Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:59:47 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: daha karpuz kesecektik bünyamin niye kaçtın gene  (Okunma Sayısı 11782 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Şubat 07, 2011, 08:58:19 ÖS »

Tarlofan bi şey duydum dogrumu ? senden duymak isterim Karpuzu yere vurmuşlar çekirdekleri dagılmış dedilerde Smiley

ben bu oyunu 7 aydır evimde bilgisayar olmadan oynadım on sürem çok düşük kaldı.. insanın evinde bilgisayarı olmayınca çok zahmetli oluyor bu işler.. ona rağmen 1 kez ki o da benim hatam sonucu olmuştu askerim kesildi.. çok yorulmuştum oyuna başladığım arkadaşlarımın bırakması malum adamların yaptıkları ve oyunun yeniden hediye furyası çıkarması üzerine oyuna olan bütün ilgimi kaybettim ve onların bana dalmasından yaklaşık 12-13 saat önce oyuna girmeme kararı aldım.. o kadar oyuncu işte onlar takip nedir onu bile bilmiyorlar neyse fazla konuştrma beni o adamlar hakkında.. ayırca sence bende ordu yakalatacak göz var mı.. beni de ancak bizim sana yaptığımız gibi yakalayan olursa olur benim istemediğim birşey yaşanmadı.. kami olmaktansa onun bana gelmesini tercih ettim diyelim..savunmada daha çok asker keserim dedim.. oyunu bir müddet sallamayacağım çünkü sinirlenip sonradan pişman olacağım şeyler yapacağım gibi hissediyorum belki tatile de alırım ama oyunu senin ordunu kesmeden bırakmayı düşünmüyorum... ben bu oyunu arkadaşlarla makara yapabilmek için aldım ama onların hemen hepsi gittiler sen bize düşman olmasaydın ben zaten yeni yıldan önce yozgatlı bıraktıktan bir müddet sonra tatile alıp bırakacaktım oyunu.. farkındaysan diyarda oyuncu kalmadı gibi birşey verdiğimiz emeğin karşılığını almadıktan sonra oynamanın da çok bir faydası olduğunu düşünmüyorum..
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Şubat 07, 2011, 09:03:09 ÖS »

ben bu oyunu 7 aydır evimde bilgisayar olmadan oynadım on sürem çok düşük kaldı.. insanın evinde bilgisayarı olmayınca çok zahmetli oluyor bu işler.. ona rağmen 1 kez ki o da benim hatam sonucu olmuştu askerim kesildi.. çok yorulmuştum oyuna başladığım arkadaşlarımın bırakması malum adamların yaptıkları ve oyunun yeniden hediye furyası çıkarması üzerine oyuna olan bütün ilgimi kaybettim ve onların bana dalmasından yaklaşık 12-13 saat önce oyuna girmeme kararı aldım.. o kadar oyuncu işte onlar takip nedir onu bile bilmiyorlar neyse fazla konuştrma beni o adamlar hakkında.. ayırca sence bende ordu yakalatacak göz var mı.. beni de ancak bizim sana yaptığımız gibi yakalayan olursa olur benim istemediğim birşey yaşanmadı.. kami olmaktansa onun bana gelmesini tercih ettim diyelim..savunmada daha çok asker keserim dedim.. oyunu bir müddet sallamayacağım çünkü sinirlenip sonradan pişman olacağım şeyler yapacağım gibi hissediyorum belki tatile de alırım ama oyunu senin ordunu kesmeden bırakmayı düşünmüyorum... ben bu oyunu arkadaşlarla makara yapabilmek için aldım ama onların hemen hepsi gittiler sen bize düşman olmasaydın ben zaten yeni yıldan önce yozgatlı bıraktıktan bir müddet sonra tatile alıp bırakacaktım oyunu.. farkındaysan diyarda oyuncu kalmadı gibi birşey verdiğimiz emeğin karşılığını almadıktan sonra oynamanın da çok bir faydası olduğunu düşünmüyorum..

Bende Td 5 e ugramam artık heralde .) Diyar 95 de taklılıyorum Smiley Buyur gel beklerim Smiley
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Şubat 08, 2011, 12:13:29 ÖS »

bırakmak en mantıklısı d5i oynayacak adam yok savaşmaya bile adam bulamıyorsun.. evimde bilgisayarım yok benim telekoma 1 ay önce başvurdum hala bekliyorum  Grin evimde bilgisayar olmadan uluslararsında perişan olurum ben ama açayım 5-10 tane de bulunsun bari bakarsın bir tanesini ilerletmeyi başarırım bilgisayarım er ya da geç olacak neticede  Grin
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Şubat 08, 2011, 12:29:47 ÖS »

bırakmak en mantıklısı d5i oynayacak adam yok savaşmaya bile adam bulamıyorsun.. evimde bilgisayarım yok benim telekoma 1 ay önce başvurdum hala bekliyorum  Grin evimde bilgisayar olmadan uluslararsında perişan olurum ben ama açayım 5-10 tane de bulunsun bari bakarsın bir tanesini ilerletmeyi başarırım bilgisayarım er ya da geç olacak neticede  Grin

Smiley 5-6 tane azmış sen iyisimi  50-60 tane açda maden sıkıntısı olmasın ilerde Smiley
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Şubat 08, 2011, 03:45:40 ÖS »

kesinlikle yapmak lazım bonus bulamıyoruz ilerleyen aylarda.. en iyisi açabildiğim kadar açayım da duruma göre davranırız  Grin  Grin zaten 3-4 tanesinin yakın mesafede olması için 50-60 tane hesap açmak lazım
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Şubat 08, 2011, 05:51:46 ÖS »

kanka seni maden yapacak adamıı ben sadece tebrik ederim böyle bişeye imkan varsa herkes buyursun aras ın mekanı belli ittifakı belli kimse kimseyi tehdit etmesin..aras a gelmeye yüreği olan varsa başına gelecekleri peşinende kabul etmiş olur arkadaşımıza bu şekilde söylemde bulunanlara duyrulur arkasında bütün ittifak olarak dururuz herkese de gereken cvbı veririz..çogumuz tatilde olsakta kimse kimseyi yalnız zannedip artislik yapmaya kalkmasın ayıptır..
liderim benim  Smiley  allah senden  razı olsun  senin ve ittifak arkadaşlarımın desteği hep bana  güç verdi . bu gazdan sonra ben iki ittifak daha deviririm  kanki    *freak* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Şubat 10, 2011, 10:07:26 ÖÖ »

Uluslararası diyar 6 ya gelecek arkadaşlara bir iki hatırlatma yapmak isterim... T9 bitince eski nickimle 3 aydır orada takılıyorum rakipler ne alemde diye. Bulgarların dominant olduğu bir diyar orası hatta 3-4 dönemdir orada oynayan polonyalı bir kaç iyi oyuncuyla da birleşmişler. Biz son bir kez orada oynama kararı aldığımızda yakın dostların çoğu kayıt yaptırdılar hemen. Ottomans (recep, hülya) dartanyan (aykut) matador (önder) Mustang (yavuzhan) Pears (aydın) emrecan (apo) akbaba (serdar) ilk anda birlikte oynamaya karar verdiğimiz arkadaşlar. Fakat başka oyunucuların geleceğini duymakta oldukça memnuniyet verici. Diyarın versiyonunun değişecek olması bir sorun gibi dursada, rakiplerimiz olan SIUKS ittifakı ile bu konu hakkında görüşme yapacağım önümüzdeki dönem nerede kapışacağımızla ilgili olarak. Sonuçlarını da o diyarda oynamak isteyen arkadaşlara ileteceğimizi bilmenizi isyerim. Herkese iyi oyunlar....

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Şubat 10, 2011, 10:19:45 ÖÖ »

Uluslararası diyar 6 ya gelecek arkadaşlara bir iki hatırlatma yapmak isterim... T9 bitince eski nickimle 3 aydır orada takılıyorum rakipler ne alemde diye. Bulgarların dominant olduğu bir diyar orası hatta 3-4 dönemdir orada oynayan polonyalı bir kaç iyi oyuncuyla da birleşmişler. Biz son bir kez orada oynama kararı aldığımızda yakın dostların çoğu kayıt yaptırdılar hemen. Ottomans (recep, hülya) dartanyan (aykut) matador (önder) Mustang (yavuzhan) Pears (aydın) emrecan (apo) akbaba (serdar) ilk anda birlikte oynamaya karar verdiğimiz arkadaşlar. Fakat başka oyunucuların geleceğini duymakta oldukça memnuniyet verici. Diyarın versiyonunun değişecek olması bir sorun gibi dursada, rakiplerimiz olan SIUKS ittifakı ile bu konu hakkında görüşme yapacağım önümüzdeki dönem nerede kapışacağımızla ilgili olarak. Sonuçlarını da o diyarda oynamak isteyen arkadaşlara ileteceğimizi bilmenizi isyerim. Herkese iyi oyunlar....

1 yıla yakın  beklemeniz gerekecek çünkü V4 olara tek devam edecek diyar Diyar 95 oda 9 ocakta açıldı 1 ay oluyor açılalı

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=21814.new#new
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Şubat 10, 2011, 10:50:10 ÖÖ »

versiyon 5 çok farklı ya ben de gelcektim ama geçende yeni açılan türk diyarında 3000 kılıçlıyla kale5im yıkılınca dedim ben bu versiyon5i öğrenene kadar diyarın yarısı geçer:) taktikler stratejiler çok değişecek..v4 gibi yana şovalye kaydırmakla bitmiyor iş.. görünümüne zaten sinir oldum.. oynayış tarzımı çok bozuyor.. td9 dün v5 olarak açıldı orda  başlayacağım oyunu öğrenirsem ben de varım.. d82de başlayan birçok arkadaş var onları ikna etmek lazım onlar gelirse bize oyunu gözel öğretirler  Grin  Grin
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Şubat 10, 2011, 11:23:46 ÖÖ »

Bizden de Önder (matador), uzun zamandır V5 üzerine çalışıyor, oldukça da iyi öğrendi yeni versiyonu. Gerekirse inceliklerini öğretecek bize ama devam oynayıp oynamama konsusunda kararı hep birlikte vereceğin yqakında...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Şubat 10, 2011, 11:47:32 ÖÖ »

Bizden de Önder (matador), uzun zamandır V5 üzerine çalışıyor, oldukça da iyi öğrendi yeni versiyonu. Gerekirse inceliklerini öğretecek bize ama devam oynayıp oynamama konsusunda kararı hep birlikte vereceğin yqakında...

haberleşiriz elbet.. bu oyuna bulaşan kolay kolay bırakmaz işi gücü izin verdiği müddetçe epey sağlam oyuncu toparlarız tahminimce  Grin
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Şubat 10, 2011, 08:57:56 ÖS »

ben diyar95 te oynama kararı aldım . yani eski tas eski hamam  hem gördüğüm kadarı ile diyar95 te oldukça iyi göründü bana ve çok sayıda yabancı oyuncu da var  ... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
wodkarulez
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Şubat 26, 2011, 08:31:39 ÖS »

pandora ekibi benim muhabettimi cok yapıyorsunuz sağda solda ayıp oluyor ben sizi karıştırıyormuyum sağdaki soldaki muhabettlere lütfen beni karıştırmayın muhabtlerinize

savaşın iyisi , barısın kötüsü yoktur
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Şubat 26, 2011, 10:22:41 ÖS »

benim kim olduğumu sordun  ben diyar 5 te oynuyorum ve pandora ittifakındayım adım da  ( ArasVII  ) ben seni sende beni tanıyorsun   Smiley  seni kim  konuşuyor ve nerede konuşuyor söylermisin lütfen  ben hiç görmedim   *SCRATCH*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
wodkarulez
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Şubat 27, 2011, 02:07:18 ÖS »

görmediysen bak onur madalya muhabetinde kankan bünyamin yapmış ve birde morpun actığı pandora konusunda yapılmış istersen linglerinide kopyalayım

savaşın iyisi , barısın kötüsü yoktur
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!