Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:27:23 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Taktik arttıkça kayıp artıyor  (Okunma Sayısı 1861 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KDOZTEKIN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 13, 2011, 03:24:09 ÖÖ »

taktik 5 bastım ama hiçbir işe yaramadı boşu boşuna 10m altın gitti sanunanın atlılar yanda ama taktik artsada akıncı hala merkezde savaşıyor buna çözüm bulunmayacaksa pişman olanların altınlarını geri alması sağlanmalı *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* taktiğin ya savaş makinasında etkisi yok yada diğer bi değişle yanlış yada gerçekten hiçbir işe yaramayan bi mekanizma var  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad  desteklenmiş yan savunmaya dengeli okçuları olan sağlam merkez ile dalınca yeniliyorum ama desteklenmiş yanla kazanıyorum  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? adamın savunma düzeni bilmediğime göre savaşı kazanmam tamamen sansa bağlı. Ayrıca yuksek taktikte kayıpta yuksek oluyor hadi bakalım  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
Graywolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2011, 09:18:13 ÖS »

v4 versiyondamı oynuyorsun yoksa v5 mi.eğer v4 te oynuyorsan mızraklıların yana çıktığını hiç görmedim.ama illa yanda olsun diyorsan suvariler çıkar mızraklılarla destekle yeter.tab v5 versiyonda isen bişey diyemeyecem Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!