Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 08:48:40 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: daha karpuz kesecektik bünyamin niye kaçtın gene  (Okunma Sayısı 11784 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 26, 2011, 12:50:56 ÖÖ »

bünyaminin dediği gibi en çok dolap dönen diyar sıralaması yapılsa td5 açık ara 1. olurdu Grin ben bu oyunda birden çok hesaba bakabilenlere şaşırıyorum bence kendine eziyet etmekten başka bişey değil..türk diyarlarında daha oyun oynamıcak bizim ekibi de alavere dalaverelerle arkadan çevrilen dolaplarla önce abi diyip sonra arkadan vurmalarla soğuttular oyundan bizde zaevk almıyoruz oyundan..lakin taş üstünde taş kesilecek baş kaldıkca td5 te mücadelemiz devam edecektir..gerçi pek kimse kalmadı ama Grin bünyamin d6 için bana da link atarsın varsa kardeşim milletin derdiyle ugrasmaktan bıktım uluslararasında hiç olmazsa kafa agrıtmayız işimize bakarız
Smiley Tabiki özelden yolluyorum sana  Wink
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 26, 2011, 12:56:47 ÖÖ »

eywallah kardeşim saolasın Grin td6 da bi ara ukraynalılar vardı inş. orda da vardırlar td6 da fazla kesememiştim d7 yı sabırsızlıkla bekliorum Grin
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ocak 26, 2011, 12:58:41 ÖÖ »

eywallah kardeşim saolasın Grin td6 da bi ara ukraynalılar vardı inş. orda da vardırlar td6 da fazla kesememiştim d7 yı sabırsızlıkla bekliorum Grin

Smiley Benim ordaki nickim formdaki ile aynı  Wink  bu arada savaşlar baya başlamış td 5 de dönsemmi acaba  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 26, 2011, 11:32:30 ÖÖ »

yeni moderatörümüz pears biten v4 diyarları yeniden başlamayacak diyor bu intd6 v5 olcak herhalde ne diyonuz bu işe çiçeği burnunda ittifak arkadaşları  Grin  Grin
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ocak 26, 2011, 11:45:58 ÖÖ »

yeni moderatörümüz pears biten v4 diyarları yeniden başlamayacak diyor bu intd6 v5 olcak herhalde ne diyonuz bu işe çiçeği burnunda ittifak arkadaşları Grin  Grin

yok ya savaş geliri için geçtim 1 haftalıgına  Wink heralde artık tek v 4 olacakmış Sad

Şimdi boşuna mı o kadar ayı ,küçük gri kurt ,domuz ,boga ,aslan ,kaplan öldürdük Sad ne güzel 30 kredide kazanmıştım
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2011, 11:49:54 ÖÖ Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ocak 26, 2011, 12:27:38 ÖS »

avcılık yeteneğin gelişti kötü mü:)) biliyorum savaş geliri için geçtiğine illegalden de alabilirdin savaş gelirini savaş açıp pandoraya geçmene gerek yoktu:) biz de mi girsek bilmiyorum ki savaş yapmadan diyar bitecek biz de pandoraya savaş açabiliyoruz oyun bize kıyak çekmiş ortada barış falan yok ama sedat la biz de kankaymışız nasıl oluyorsa:) mesafeler çok uzak olmasaydı iyiydi
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ocak 26, 2011, 12:46:29 ÖS »

avcılık yeteneğin gelişti kötü mü:)) biliyorum savaş geliri için geçtiğine illegalden de alabilirdin savaş gelirini savaş açıp pandoraya geçmene gerek yoktu:) biz de mi girsek bilmiyorum ki savaş yapmadan diyar bitecek biz de pandoraya savaş açabiliyoruz oyun bize kıyak çekmiş ortada barış falan yok ama sedat la biz de kankaymışız nasıl oluyorsa:) mesafeler çok uzak olmasaydı iyiydi

Smiley sen bilirsin gelir birken 2 olur Smiley çok iyide olur hani  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ocak 26, 2011, 12:52:27 ÖS »

2 kez köyünü yakarım ben sorun  değil sonunda senin demire konman:) sen olmasan kimle eğlencez biz Smiley) bilmiyorum ben ekibime güvenmiyorum açıkçası ama diyarı ittifak savaşı yapmadan bitirmektense yenilmek daha iyidir belki de:))  arkadaşlara sordum mesafeden dolayı büyük ihtimalle girme taraftarı olmayacaklar en yakın sensin 7k kadar mesafeyle:) haritaları karşılaştırdım enayilik pandoraya savaş açmak ama içinde sen olunca güzel gözüküyor:) akşama kadar bir karar alırız herhalde:) şu illegaldekiler açsaya krallar a savaş biz de nasiplenelim:)) o kadar adam topladın kendin çıktın ittifağından
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ocak 26, 2011, 12:55:33 ÖS »

2 kez köyünü yakarım ben sorun  değil sonunda senin demire konman:) sen olmasan kimle eğlencez biz Smiley) bilmiyorum ben ekibime güvenmiyorum açıkçası ama diyarı ittifak savaşı yapmadan bitirmektense yenilmek daha iyidir belki de:))  arkadaşlara sordum mesafeden dolayı büyük ihtimalle girme taraftarı olmayacaklar en yakın sensin 7k kadar mesafeyle:) haritaları karşılaştırdım enayilik pandoraya savaş açmak ama içinde sen olunca güzel gözüküyor:) akşama kadar bir karar alırız herhalde:) şu illegaldekiler açsaya krallar a savaş biz de nasiplenelim:)) o kadar adam topladın kendin çıktın ittifağından

Sabah sabah hiç gülesim yoktu gagaların çakılışını görünce dedim bu adam hiç oundan anlamıyormuş meydana yapışıp kalmış Smiley sorun yagma degil yolladıgın orduların hepsi çakılır  Wink aç savaşı da atraksiyon olsun biraz eglenelim iyice  Angry
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ocak 27, 2011, 10:48:47 ÖS »

valla torlofan kardeş biz burdayız savas acmak istiyosan hodri meydan savasırız herkesle ben savas yapmaya alıskınım bu sene biraz pasif kaldık sizde ii eko yaptınız diye bizi yenebileceginizi düşüyor olabilirsin ama haritalar yakın olsaydı buna imkanın olmadıgını görebilirdin Grin ittifakına güvenmiyosan ve savas yapmak istiyosan seni de buraya alabiliriz ayrıca Smiley bünyamini uzun süredir tanıyorum sizin onu kesebileceginize ihtimal vermiyorum kardeşim gaza getirmek gibi olmasıın ama Grin oyuna adapte olabildigi sürece onu kesmek yakalamak baya maharet ister ben cok denedim takip ettim straeji uyguladım adama sökmedi Grin böyle bi düşmanı olan kişiler çok sanslı oyundan gercekten zevk almak istiyorlarsa sürekli tetikte olmak istiyorlarsa bünyamini herkese tavsiye ederim Grin
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Ocak 27, 2011, 11:21:02 ÖS »

valla torlofan kardeş biz burdayız savas acmak istiyosan hodri meydan savasırız herkesle ben savas yapmaya alıskınım bu sene biraz pasif kaldık sizde ii eko yaptınız diye bizi yenebileceginizi düşüyor olabilirsin ama haritalar yakın olsaydı buna imkanın olmadıgını görebilirdin Grin ittifakına güvenmiyosan ve savas yapmak istiyosan seni de buraya alabiliriz ayrıca Smiley bünyamini uzun süredir tanıyorum sizin onu kesebileceginize ihtimal vermiyorum kardeşim gaza getirmek gibi olmasıın ama Grin oyuna adapte olabildigi sürece onu kesmek yakalamak baya maharet ister ben cok denedim takip ettim straeji uyguladım adama sökmedi Grin böyle bi düşmanı olan kişiler çok sanslı oyundan gercekten zevk almak istiyorlarsa sürekli tetikte olmak istiyorlarsa bünyamini herkese tavsiye ederim Grin

Smiley Eyvallah dostum  *rose*
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ocak 30, 2011, 05:42:29 ÖS »

SPY73 MADEN İŞLETMELERİ DİYAR  TURKİS 5   BÜROSU  HİZMETE AÇILMIŞTIR ARKADAŞLAR  ... *rose*

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=21457.0

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Şubat 05, 2011, 08:20:45 ÖS »

Tarlofan bi şey duydum dogrumu ? senden duymak isterim Karpuzu yere vurmuşlar çekirdekleri dagılmış dedilerde Smiley
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Şubat 07, 2011, 05:15:59 ÖS »

size son bir iyilik yapıyorum iyi okuyun ve anlayın Smiley)  çok  mal haramsız  çok laf yalansız olmaz mış  Smiley) ben diyar 5 e başladım hep birileri beni maden yapmaktan söz etti . köy baskını hariç bir şey görmedik ki   ittifak savaşı yaptık aynı anda ikisinide yendik yenilmedik . bıktım artık  halen bana meajlar atıyorlar sen bittin artık sen maden olacaksın .adım belli  ( ARASVII ) ittifakım belli  ( PANDORA ) biride allah rızası için söylesin ne zaman maden olucam ben . Shocked *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Şubat 07, 2011, 07:41:59 ÖS »

kanka seni maden yapacak adamıı ben sadece tebrik ederim böyle bişeye imkan varsa herkes buyursun aras ın mekanı belli ittifakı belli kimse kimseyi tehdit etmesin..aras a gelmeye yüreği olan varsa başına gelecekleri peşinende kabul etmiş olur arkadaşımıza bu şekilde söylemde bulunanlara duyrulur arkasında bütün ittifak olarak dururuz herkese de gereken cvbı veririz..çogumuz tatilde olsakta kimse kimseyi yalnız zannedip artislik yapmaya kalkmasın ayıptır..
Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!