Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 12:36:57 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: PANDORA YI YA SEV YA TERKET DİYAR 5 İ  (Okunma Sayısı 27671 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
korku
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Nisan 15, 2011, 06:18:14 ÖS »

sen bu oyunu bilmiyonbelliki şu dediklerinden anadım ben bunu mümkünse araya maydanoz olma  Grin Grin Grin Grin

senin bir başarılı olduğun bir diyar söylermisin tabiki yok  Grin...  maydanoz sensin hoşuna gitmiyorsa efesten bahsetme bende burada yazmam ...
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Nisan 15, 2011, 06:24:31 ÖS »

ben istatistiğe oynamadım hiç oynamam da.. oyun bilmek başka başarılı olmak başka.. ben oyunu iyi bilirim benim bu oyun hakkında yanlış şeyler söylediğimi pek göremezsin.. iyi oyuncular da her zaman bilirki onurda ve askeri puandaki birincilik her zaman puandaki birincilikten daha değerlidir.. efes çok savaşan bir oyuncu olup birinici olsaydı tebrik etmesini bilirdim elbet.. puanda birinci diğer kategorilerde piyasada yok ne anladım ben bu işten Grin Grin
TitanyuM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Nisan 15, 2011, 06:24:35 ÖS »

nickini sorduğumda bu cevabı verdin ...karargah seni adam yerine koymuyorum ki zaten ..

önce adam ol sonra başlkasını adam yerine koy  konuşmalarınada dikkat et biraz  mazallah bu lafları sokmasınlar sana  noktayı sen degil ben koyuyorum ........   manisa/ salihli benim mekanım belli buyur gel ne kadar adam oldugumu görürsün
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Nisan 15, 2011, 06:25:29 ÖS »

hmm peki hem onurda hem askeri puanda da 1. olmak nasıl ? o da kolay mı ? erkanın yaptığı 14 bin onurada kolay diyorsun bu da ilginç  *SCRATCH*
14k değil abi 15900 küsür  Grin rekora az kaldı

Uploaded with ImageShack.us
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Nisan 15, 2011, 06:30:22 ÖS »

14k değil abi 15900 küsür  Grin rekora az kaldı
offf offf o ne ? kasatura numarası mı ?  *freak* şimdi düşmanlarını daha iyi anlıyorum. adamları resmen onur ağacı yapmışsın  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
korku
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Nisan 15, 2011, 06:31:54 ÖS »

ben istatistiğe oynamadım hiç oynamam da.. oyun bilmek başka başarılı olmak başka.. ben oyunu iyi bilirim benim bu oyun hakkında yanlış şeyler söylediğimi pek göremezsin.. iyi oyuncular da her zaman bilirki onurda ve askeri puandaki birincilik her zaman puandaki birincilikten daha değerlidir.. efes çok savaşan bir oyuncu olup birinici olsaydı tebrik etmesini bilirdim elbet.. puanda birinci diğer kategorilerde piyasada yok ne anladım ben bu işten Grin Grin

peki  çok bilmiş  sen öyle bir oyuncu gördünmü varsada sen deyilsin bir iş yapamamışsın lekelemeye devam ediyorsun  sen ancak bu forumda atıp tutarsın seni  anladık artık bari oyun açıp kendini rezil etme sağda solda  Grin
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Nisan 15, 2011, 06:36:12 ÖS »

ben çok gördüm de senin görmediğin belli.. oyuncunun çok olduğu diyarda efes gibiler birinci kalamazlar ancak ekosu iyi olup savaşmayı bilen adam birincilikte kalır.. d5te 2 tane başarılı ve iyi oyuncu oldu birisi semsert birisi afrasyap gerisi hikaye ben dahil..
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : Nisan 15, 2011, 07:43:26 ÖS »

300 8 ay eko kastı ben dahil oyunu bırakanları vurdu da 4bin onura ulaştı... 300 oyuncuydu madem barışı ekim ayında bozsaydı da savaşsaydı bizimle.. 300 buralara geldiyse new world ün korumasında 8 ay eko yaptıysa geldi.. sen kimsin onu bir de öyle  mesaj yaz

o da sizin nahmaklığınız desek yanlış olmaz:))
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #98 : Nisan 15, 2011, 07:44:45 ÖS »

Ben araya girerek tartışmanızı bitireyim bari.

1. Gereksiz tartışmaya gerek yok. Bu oyunda 3 adet birincilik vardır. Kimisi net değer birinciliğine oynar kimiside askeri puan ve onur birinciliğine. Her ikisine de saygı duymak gerekir. Sonuçta her ikiside emek ister. Seçim oyuncunun kendisine aittir.

2. İki tarafında birbirine üstünlüğü söz konusu değildir. Katagoriler birbiriyle taban tabana zıttır çünkü. Eğer askeri puan ve onur birinciliğini seçtiyseniz, net değerde birinci olma şansınız yok denecek kadar azdır. Net değere oynamayı seçtiysenizde askeri puan ve onurda birinci olmayı beklemeyin .

Hangisi daha zor derseniz tabiki askeri puan ve onur birinciliğidir. Daha fazla on olmayı ve daha çok emek harcamayı gerektirir.
 Ama burada net değere oynayan kişinin oyun bilmeyen adam muamelesi görmeside yanlıştır. Hani klişe olmuş laflar vardır. "Biz izin vermesek o kadar gelişemezdin"  veya " Ben isteseydim on kere birinci olurdum net değerde"  bU laflar son derece saçmadır. İzin vermeseydiniz veya olsaydınız o zaman derler size. Yapsaydım etseydimle iş olmaz . Smiley

Dİp Not : Her ikisinede saygı duymak gerekir. Ama bana göre savaş stratejisi oyunlarında askeri puan ve onur birinciliği benim gözümde daha değerlidir. Smiley
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : Nisan 15, 2011, 07:53:23 ÖS »

Kırık yılda bir doğru bir kelam ettin teşekkürler aziz moderatörüm:)
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #100 : Nisan 15, 2011, 08:01:59 ÖS »

Kırık yılda bir doğru bir kelam ettin teşekkürler aziz moderatörüm:)

ben hep doğru laf ediyorum Smiley ama sanırım işinize gelmeyen durumlrdaki laflarım doğru sayılmıyor Smiley

Dip Not : bu arada burada yazan bedking ve efes2008 ağzını bozmadıkları sürece ses etmiyorum Smiley
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #101 : Nisan 15, 2011, 09:05:03 ÖS »

Hay Allah razı olsun:)
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #102 : Nisan 15, 2011, 10:29:27 ÖS »

Ben araya girerek tartışmanızı bitireyim bari.

1. Gereksiz tartışmaya gerek yok. Bu oyunda 3 adet birincilik vardır. Kimisi net değer birinciliğine oynar kimiside askeri puan ve onur birinciliğine. Her ikisine de saygı duymak gerekir. Sonuçta her ikiside emek ister. Seçim oyuncunun kendisine aittir.

2. İki tarafında birbirine üstünlüğü söz konusu değildir. Katagoriler birbiriyle taban tabana zıttır çünkü. Eğer askeri puan ve onur birinciliğini seçtiyseniz, net değerde birinci olma şansınız yok denecek kadar azdır. Net değere oynamayı seçtiysenizde askeri puan ve onurda birinci olmayı beklemeyin .

Hangisi daha zor derseniz tabiki askeri puan ve onur birinciliğidir. Daha fazla on olmayı ve daha çok emek harcamayı gerektirir.
 Ama burada net değere oynayan kişinin oyun bilmeyen adam muamelesi görmeside yanlıştır. Hani klişe olmuş laflar vardır. "Biz izin vermesek o kadar gelişemezdin"  veya " Ben isteseydim on kere birinci olurdum net değerde"  bU laflar son derece saçmadır. İzin vermeseydiniz veya olsaydınız o zaman derler size. Yapsaydım etseydimle iş olmaz . Smiley

Dİp Not : Her ikisinede saygı duymak gerekir. Ama bana göre savaş stratejisi oyunlarında askeri puan ve onur birinciliği benim gözümde daha değerlidir. Smiley
helalinden + hocam, sabahtan beri bende bunları anlatmaya çalışıyorum sen anlatınca daha iyi anlıyorlar sanırım.  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #103 : Nisan 16, 2011, 11:06:33 ÖÖ »

ARKADAŞLAR  OKUMA VE YAZMA VE ANLAMA SORUNU OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN  CEVAP YAZMASIN OLUR MU . *rose*

BU RAPORA BAKARAK ÇOK NET  ANLAŞILAN  DURUM  PANDORA  KRALLAR İTTİFAKINA ÜSTÜNLÜK SAĞLAMIŞ.. *hahaha*

BU  RAPORA BAKARAK TA  GÖRÜYORUZ Kİ  DİYAR 5 OYLAMASI  PANDORA  İTTİFAKI DAHA ELİT OYUNCULARDAN OLUŞUYOR BUNU GÖRMEK MÜMKÜN ... Grin Grin Grin

SAYGILARIMLA  SPY73  ...... *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #104 : Nisan 16, 2011, 11:13:56 ÖÖ »

15  GÜNDÜR  FORUM DA YALVARIYORUM  HESAPLARI AÇIN  KİMSE AÇMIYOR  BEN AÇTIM HESABI BEKLEDİM 1 HAFTADIR KİMSE YOK ORTADA  VE BU BİR HAFTADA HER GÜN EN AZ  2 KEZ  KRALLAR İTTİFAKINA SALDIRILAR DA  YAPTIM HİÇ KARŞILIK VERENDE YOK NEREDE BU ARKADAŞLAR GÖREN VAR MI ? BEN YİNE SÖYLÜYORUM  BENİM KARŞIMA ÇIKMAK İSTEYEN OLURSA BEKLİYORUM   *hahaha* *hahaha* *hahaha*    *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!