun...ama eksik diğerlerinden hiç yok ben sadece eleştirimi söyledim o kadar...bünyaminle mesela dargın durumdayız eğer oyuna devam etsem birbirimizle uğraşacağımız kenindi ama ben kötü oyuncu demem hiçbirzaman düşmanım diye... afrasyap=erkan kankamdır uzun süredir beraber oynarız onun oyunculuğuna zaten laf atmam atılacak bir yanıda yok zaten Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!