Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:40:13 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Td9 pears madalyalı savaşlar  (Okunma Sayısı 22749 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 22, 2011, 12:14:53 ÖÖ »

bu arada tebrikler pears savaşlar ve başlangıç morali süper Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 22, 2011, 12:32:23 ÖÖ »

pears gibi ben de savaşa 386 ile başlasam ben de yenerim önüme geleni ne var ki Smiley seni bile yerim abi hiç affetmem Smiley

maalesef o iş öyle olmuyor dostum Smiley meydanı geçebilecek kadar yada adamı meydanda kaçırmya dayanacak kadar askerin olması lazım isterse 1m moralin olsun meydanı geçemiyorsan bir şeye yaramaz. he onurun fazla olması ve moralin artması neye yarar ;

1. birbirine yakın askerlere sahipsen adamı meydanda moralden kaçırırsın
2. mancınıkları terhis edersin
3. hafiflerle kale yıkabildiğin savaş kazanabildiğin için muhafız akıncı mancınık kullanmadığın için bayağı bir hızlanırsın
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ocak 22, 2011, 12:35:51 ÖÖ »

bu arada tebrikler pears savaşlar ve başlangıç morali süper Smiley

şu an box a 409 ile giriyorum Smiley fakat işin ilginç yanı hesap makinesi 200 moral üzerini hesaplamıyor Smiley
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 22, 2011, 12:45:42 ÖÖ »

şu an box a 409 ile giriyorum Smiley fakat işin ilginç yanı hesap makinesi 200 moral üzerini hesaplamıyor Smiley
Smiley evet bende farkettim bluese de sordum 200 den fazlayı hesaplamaz diyor Smiley bende senin kadar olmasada box a 217 ile giriyorum şuanda
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ocak 22, 2011, 12:53:21 ÖÖ »

Smiley evet bende farkettim bluese de sordum 200 den fazlayı hesaplamaz diyor Smiley bende senin kadar olmasada box a 217 ile giriyorum şuanda

çokda sıkıntı yapmıyor zaten meydanı geçip geçmediğin 200 moralde belli oluyor biten morale fazlalık moralini eklersin Smiley o da olmadı kale seviyesini düşük gir ben öyle yapıyorum Smiley
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ocak 22, 2011, 12:58:18 ÖÖ »

çokda sıkıntı yapmıyor zaten meydanı geçip geçmediğin 200 moralde belli oluyor biten morale fazlalık moralini eklersin Smiley o da olmadı kale seviyesini düşük gir ben öyle yapıyorum Smiley
Smiley şimdiye kadar 200 moralin üzerinde 2 tane savaş yaptım sıkıntı olmadı hiç Smiley meydanı geçiyorum rahat Smiley
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ocak 22, 2011, 10:56:10 ÖÖ »

nası yaptın o kadar onuru ya ben onu anlamadım Smiley ben zorladım zorladım aha anca 2bin Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ocak 22, 2011, 12:30:03 ÖS »

o kadar onuru yapmak için 17m na yakın asker kestirdim Smiley  aşağıdaki savaş geçmişimden belli Smiley

Uploaded with ImageShack.us

ve yine o onuru yapmak için herkesle savaştım neredeyse eyaletlerin durumu ve nufuslardan belli Smiley  ( yağmalanmamış görünen eyaletlerinde yağması daha yeni açıldı full yağmalıydı yoksa Smiley )

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2011, 12:33:01 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ocak 22, 2011, 12:38:29 ÖS »

helal valla ne diyim Smiley askeri puanda kaçıncısın dicem de 1. sindir sanırım Smiley baştan bilsem savaşlara 300lerle gideceğimi ben de böyle yapardım valla Smiley
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ocak 22, 2011, 03:01:03 ÖS »

tebrikler aydın abi.. şu imperia da gördüğüm ender oyunculardansın.. doğru düzgün ekip arkadaşların olmasa da buralara getirebildin hesabını.. kalitesiz adamlar yüzünden ittifak değiştirdin sürekli.. sıf seni takip etmek için giriyorum arada sırada hala eski hesabıma  Grin  Grin  uluslarasını sabırsızlıkla bekliyorum
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ocak 22, 2011, 06:38:57 ÖS »

tebrikler aydın abi.. şu imperia da gördüğüm ender oyunculardansın.. doğru düzgün ekip arkadaşların olmasa da buralara getirebildin hesabını.. kalitesiz adamlar yüzünden ittifak değiştirdin sürekli.. sıf seni takip etmek için giriyorum arada sırada hala eski hesabıma  Grin  Grin  uluslarasını sabırsızlıkla bekliyorum

çok teşekkürler dostum. Dostlarım oldu diyarda ama ekip arkadaşım hiç olmadı desem yalan olmaz Smiley . Ama bir çok dostum oldu o bir gerçek. Gerçi dostlarımla bile savaştım resmi savaş esnasında Smiley
deujavi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ocak 22, 2011, 08:56:38 ÖS »

dostum tebrikler zaten sık sık tebrik ediyorum seni  *hihi* bence sen bu oyunla ilgili kitap yaz belki hile yapanlar okurda hile olayları azalır biraz da millet adam gibi oyun oynar .araştırmalarını görmeyi bekliyorum *hahaha* *hahaha*
mskoc76
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ocak 22, 2011, 10:51:39 ÖS »

Kırılması zor bir rekora imza atıldığında bunu canı gönülden tbrk etmek gerekir.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ocak 22, 2011, 11:46:03 ÖS »

dostum tebrikler zaten sık sık tebrik ediyorum seni  *hihi* bence sen bu oyunla ilgili kitap yaz belki hile yapanlar okurda hile olayları azalır biraz da millet adam gibi oyun oynar .araştırmalarını görmeyi bekliyorum *hahaha* *hahaha*

teşekkürler dostum. diyar bitiminde araştırmaları ve binaları atacağım Smiley

Kırılması zor bir rekora imza atıldığında bunu canı gönülden tbrk etmek gerekir.

teşekkürler dostum. Smiley
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ocak 23, 2011, 11:07:19 ÖÖ »

tebrikler Smiley

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!