Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 03:17:32 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD 5 de KRALLAR'ın şöleni  (Okunma Sayısı 21603 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Şubat 19, 2011, 11:26:09 ÖS »

ARKADAŞIM  SEN SORUNUNU SÖYLE BİZDE SANA ONA GÖRE YORUM YAPALIM .. SİZDEN KİM PUAN YAPABİLDİ BİZE YAKIN OLANLARA NE OLDU BİZDE BURADA TEK TEK YAZALIMMI İSTİYORSUN ..
GEÇEN DÖNEM SENİ ÇOK İYİ BİLİYORUM AMA SEN BENİ TANIMIYORSUN TANIDIĞINI ZANNEDİYORSUN..... ARANIZDA KONUŞACAK TEK İSİM AFRASYAPTIR SEN DEYİL  SEN SADECE ASKER KAÇIR BAŞKA BİRŞEYDEN ANLAMAZSIN  Grin

ben askeri size az mı kacırdım ne cabuk unuttun yaw Grin içerde niye tutim sizin gibi kesileyim diyemi savas actınız aylar gecti daha 1 askerimi kesemediniz ben ve oyunu takip eden arkadaslarımın..afras ne derse benim sözümdür ben ne dersem de onun sözüdür istersen gelsin yazsın buraya farklı şeyler yazmayacaktır emin ol..new word de ceza alan 2 3 adamı kestiniz diye kendinizi diyarın kralı ilan etmişsiniz ama herkes güler burda yazdıklarınıza Grin

ayrıca gecen sene bana harac vermeyi teklif ettigini sende biliyosun yalan söylemiyorum,sen böyle bi oyuncu ol ama hakkımızda laf söylerken de biraz mert ol ağlamayın falan bunu en son söyleyecek adam sensin haraç vermeyi teklif eden birisi burada bize ahkam kesemez savasta actın ne oldu 2 ittifakla birden? daha kime ağlamayın diyosun sen bilader actın savasını savastık,diyar boyunca olan savasları da gördün daha ne konusuyosun..gecen senede aynıydın biraz olgunlaş artık yaw
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Şubat 19, 2011, 11:27:18 ÖS »

FULLBOY KARDEŞ BENDE SANA BURADA TEK TEK İSİM BULAMAM AMA İTTİFAK SAYAYIM...ASSAİN KIZILKURT İTTİFAKLARINA BAK NE OLDU ARTIKLARINIZ ORADA
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Şubat 19, 2011, 11:30:33 ÖS »

sen bana gecen sene haraç teklif ettin yan hesabından saldırmıyım diye bende seni şikayet edip kapattırdım hesabının üstünden gectik sonra mustafayla beraber yalanım yoktur biliyosun gecen seneyi de bu seneyi de sen ne hazımsız adamsın yaw Grin şubat mart 2 ay kaldı diyar bitmesine 10 aydır nerdesin adamların patır patır kesilirken daha yeni mi aklına geldi savasmak Grin mustafa gitti tabi diyar 1.liğin garanti ondan böyle efeleniyosun yalnız dikkat et indirirler bi gece de senin o 10 ayda kurdugun orduyu Grin tecrübelerinden ders çıkar bence ve biraz büyü artık ortamı boş görünce efeleniyosun her zaman böyle ama yakısmıyor diyar1.sine bu tavırlar Grin
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Şubat 19, 2011, 11:33:30 ÖS »

BENDE BU SİNATRONU BİRŞEY BELLİYORDUM HAKİKATEN EVRİMİNİ TAMAMLAMAMIŞSIN NE HARRACI PAŞA RÜYAMI GÖRÜYORSUN)))))))   AYRICA BİZ SİZE BEDAVA SAVAŞ AÇTIK AMAÇ DİYARA RENK GETİRMEKTİ BİZ SİZE İLLEGAL BİZE NEW İLLEGALE AÇAR DİYE DÜŞÜNDÜK AMA BÜNYAMİN SİZE GEÇMEYİ UYGUN GÖRMÜŞ İLLEGALLE SAVAŞA GİRMEK İSTEMEDİ  ?
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Şubat 19, 2011, 11:34:22 ÖS »

yaw bıde tutarlı atsalar kızılkurtcular bıze geldıklerının 2.gune gıttıler aralarında sızın casus vardı assasın desen dıyar basında newworld ıle savasıp bırakdı bızım orda bırtek meto var oda sapa sağlam tek askerı kesılmedı  Grin
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Şubat 19, 2011, 11:40:56 ÖS »

ne evrimi efes kardeş darwinci misin nesin sen Grin yaw şurda tarafsız birisi çıksın hakkaniyetli olsun şunlara ağzının payını versin ben yazıyorum anlamıyorlar Grin diyar bitti bizim için kalmıs 2 ay daha sen burda neyin kavgasını yapıyosun hakimiyetimizi kabul edeceksin mertçe olacak bitecek..ayrıca gecen sene sana ceza aldıran da bendim efes kardeş rüya değil sende biliyosun oyun yönetimi de biliyor atmaca diye bi hesap senin yan hesabındı ve sen bu hesaptan bana haraç vermeyi teklif ettin niye mertçe söylemiyorsun çok mu zor senin için Grin niye hemen aşşağalayıcı laflar ediyosun yakışıyomu sana bak 2 senedir iyi kötü aynı diyarda oynuyoruz
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Şubat 19, 2011, 11:42:00 ÖS »

Bizim ittifakta ben dahil kestiğiniz adamlar bellidir. Bunda kabul edilmeyecek bişi yok. Krallar diyara nasıl hangi kadroyla başladıysalar(sonradan girenler hiçbirzaman krallardan olmadı. philils, bedking, karargahgibi )  bugün hepsi dimdik ayakta. Savaş kaybettik ama çekip gitmedik burdayız. Diyarın ilk 3 ü de bizim siz aldığınız beleş madalyalarla övünedurun. kazandığınız trişkadan ittifak savaşnız hatıra olarka saklayın. diyarın bitmesine iki ay var hepinizi sıraya dizdik bakalım sıradan kim rast gelir.

Nam-ı Diğer _mardinli-
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Şubat 19, 2011, 11:47:34 ÖS »

levanov kardeş şuraya kazandıgınız başarıları yazsana herkes bi görsün maden öyle sıraya dizdiniz bizi yazın şu raporlarınızı da görelim Grin bizim gerçek çekirdek kadronun da hepsi sapasağlam ayakta tek askeri kesilmeden..yaw sizi gercekten anlayamıyorum hayaller aleminde misiniz nesiniz yoksa ben mi rüya görüyorum Grin
efes2008
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Şubat 19, 2011, 11:49:50 ÖS »

HAYRET YA )))) ARKADAŞIM HERKES BU OYUNDA BİR YERLERE OYNAR BEN D.1 LİĞİNE OYNADIM BAŞKALARI FARKLI YERLERE OYNAMIŞ OLABİLİR O BENİM SORUNUM DEYİL ...SEN BİR KENDİNE BAK NEREYE OYNUYORSUN?   AYRICA BİZ SİZDEN BAZI İSİMLERİ BİZ TEBRİK EDERKEN SİZ BİZE KARŞI HEP YALAN DOLANA SARILIYORSUNUZ.. NEDENİNİ ANLAMIŞ DEYİLİM ?
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Şubat 19, 2011, 11:51:20 ÖS »

yalan dolan derken ? ne yalanı söylemişiz yazsana bi şuraya herkes öğrensin
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Şubat 19, 2011, 11:52:31 ÖS »

ben bi yere oynamıyorum ben oyunu mertçe oynuyorum size de tavsiye ederim..
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Şubat 19, 2011, 11:53:23 ÖS »

Bizim ne namertliğimizi gördün.

Nam-ı Diğer _mardinli-
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Şubat 19, 2011, 11:54:04 ÖS »

süper başarıları yav şimdi yazsalar burdan köye yol olur :d

cem karaca'nın ruhu şad olsun namus belası şarkısı geldi aklıma...

burdan tüm forum ahalisine gelsin Grin  http://www.youtube.com/watch?v=_1LsnkRPcRE

ANI YAŞA!!!HAYATIN
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Şubat 19, 2011, 11:58:28 ÖS »

siz bizim yalan dolanımızı bi söyleyinde bizde sizin namertliğinizi söyleriz levanov kardeş..efes2008 bana evrimini tamamla falan diyor bundan daha büyük namertlik varmı sence yenildiysen de tebrik edeceksin düşmanını benim mertlik anlayısım bunu gerektirir kaybettigin savasa tırışkadan demekle ordusunu yakalayamadıgın adamı kaçmakla suçlamakla mertlik olmaz..
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Şubat 19, 2011, 11:59:50 ÖS »

tmm  işde efes ın dedıgı gıbı netdegere oynuorum savas madalya ıle ılgılenmem de buna eywallah cekerız zaten ama sunu kesdık buna bırakdırdık demeyın cunku bızden tek adam kesmedınız bı eagle vardı oda bayram tatılınde bırakdı 10 15 gun gırmedı -20m falandı kesıldınde zaten bırakmısdı yanı
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!