Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 03:06:59 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: pandora  (Okunma Sayısı 5780 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
morpheus6788
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 03, 2011, 11:39:03 ÖS »

benı ıttıfagınıza alın sırf koybaskını yapıcam hepsıne ıttıfaktan cıktım su anda bostayım cealı olduum ıcın yazamadım
« Son Düzenleme: Şubat 05, 2011, 02:51:59 ÖS Gönderen: morpheus6788 » Kayıtlı
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 03, 2011, 11:58:00 ÖS »

benı ıttıfagınıza alın sırf koybaskını yapıcam hepsıne ıttıfaktan cıktım su anda bostayım

Oyundan yazdın da almadılar mı? Smiley
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2011, 12:32:25 ÖÖ »

Oyundan yazdın da almadılar mı? Smiley
kolay gelsin şu bluewarı bi inceletsene admine hile varmı player ile birlikde birden şahlandılar gene  Grin

morpheus6788
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 05, 2011, 02:52:32 ÖS »

cezalı oldugum ıcın oyundan yazamadım pears sen dıyar 6 da oyuncu deılmıydın?
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 05, 2011, 03:03:18 ÖS »

cezalı oldugum ıcın oyundan yazamadım pears sen dıyar 6 da oyuncu deılmıydın?

evet oyuncuydum ama hesabı bonusa bıraktım 1 ay öncesinden Smiley
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 05, 2011, 09:24:14 ÖS »

morpeus kardeş seni ittifaka alırız almasına ama düşmanımıza saygısızlık olabilir..biz diyar başından beri savaşıyoruz krallarla ama olayı bi kan davası haline getirmedik getirmeye de niyetimiz yok oyundan zevk almaya çalışıyoruz yeneriz yeniliriz ama herşey saygı çerçevesinde olsun görüşündeyim..

senin durumun içinde gerçekten üzgünüm o kadar verdiğin emeğe yazık oldu ittifaktaki arkadaşlarının sana yaptığı bi haksızlık olduğunu herkes biliyor ama bence bunu sizin kendi aranızda çözmeniz daha güzel olur..
morpheus6788
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Şubat 06, 2011, 12:34:03 ÖÖ »

valla orda bana casus atmıstız bı adamlar su anda ısmını unuttum senı hatırlıorum bonus olman en cok bı arkadasa yaradı bende gıdıorum sana ama malesef kaynak kalmıo
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Şubat 06, 2011, 01:00:02 ÖÖ »

valla orda bana casus atmıstız bı adamlar su anda ısmını unuttum senı hatırlıorum bonus olman en cok bı arkadasa yaradı bende gıdıorum sana ama malesef kaynak kalmıo

Smiley Seni casuslayan bendim sanırsam  Wink SemSERT
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Şubat 06, 2011, 10:29:08 ÖS »

bu msj da ne anlatmak istedigini tam anlayamadım kardeş ben mi bonus oldum kime bonus oldum kime yaradı kaynak neye kalmıor Grin
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Şubat 08, 2011, 03:42:41 ÖS »

d6dan bahsediyor adam
levanov
fatih
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Şubat 18, 2011, 12:02:22 ÖÖ »

Selamlar... morpheus denen arkadaşı aramıza aldığımızda yanmamış kalesi yağmalanmamış köyü yoktu. Kendini koruyamayacak durumda az bir askeri vardı. Başka bir arkadaşımızın ricası üzerine efes onu ittifağımıza aldı. Geçmişini incelerseniz aramıza katıldıktan sonra bir iki köy baskını dışında hiç bir saldırı almadı. İttifakta gelişti ekosunu topladı. Pandoraya yaptığı köy baskınları haricinde kimseye saldırmadı. Biz asker kaybederken o eko çalıştı hep. Biz de sabırla bekledik olur da bir gün savaşır diye. En son Pandorayla girdiğimiz ittifak savaşında 10m eksiye düşünce zaten kritik olan savaşı kaybetmemek için ittifaktan çıkardım. Ardında da mesaj attım oyuna girince seni geri alacağız şu nedenden çıkardık diye. Şimdi soruyorum 6 aydır bizden beslenen bir adamın bize hiç bir karı yokken sırf zararını görmem için ittifaktan geçici oalrak çıkardıysak bunun neresi haksızlık? Sen ittifağına olan borcunu ödedin mi de senin elinden tutan adama ittifak yazından sinkaflı küfürler ediyorsun. İttifağında kimden bir yanlış gördün, o kadar zaman kaldın o kadar muhabbetten sonra bu mudur senin edebin ahlakın? Yazık sana Ercan çok yazık. Bir de kalkmışsın burda kalleşliğini afişe ediyorsun. Kim senin gibi pervasızı itifağına alır da kendini lekeler. Kalleşliği bile beceremeyecek kadar kabiliyetsizsin bu yazın da onu anladım. Pandora bizim düşmanımız evet, ama böyle düşman dost başına. Sinatrona teşekkür ediyorum burdan, bu şahsı aralarına almadıkları için ne karakterli olduklarını ıspatladılar. Bu adama haksızlık yapılmadı emin olun içimiz rahat alnımız ak...

Nam-ı Diğer _mardinli-
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Şubat 18, 2011, 12:17:31 ÖÖ »

bu ercan dedınız td5 ın meshur ercanımı bu hesapdamı onundu
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 18, 2011, 12:38:42 ÖÖ »

bu ercan dedınız td5 ın meshur ercanımı bu hesapdamı onundu

Yav oyunu bırakan hangi hesap ona geçmedi ki Smiley Benim hesabı almak için yapmadıkları kalmadı avuçlarını yalarlar  Wink
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Şubat 18, 2011, 04:13:00 ÖS »

ıyı bızım 8232 gecmedı onun elıne  Grin
bulend35
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Şubat 19, 2011, 08:12:04 ÖS »

morpeus kardeş seni ittifaka alırız almasına ama düşmanımıza saygısızlık olabilir..biz diyar başından beri savaşıyoruz krallarla ama olayı bi kan davası haline getirmedik getirmeye de niyetimiz yok oyundan zevk almaya çalışıyoruz yeneriz yeniliriz ama herşey saygı çerçevesinde olsun görüşündeyim..

senin durumun içinde gerçekten üzgünüm o kadar verdiğin emeğe yazık oldu ittifaktaki arkadaşlarının sana yaptığı bi haksızlık olduğunu herkes biliyor ama bence bunu sizin kendi aranızda çözmeniz daha güzel olur..
arkadaşım seni tebrik ederim değişik yerlerde yazılarını okudum ve her zaman ilkeli ve dürüst şekilde konuştuğunu gördüm evet haklısın karşılıklı olarak gittik geldik yeri geldi yakaladık yeri geldi yakalandık gerçi yakaladıklarımız çok az ama Smiley yinede zevkli bir uğraş oldu ve oluyorda sana gelince morpheus köy baskını yapmak için neden illaki bir ittifaka girmeye çalışıyorsun ki yine yapabilirsin köy baskınlarını
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!