Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 03:25:23 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: daha karpuz kesecektik bünyamin niye kaçtın gene  (Okunma Sayısı 11781 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 23, 2011, 12:23:28 ÖS »

dediğim oldu ve gene kaçtın off saatin gelince Allah'tan 24 saat bittiği zaman varacak şekilde birkaç köy yapmıştım da o kadar emeğimiz boşa gitmedi askerlerimiz ağlıyor isyan çıkartacaklar diye korkuyorum artık  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha* casuslar isteriz isteriz bünyamini isteriz diye tempo tutuyorlar ben şimdi kime casus atacağım sen dönene kadar  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2011, 02:40:47 ÖÖ »

dediğim oldu ve gene kaçtın off saatin gelince Allah'tan 24 saat bittiği zaman varacak şekilde birkaç köy yapmıştım da o kadar emeğimiz boşa gitmedi askerlerimiz ağlıyor isyan çıkartacaklar diye korkuyorum artık  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha* casuslar isteriz isteriz bünyamini isteriz diye tempo tutuyorlar ben şimdi kime casus atacağım sen dönene kadar  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*

Sana göre ben kaçtım öyle görmek istiyorsun çünkü

Gelelim bana  göre olana benim tatile alma sebebim elektriklerin gitmesiydi bana 14 tane saldırı yollamışsınız bunların 7 tanesini karşıladım saat sabaha karşı 4 civarında elektrikler gitti ve tlf dan oyuna girdigimde 2 saldırı geliyordu ve o saldırılara gerekli orduları eyaletlere yollayıp orduyu genc42 ye çıkardım tatile aldım tlf ile oyuna girenler bilir saldırı karşılamanın zorlugunu Senin ittifakında ben tatilde bulunan  hesaplara benim hiç bir lafım oldumu şimdiye kadar ? veya rakibim olan herhangi bir oyuncuya tatile aldın da kaçtın dedigimi duydun mu ? sonuçda bu oyunu zevk almak vakit harcamak için oynuyoruz degilmi ?  oyuna ayıracak vakit olmayınca hesabı da tatile alıyoruz premium oynayanlar olarak birde bu oyun ekip oyunudur güzel organize olundugu taktirde çok iyi işler çıkarılır

Birde bu oyun hakkında kendi yorumlarımı söylemek istiyorum ben hiç bir zaman kendimi üstün oyuncu olarak görmedim sadece elimden geleni yapmaya çalıştım oyunumu oynamaya çalıştım ve kimseyle kıyaslanmaya da karşıyım herkes için aynı düşüncem geçerli Td 9 da  Aydın arkadaşımız kırılması güç bir onur rekoru yaptı Diyar 50 de Oguzh@n arkadaşımız puan rekoru yaptı ünv. son düzenlemesinden sonra olan bir rekordur. 

Td5 de şuanda oynamakdan zevk almıyorum onuda belirteyim hem oyuncular arasında olan mesafelerden dolayı hemde  diyarda dönen dolaplardan dolayı birisi hesabı bırakıyor oyuna ayıracak vakti olmuyor veya özel sebeplerden dolayı o hesap diyarda 3-5 kişinin elinde gezinip duruyor td 5 de oynayan herkes bunu bilir bir saldır alıncada millete kaynak aktarımı için ticaretde piyasanın yükselmesi için yapılmayanlar kalımıyor Sad  en az 10-15 tane hesap böyle kullanılmıştır ve kullanılmaya da devam ediyor. Bu tür olaylarda insanda oyun zevki bırakmıyor malesef Sad
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2011, 01:48:01 ÖS »

diyar hakkında dediklerine katılıyorum ben de zevk almıyorum.. kaliteli oyuncu 2 elimin parmaklarını geçmez.. elektrik gittiyse bilemem ama bizim saldırılarımıza vereceğin karşılığı verdin belki 1-2 tanesine daha karşılık verebilirdin ama son 4 tane çıkardığıma off un mani olacaktı bedava 50 tane atmıyoz casus off unu kullanmanı bekledik durduk:))   bekliyorum o zaman salı sabahı açmanı:) kesin yine sabahın köründe açarsın sen inşallah bu sefer elektirkler gitmez de tatile almazsın.. bizim tatile çıkanlar işleri bitene kadar açmıorlar bu arada sizin gibi 2 gün sonra açıp off saati gelince tatile almıyorlar.. bir kez çıkan işi bitene kadar tatilde:) onlar dönünce sen gör asıl şamatayı:))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 24, 2011, 01:52:01 ÖS »

diyar hakkında dediklerine katılıyorum ben de zevk almıyorum.. kaliteli oyuncu 2 elimin parmaklarını geçmez.. elektrik gittiyse bilemem ama bizim saldırılarımıza vereceğin karşılığı verdin belki 1-2 tanesine daha karşılık verebilirdin ama son 4 tane çıkardığıma off un mani olacaktı bedava 50 tane atmıyoz casus off unu kullanmanı bekledik durduk:))   bekliyorum o zaman salı sabahı açmanı:) kesin yine sabahın köründe açarsın sen inşallah bu sefer elektirkler gitmez de tatile almazsın.. bizim tatile çıkanlar işleri bitene kadar açmıorlar bu arada sizin gibi 2 gün sonra açıp off saati gelince tatile almıyorlar.. bir kez çıkan işi bitene kadar tatilde:) onlar dönünce sen gör asıl şamatayı:))

Smiley ben yaptım şamatamı şimdiye kadar çok şükür bundan sonra yatarak oynayacam tatilden çıkarıp asker basıp yine tatile alırım sen farkına bile varamıyacaksın  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 24, 2011, 01:58:11 ÖS »

ben zaten farkındayım ondan başka elemanlar peşindeyim senden bize ekmek çıkmayacak:) eğlenceli olacağını düşünüyordum ama zulüm olmaya başladı:) biraz asker bas sen çok çerez kaldın:))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 24, 2011, 02:05:12 ÖS »

ben zaten farkındayım ondan başka elemanlar peşindeyim senden bize ekmek çıkmayacak:) eğlenceli olacağını düşünüyordum ama zulüm olmaya başladı:) biraz asker bas sen çok çerez kaldın:))

Benden zaten ne ekmek çıkar nede yag  Wink sadece yagma atarsınız o kadar  Grin ama ben sizden 3 tane madalya aldım bana  kafi geldi bakarsın 1-2 tane daha alırım zamanla artık belli olur boş zamanımda imperial hero oynuyorum gelecege yatırım kredi veriyorlar sagolsunlar  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ocak 24, 2011, 02:39:48 ÖS »

ya o oyunu ben de oynadım çok saçma geldi helal olsun sana paso kurt kuzu öldürüyon demek:))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 24, 2011, 02:55:19 ÖS »

ya o oyunu ben de oynadım çok saçma geldi helal olsun sana paso kurt kuzu öldürüyon demek:))

2. aşamada boga ova aslanı ova kaplanı ova ayısı bunlar geliyor  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ocak 24, 2011, 03:27:53 ÖS »

ben onları da yaptım 15 level yaptım bıraktım:) 25 için çok aslan kaplan öldürmek gerekiyordu:))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ocak 24, 2011, 03:38:13 ÖS »

ben onları da yaptım 15 level yaptım bıraktım:) 25 için çok aslan kaplan öldürmek gerekiyordu:))

Günde 2 kez girdinmi yetiyor  Wink 12 saatde bir yani 28 görev kullanıyorsun ufaktan ufaktan görevleri yerine getir gerisi çok kolay ama sürekli zırhları ve silahı yenilemen gerekiyor  Wink
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ocak 24, 2011, 03:55:10 ÖS »

ben sevmedim o oyunu oynamam bir daha:))) esmerin de sen olmadığına inandım bir özür borçluyum sana.. senle konuşurken yaktım köylerini sen oynuyor olsaydın akıncı çekerdin:) eleman da gene tatile aldı yolda ordularım vardı karşılayamayacağı kesinleşti:)))) bak bulaştın bize kaç tane adamın oyunu berbat oldu:) iflah olmaz artık esmer de ambarcı da:))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ocak 24, 2011, 04:00:15 ÖS »

ben sevmedim o oyunu oynamam bir daha:))) esmerin de sen olmadığına inandım bir özür borçluyum sana.. senle konuşurken yaktım köylerini sen oynuyor olsaydın akıncı çekerdin:) eleman da gene tatile aldı yolda ordularım vardı karşılayamayacağı kesinleşti:)))) bak bulaştın bize kaç tane adamın oyunu berbat oldu:) iflah olmaz artık esmer de ambarcı da:))

Dedim sana hatırlarsan bu oyun ekip işi diye onlar yogun olmasalardı inanki ben bir dk tatilde durmazdım diye çünkü bana atılan yagmaların kesinlikle karşılıkları verilirdi Ambarcı ( Ümit ) esmergenc3 ( Haluk ) bunlar yogun olmasalardı bu sıralar güzel kapışmalar olucaktı malesef öyle olmuyor Sad herkes aynı zamanda müsait olmuyorlar aynı durum sizdede oldu hatırlarsan bu arada gelecege yatırım dediysem ulusrar arası diyar 6 da hesap açmıştım imperial heroyu orada kredi kazanmak için onuyorum  Wink istersen sana da kayıt  linkini yollyayım kayıt yapmak istiyorsan şimdiden  Wink

Not: bir hesaba birkişiden fazla kişinin bakmasına tamamen karşıyım  bu şekilde oynayanlarıda zamanında ayırdım ittifakımdan çünkü emek hırsızlıgı kendine yapılmasını istemedigini de başkasınada yapmıyacaksın Sad  ordu yolluyoruz son 10 dk da  biri giriyor kaçırıyor Sad hesabına bakamıyan adam cezasını çeksin kim olursa olsun ister benim ittifakımda olsun ister rakip olsun
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2011, 04:05:05 ÖS Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 24, 2011, 05:37:32 ÖS »

sen de mi oynayacan orda:)) epey türk oyuncu başlayacak belliki 3-4 sağlam ittifak çıkar bu gidişle başlayana kadar..  bu esmer oyunu bilmiyor ama bak adam bana çıkartmış orduyu.. ben bana gelmez diye çekmedim ordularımı geri çok güzel çakardım ben buna askerlerimi çekseydim.. geri de çekemiyecekti nasılsa.. imperia hero oynuyorsun da ya dağ box yapamıyacağın eyalet dizimi verirse oyun sana yeni dönemde:))) o kadar emek boşa gitmeyecek mi:))
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ocak 24, 2011, 05:52:19 ÖS »

sen de mi oynayacan orda:)) epey türk oyuncu başlayacak belliki 3-4 sağlam ittifak çıkar bu gidişle başlayana kadar..  bu esmer oyunu bilmiyor ama bak adam bana çıkartmış orduyu.. ben bana gelmez diye çekmedim ordularımı geri çok güzel çakardım ben buna askerlerimi çekseydim.. geri de çekemiyecekti nasılsa.. imperia hero oynuyorsun da ya dağ box yapamıyacağın eyalet dizimi verirse oyun sana yeni dönemde:))) o kadar emek boşa gitmeyecek mi:))

2 tane hesap açtım  2 tanede imperia hero açtım Smiley yani %50 artık bakalım hangisinin haritası güzel denk gelirse onunla devam edicem  Wink  birisi formda kullandıgım ile aynı isim digeride süpriz Wink

Birde türkler şuanda ulusrararasında Diyar 9 u sallıyorlar neden aynı şeyler Diyar 6 için olmasın ki
« Son Düzenleme: Ocak 24, 2011, 05:55:02 ÖS Gönderen: F.S.M. » Kayıtlı
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ocak 26, 2011, 12:34:40 ÖÖ »

bünyaminin dediği gibi en çok dolap dönen diyar sıralaması yapılsa td5 açık ara 1. olurdu Grin ben bu oyunda birden çok hesaba bakabilenlere şaşırıyorum bence kendine eziyet etmekten başka bişey değil..türk diyarlarında daha oyun oynamıcak bizim ekibi de alavere dalaverelerle arkadan çevrilen dolaplarla önce abi diyip sonra arkadan vurmalarla soğuttular oyundan bizde zaevk almıyoruz oyundan..lakin taş üstünde taş kesilecek baş kaldıkca td5 te mücadelemiz devam edecektir..gerçi pek kimse kalmadı ama Grin bünyamin d6 için bana da link atarsın varsa kardeşim milletin derdiyle ugrasmaktan bıktım uluslararasında hiç olmazsa kafa agrıtmayız işimize bakarız
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!