Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 02:53:34 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: OYUNLA İLGİLİ YARARLI SAVAŞ BİLGİLERİ  (Okunma Sayısı 28752 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Şubat 03, 2011, 08:34:08 ÖÖ »

bir kişinin of saatini 100 de 2 yanılgıyla bulmak cok daha kolay saat başı takip edip resim cekmek mesaj atmak uzun iş cok daha kolay yolları var uyguluyorum daha bu güne kadar 1 2 istisna hariç bulamadıgım olmadı ama kusura bakmayın size bilgi veremeyecegim cünkü ben hala oynuyorum ve düşmana cephane vermek olmaz.

Özelden yaz bakalım bence sen soruyu anlamadın Smiley Cevabını merak ediyorum Smiley
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Şubat 03, 2011, 12:55:20 ÖS »

Özelden yaz bakalım bence sen soruyu anlamadın Smiley Cevabını merak ediyorum Smiley

td6 da oyunu bırakmadan önce gece 4 ve sabah 8 arasında hiç on olmadın 2 tane istisna hariç kardeş
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Şubat 03, 2011, 02:24:33 ÖS »

td6 da oyunu bırakmadan önce gece 4 ve sabah 8 arasında hiç on olmadın 2 tane istisna hariç kardeş

Td 6 da sallamıyordum ki oyunu nasılsa bırakacaktım Smiley
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Şubat 03, 2011, 03:03:34 ÖS »

Td 6 da sallamıyordum ki oyunu nasılsa bırakacaktım Smiley

td5teki silence hesabını sen oynadınmı pears bir ara?

ANI YAŞA!!!HAYATIN
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Şubat 03, 2011, 03:22:01 ÖS »

td5teki silence hesabını sen oynadınmı pears bir ara?

Td5 te sadece bir ara o da 1 gün sürdü hildandiyi almıştım. Bir baktım savaş geçmişine milletin 30   40 k zor bulduğu zamanlarda adam 500k toplamış hemde aynı hesaplardan midem bulandı sonra birde ben aldıktan sonra birisi oyuna girip işçileri altına falan verdi bu ne ya deyip bıraktım akabinde Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Şubat 03, 2011, 03:24:56 ÖS »

sorduğum soruya hala cevap alamadım özelden bir kaç cevap geldi ama onlarda adam nasıl takip edilir cinsten Smiley Asıl cevap yok. Hadi biraz beyin fırtınası yapalım arkadaşlar.  Adamın savaş geçmişinden anlayamıyorsunuz. Değişken offu var. Saldırı  yapmış bonuslara hucum zaferi sayısı artmış ama askeri puanda değişiklik yok üstünden 8 saat geçmiş ama bu adam on olabilir. Biz bunu nasıl anlarız?
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Şubat 03, 2011, 05:22:07 ÖS »

sorduğum soruya hala cevap alamadım özelden bir kaç cevap geldi ama onlarda adam nasıl takip edilir cinsten Smiley Asıl cevap yok. Hadi biraz beyin fırtınası yapalım arkadaşlar.  Adamın savaş geçmişinden anlayamıyorsunuz. Değişken offu var. Saldırı  yapmış bonuslara hucum zaferi sayısı artmış ama askeri puanda değişiklik yok üstünden 8 saat geçmiş ama bu adam on olabilir. Biz bunu nasıl anlarız?

demek ki 8 saattir oyundan hiç çıkmamış bu adam Smiley 8 saattir online olan adam işçilerini botşa tutacak değil ya senin anlattığın şekilde üretimdeki artışa bakar anlarız Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Şubat 03, 2011, 05:40:40 ÖS »

demek ki 8 saattir oyundan hiç çıkmamış bu adam Smiley 8 saattir online olan adam işçilerini botşa tutacak değil ya senin anlattığın şekilde üretimdeki artışa bakar anlarız Smiley

Hayır başka türlü anlaşılıyuor artı adam 8 saat boyunca oyuna defalarca gir çık yapmışda olabilir oyundan çıkmış da olabilir. İşçileride hiç vermediğini farzet böyle strateji yapan adam işçilere iş vermez Smiley
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Şubat 04, 2011, 01:42:31 ÖS »

Hayır başka türlü anlaşılıyuor artı adam 8 saat boyunca oyuna defalarca gir çık yapmışda olabilir oyundan çıkmış da olabilir. İşçileride hiç vermediğini farzet böyle strateji yapan adam işçilere iş vermez Smiley

valla saldım cayıra mevlam gayıra cogu zaman casus bile atmıyom salıyom gidiyo aradada askerim kayboluyo 2 güne zor buluyom girdiği deliği askerlerin. sizin gibi kafayada oynamadıgım için boş gelmiş dolu gelmiş pek önemli degil benim için yakalarsa yakalar yakalamassa ölümmü var
« Son Düzenleme: Şubat 04, 2011, 03:44:36 ÖS Gönderen: kartosman » Kayıtlı
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Şubat 04, 2011, 05:34:52 ÖS »

3. maddede anlattığım oyuncunun off olmadığını nasıl anlarsını? bunu 4. maddede cevaplayacağım zaten ama bilen arkadaşlar bir yorum yapsın bakalım Smiley

Şimdi olay şu bir adamı takip ediyorsunuz adamın hucum zaferi arttı puan düşüşü yaşadı ama askeri puanı hiç artmadı bunun üzerindende 8 saat geçti bu adam off olmayabilir 3. maddede anlattığım yöntemi yaptıysa ama biz bunu nasıl anlarız?

eyaletlerindeki nüfus artışlarına mı bkaacağız saat saat? bu oyunda kendiliğinden puan kaybı olmadığına göre adam hafif asker terhis etmiş yeni açtığı bir eyalette yani atıyorum nüfus 3k iken bir saat sonra baktığımızda eyalet nüfusu 30-40k olmuş..
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Şubat 04, 2011, 05:39:43 ÖS »

eyaletlerindeki nüfus artışlarına mı bkaacağız saat saat? bu oyunda kendiliğinden puan kaybı olmadığına göre adam hafif asker terhis etmiş yeni açtığı bir eyalette yani atıyorum nüfus 3k iken bir saat sonra baktığımızda eyalet nüfusu 30-40k olmuş..

cevap doğru mu bilmem ama çok mantıklı Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Şubat 04, 2011, 08:07:25 ÖS »

Yanlış cevap bunu yapan adam her eyalete 500 er tane terhis eder en fazla sende bunu anlayamazsın. Smiley farzetki terhis te etmedi  Asker yolladı 8  9 vuruş yaptı ama askeri puanı artmadı Smiley adamın on olma ihtimalini nasıl anlarsınız? yani size tuzak kurduğunu
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Şubat 05, 2011, 02:20:24 ÖÖ »

tuzakları hiç sevmem kimseyede kurmadım yav Grin o yüzden savunma zaferim yok denecek kadar az oluyor... Grin  ah şu işlerim biraz azalsa sabahlara kadar adam takip etmeyi özledim yav ...

ANI YAŞA!!!HAYATIN
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Şubat 05, 2011, 12:54:41 ÖS »

aydın abi bahsettiğimiz ne kadar bir puan kaybı?  500er 500er diyorsan fazla bir düşüşten bahsetmiyoruz galiba... terhisle olmamışsa bu puan düşüşü kaleyi yıkmayacak şekilde bonusa ordu göndererek olabilir kılıçlı veya mızraklı göndermeden neticede kale1 bile yıkılmaz.. askeri puan alınıyor mu  hiç dikkat etmedim açıkçası ama savaş olmadığını düşünürsek alınmıyordur gibi geliyor.. bir de sen bunları yaşadın mı yoksa kafanda mı tasarlıyorsun bu çeşit durumları benim hiç karşıma çıkmadı böyle oyuncu..
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Şubat 05, 2011, 01:01:21 ÖS »

aydın abi bahsettiğimiz ne kadar bir puan kaybı?  500er 500er diyorsan fazla bir düşüşten bahsetmiyoruz galiba... terhisle olmamışsa bu puan düşüşü kaleyi yıkmayacak şekilde bonusa ordu göndererek olabilir kılıçlı veya mızraklı göndermeden neticede kale1 bile yıkılmaz.. askeri puan alınıyor mu  hiç dikkat etmedim açıkçası ama savaş olmadığını düşünürsek alınmıyordur gibi geliyor.. bir de sen bunları yaşadın mı yoksa kafanda mı tasarlıyorsun bu çeşit durumları benim hiç karşıma çıkmadı böyle oyuncu..

bahsettiğin şeyde hemen anlaşılabilecek bir olay adamın ölen asker sayısı takip ediliyorsa önemli bir ayrıntıdır bence.ölen asker sayısı değişmeden puan düşüyorsa illaki adam online ..kaynağa 1 k okçu yollayıp askeri puan almadan de puan kaybı yapılabilir doğru ama ölen asker sayısı illaki göz önüne alınmıştır takip eden oyuncu tarafından.
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!