Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 12:56:14 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Çok Etkileyici !  (Okunma Sayısı 4495 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Şubat 09, 2011, 07:13:13 ÖS »

Grin Her an her şey olabilir. Grin

ah ercan abi ah... feneri kurtarmak için gsyi attım ortaya görmemiş çocuk hikayesini bile ekledim... sen nerelere kayboldun:D

sen yoksun yanımda şu mahpus damlarında falan diyecem bak Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Şubat 09, 2011, 07:17:03 ÖS »

yok aynı olur mu hiç...biri 11 yıldır alınamıyo diğeri 28.. Grin Grin Grin

hahaha anladım. Birinin kuyruk acısı daha büyük :d o zaman kupanın taraftarlar arasında ki kıymeti de büyük olacak Grin Ayrıca ben hiç futbol muhabbeti yapmam Tongue

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Şubat 09, 2011, 07:18:00 ÖS »

+ süper paylaşım kanka tam moda girmiştim iyice hüzünlenecektim ama sonunda koptum... *rose* *rose* *rose*
 Grin

hey allahım. Koptm saoL  *rose*

sende saol cansu...

ah ercan abi ah... feneri kurtarmak için gsyi attım ortaya görmemiş çocuk hikayesini bile ekledim... sen nerelere kayboldun:D

sen yoksun yanımda şu mahpus damlarında falan diyecem bak Grin
hey kurban olduğum allah, yine konu türkiye kupasına geldi yafff  Grin ben gideroğlu  *freak*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Şubat 09, 2011, 07:19:08 ÖS »

.ılı.`Б`qђďśáŁ щђéŁéď`Б'in`.ılı.`Б`'in

ya sunu biri çözebilir mi ? ne anlama geliyor acaba bu Sad wheled demiş herhalde velet bu ama Grin diğeri ne

FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Şubat 09, 2011, 07:19:47 ÖS »

hahaha anladım. Birinin kuyruk acısı daha büyük :d o zaman kupanın taraftarlar arasında ki kıymeti de büyük olacak Grin Ayrıca ben hiç futbol muhabbeti yapmam Tongue

neyse bundan sonra yaparsın yaa Grin bu evlilik proğramları bile spor proğramları kadar komik olmaz hele ahmet çakar(l) ve erman to( Grin)roğlu gibi adamlar varsa Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Şubat 09, 2011, 07:21:03 ÖS »

Grin

sende saol cansu...hey kurban olduğum allah, yine konu türkiye kupasına geldi yafff  Grin ben gideroğlu  *freak*

kankam türkiye kupası değil mesele Grin mesele görülmemiş şeyin ne yapıldığı Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Şubat 09, 2011, 07:22:33 ÖS »

neyse bundan sonra yaparsın yaa Grin bu evlilik proğramları bile spor proğramları kadar komik olmaz hele ahmet çakar(l) ve erman to( Grin)roğlu gibi adamlar varsa Grin

ben kvp' yi izlerken bile gülmektn kopuyorum. Grin Bünyem gülmeye odaklı evlilik programı izledim bi kere içinde ki entrikayı bizans osmanlı'ya yapmamıştı yani kapadm Grin

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
The_Hun
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Na sàr et mene o'lura Cà lis se ninď eol ur

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Şubat 09, 2011, 07:23:36 ÖS »

sniper hocam gitme...
ya da türkiye kupasını getir öyle git..forumda da olsa fenerliler görmüş olur Grin Grin Grin
The_Hun
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Na sàr et mene o'lura Cà lis se ninď eol ur

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Şubat 09, 2011, 07:25:46 ÖS »

ben kvp' yi izlerken bile gülmektn kopuyorum. Grin Bünyem gülmeye odaklı evlilik programı izledim bi kere içinde ki entrikayı bizans osmanlı'ya yapmamıştı yani kapadm Grin
[/quote]

evlilik programları gibi programlara en güzel yorum için bakınız cmylmz "buzlu badem" Grin Grin Grin
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Şubat 09, 2011, 07:28:58 ÖS »

geçenlerde denk geldi...

elemanın söylediği şey aynen şuydu...

kendime çok güveniyorum ben birkere sesim titrek :Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
c4nsu
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Şubat 09, 2011, 07:33:14 ÖS »

ben yemeği beklerken bi flash'ı açıyorum gülmek için arkadaşların evinde filan da yapıyoruz ordan alıştım gerçi Grin gerçekten komedi oluyor dizileri Grin Geçenlerde adam hiç tanımadığı birine evlenme teklifi etti dizi de kadın adını sordu adamın Grin adam da kadının sonra sıkıldık değiştirdik bi daha açtık. Kadın gidiyor bavulu toplamış adam kapıdan içeri girdi. Gidiyor musun dedi ? Kadın evet, ben böyle yaşayamam. Ben o adamla bir şey yapmadım. Bilmiyorum iftira o yatak filan bişiler saçmaladı. Grin Adam biliyorum biliyorum dedi tabiki bişey yapmadn kadın ddi niye gittin o zaman ühüü modunda. Grin Adam seni kıskandım dedi filan kadına gitme dedi Grin Kadın durdu durdu Gidemem zaten ! dedi öldük. Sonraa adam muhteşem bir şey dedi.

Benimle evlenir misin ?
Kadının tepki daha güzel. Evli değil miydik ? Grin

FORUM HEPİMİZİNN...!

J
overmars
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Şubat 14, 2011, 11:51:32 ÖS »

aziz dostum tam senlik bir fıkra.oyunda da böyleydin sen ani süprizlerle bitirirdin rakibini Grin Grin Grin
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Şubat 15, 2011, 09:51:47 ÖÖ »

aziz dostum tam senlik bir fıkra.oyunda da böyleydin sen ani süprizlerle bitirirdin rakibini Grin Grin Grin
Grin   en güzel tarafı bu zaten ama senin gibi muhteşem dostlar olmadan bu oyun koskoca bir hiç  Wink

ben yemeği beklerken bi flash'ı açıyorum gülmek için arkadaşların evinde filan da yapıyoruz ordan alıştım gerçi Grin gerçekten komedi oluyor dizileri Grin Geçenlerde adam hiç tanımadığı birine evlenme teklifi etti dizi de kadın adını sordu adamın Grin adam da kadının sonra sıkıldık değiştirdik bi daha açtık. Kadın gidiyor bavulu toplamış adam kapıdan içeri girdi. Gidiyor musun dedi ? Kadın evet, ben böyle yaşayamam. Ben o adamla bir şey yapmadım. Bilmiyorum iftira o yatak filan bişiler saçmaladı. Grin Adam biliyorum biliyorum dedi tabiki bişey yapmadn kadın ddi niye gittin o zaman ühüü modunda. Grin Adam seni kıskandım dedi filan kadına gitme dedi Grin Kadın durdu durdu Gidemem zaten ! dedi öldük. Sonraa adam muhteşem bir şey dedi.

Benimle evlenir misin ?
Kadının tepki daha güzel. Evli değil miydik ? Grin
Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Şubat 15, 2011, 11:14:09 ÖÖ »

bence bu hoş olmamış bir yakınını trafikte kaybeden bir kişinin bunu okuyunca ne hisserdeceğinide düşünmeliydin....
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Şubat 15, 2011, 11:56:35 ÖÖ »

bu espri uzatılabilir Grin  şimdi ercan abi siz kupayı alınca ne yapacaksınız abi ben onu çok merak ediyorum Grin malum gslilerin bir uefa kupası olmuş........

kanka ayıp ettin şimdi Smiley unutmaki daha iyisi yapılana kadar en iyiler hep bizde Smiley))
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!