Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 01:20:19 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: PANDORA YI YA SEV YA TERKET DİYAR 5 İ  (Okunma Sayısı 27649 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #120 : Nisan 19, 2011, 11:17:46 ÖÖ »

BENİ BU ŞEKİLDE KONUŞMAYA SEVK EDEN DURUM  DİYAR 5  TE  HİLE YAPMAYAN KALMADI ... AMA GEL SOR  ARKADAŞLAR SÜT TEN ÇIKMA AK KAŞIK BİR SENE OLDU KİMSE HİLE YAPMADI HER KEZ NAMUSU İLE  OYNADI BİR BEN Mİ HİLE YAPTIM  BEN KABUL EDİYORUM ARKADAŞLAR BURADA BİR SORUN YOK Kİ . SİZİN BU BİZ YAPMADIK HİLE SEN YAPTIN DEMENİZ ÇOK KOMİK OLUYOR  DİYAR 5 TE  KİMİN NE OLDUĞUNU BİLEN  BİLİYOR BOŞUNA ÇIRPINMAYIN BEN BUNU SÖYLÜYORUM  ARKADAŞLAR (  ÇOK LAF YALANSIZ ÇOK MAL HARAMSIZ OLMUYOR  ) ...   *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #121 : Nisan 19, 2011, 11:32:50 ÖÖ »

BENİ BU ŞEKİLDE KONUŞMAYA SEVK EDEN DURUM  DİYAR 5  TE  HİLE YAPMAYAN KALMADI ... AMA GEL SOR  ARKADAŞLAR SÜT TEN ÇIKMA AK KAŞIK BİR SENE OLDU KİMSE HİLE YAPMADI HER KEZ NAMUSU İLE  OYNADI BİR BEN Mİ HİLE YAPTIM  BEN KABUL EDİYORUM ARKADAŞLAR BURADA BİR SORUN YOK Kİ . SİZİN BU BİZ YAPMADIK HİLE SEN YAPTIN DEMENİZ ÇOK KOMİK OLUYOR  DİYAR 5 TE  KİMİN NE OLDUĞUNU BİLEN  BİLİYOR BOŞUNA ÇIRPINMAYIN BEN BUNU SÖYLÜYORUM  ARKADAŞLAR (  ÇOK LAF YALANSIZ ÇOK MAL HARAMSIZ OLMUYOR  ) ...   *rose*
75 le ılgılı konuşmuştun ne o kokutunmu bızımkılerden nıckını soylemıyosun

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #122 : Nisan 19, 2011, 11:52:58 ÖÖ »

İttifak araştırmalarımız icin hazine hesabı kullanıldı ve arastirmalarimiz da silindi diyarın ortasında kendi adıma hesabıma ne bir baskası bakti nede ben baska hesaba bakmadim hesabım diyar boyunca toplamda 3 aya yakın tatilde kalmıstır encok saldırı yapan ve saldırı alan oyuncular icerisinde ilk 5 icerisindeyimdir  ticaret acigini kullanmadım  hile yapmadim oyunda oldugum donemlerde on surem cok iyiydi 24 saatin tamamini kullanirdim adminde bilyor Smiley farklı hesaplara bakanları da hep uyardım hesabına bakamayan kisi askerde yakalaticak kaynakta kaptiracak yoksa bu oyunu oynamanin ne anlami kaliyor ki ? Pc ye oyun yükleyin hile kodlarını girin onu oynayın krediye bosuna parada vermemiş olursunuz Zamanınızi da vermessiniz geldiginiz etabi kaydedin kaldıgınız yerden tekrar devam edersiniz Smiley  

Not:Td 5 de 5-10 oyuncunun bakmadıkları hesap sayıları iki elin parmaklarını gecmemiştir
« Son Düzenleme: Nisan 19, 2011, 11:59:45 ÖÖ Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #123 : Nisan 19, 2011, 12:37:22 ÖS »

DİYAR 75  TE  ACELE  ETME ÖĞRENİRSİN HANGİ İSİMLE OYNADIĞIMI  PANİK  YOKKKK... Cool ÇOK EĞLENİRİZ  Grin

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #124 : Nisan 19, 2011, 12:41:29 ÖS »

ARKADAŞLAR KRALLAR İTTİFAKINDAN   __300__   NE OLUYOR Kİ SABAHTAN BERİ ORDUSUNU KAÇIRIYOR BİR O  EYALETE BİR BU EYALETE  ACABA BAŞINA BİR ŞEY Mİ GELDİ... PANİK OLMUŞ SANKİ ORDU KAÇIRIP  SAKLADIĞINA GÖRE VAR BİR DERDİ KESİN... *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ÇOK  ÜZÜLDÜM ŞİMDİ...

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
XXTHYXX
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #125 : Nisan 19, 2011, 02:06:20 ÖS »

ARKADAŞLAR DİYARIN BAŞLARINDA OYUNU BIRAKMIŞ Bİ KAYGISIZLAR ELEMANI OLARAK BEN DE DAHİL OLAYIM KONUNUZA Smiley AFRASYAPI TEBRİK EDİYORUM BUKADAR ONUR KOLAY KAZANILMAZ BÖYLE Bİ OYUNCUYA KÖTÜ DEMEK DE KİMSEYE YAKIŞMAZ. __300__ Ü DE UNUTMAMAK GEREK BELKİ DİYAR 5DE DEĞİLDE BAŞKA BİÇOK DİYARDA HEM ASKERİ HEM ONUR 1.Sİ OLACAK Bİ DERECESİ VAR. EFES İN OYUN TARZI BİÇOĞUNUN ELEŞTİRDİĞİ Bİ TARZDIR (ŞAHSEN BEN DE HİÇ SEVMEM) AMA BÖYLE OYNAYANLAR DA VAR DEMEK Kİ ZEVK ALIYOLAR NE DİYELİM Huh? DİYARA ZEVK KATAN TÜM OYUNCULARI DA TEBRİK EDERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK *rose*
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #126 : Nisan 19, 2011, 02:26:08 ÖS »

*rose*

Uploaded with ImageShack.us
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #127 : Mayıs 16, 2011, 06:00:22 ÖS »

SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN...  KANKİ    *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #128 : Mayıs 16, 2011, 06:46:20 ÖS »

ARKADAŞLAR DİYARIN BAŞLARINDA OYUNU BIRAKMIŞ Bİ KAYGISIZLAR ELEMANI OLARAK BEN DE DAHİL OLAYIM KONUNUZA Smiley AFRASYAPI TEBRİK EDİYORUM BUKADAR ONUR KOLAY KAZANILMAZ BÖYLE Bİ OYUNCUYA KÖTÜ DEMEK DE KİMSEYE YAKIŞMAZ. __300__ Ü DE UNUTMAMAK GEREK BELKİ DİYAR 5DE DEĞİLDE BAŞKA BİÇOK DİYARDA HEM ASKERİ HEM ONUR 1.Sİ OLACAK Bİ DERECESİ VAR. EFES İN OYUN TARZI BİÇOĞUNUN ELEŞTİRDİĞİ Bİ TARZDIR (ŞAHSEN BEN DE HİÇ SEVMEM) AMA BÖYLE OYNAYANLAR DA VAR DEMEK Kİ ZEVK ALIYOLAR NE DİYELİM Huh? DİYARA ZEVK KATAN TÜM OYUNCULARI DA TEBRİK EDERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK *rose*
Centilmenliğinden ötürü bende seni tebrik ederim.  *rose*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!