Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 09:05:15 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: PANDORA YI YA SEV YA TERKET DİYAR 5 İ  (Okunma Sayısı 27712 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Nisan 15, 2011, 03:32:34 ÖS »

Arkadaşları tebrik ederim gerçekten iyi iş çıkardılar ama ateşiniz bu saldırı ile sönebilceğini sanmıyorum.Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Nisan 15, 2011, 03:35:19 ÖS »

Eskilerde bir söz vardır Unumu eledim Elegimi astım diye benimkide o hesap  Wink cok Ateş söndürmüşlümüz var vakti zamanında  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Nisan 15, 2011, 03:43:01 ÖS »

Diyar birincisinden kendini onurda birinci zannede güzel bir şamar olmuş.Diyar birinciliğinin yanında bir de madalya fena olmamış, yakışmış şahsen.Smiley  Ben tebrik ettim arkadaşı. Senin acını da canı gönülden paylaşıyorum afrasyap.Smiley)) Abiciğini de tebrik ederim seni teselli etmekte üstüne yok. Ha bu arada aabiciğin bize dua etmek konusunda nasihatta bulunmuş aklınca bence sen dua adiyorsun tüm ordunu yakatlatmadın diye. Smiley
şamar mı hahaha ben o kadar yemeyip içmeyip asker bassam alayınızı üst üste dizer hepinizi birden patlatırdım  Grin efes egosunu tatmin etmek için oyundan hiç zevk almadan,üstüne ticaret olayları ile ve bizim net değeri boşlamamızdan net değer birincisi oldu birincilik oysa yerim ben o birinciliği  Grin acı konusuna gelirsek bu diyarda benden fazla kimse bu oyundan zevk almamıştır  Smiley ne kadar kesim işlemi o kadar zevk  Grin

Uploaded with ImageShack.us
mardinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Nisan 15, 2011, 03:48:38 ÖS »

Siz bu ticaret olayına iyice kafayı taktınız hayal ürünü işlerle meşgulsunuz hala. Siz değilmiydiniz alexsandr dan üzerimize casusları salan ve bize köy çeken hilekarlıksa sizinkisi tescilli onaylı bırak şimdi bu ayaları kardeş. Efes bu diyarın birincisi ve o amç uğruna oynadı nihayetinde de kazandı. Nerde sizin yorgun ve solgun 8232 niz. Efes puan kastıran o oldu. Savaşmak onun için ikinci üçüncü plandaydı. Giderayak şamarını da yedin ye efesin bu sana yeter:)
TitanyuM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Nisan 15, 2011, 03:59:10 ÖS »

afras geçmiş olsun. hasan abi senide tebrik ederim bu adamı nasıl kestin hayret vallaha  adam gece gündüz on oluyodu...  onu karargahla senden başka vuran olmadı heralde:D
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Nisan 15, 2011, 04:12:44 ÖS »

tahminim draister den yana.. 1 hafta kadar önce konuşmuştum az kaldı demişti
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Nisan 15, 2011, 04:14:33 ÖS »

Yanlış tahmin Suveates  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Nisan 15, 2011, 04:18:30 ÖS »

Siz bu ticaret olayına iyice kafayı taktınız hayal ürünü işlerle meşgulsunuz hala. Siz değilmiydiniz alexsandr dan üzerimize casusları salan ve bize köy çeken hilekarlıksa sizinkisi tescilli onaylı bırak şimdi bu ayaları kardeş. Efes bu diyarın birincisi ve o amç uğruna oynadı nihayetinde de kazandı. Nerde sizin yorgun ve solgun 8232 niz. Efes puan kastıran o oldu. Savaşmak onun için ikinci üçüncü plandaydı. Giderayak şamarını da yedin ye efesin bu sana yeter:)
tabi tabi efesin bedking ile yaptığı anlaşmalı savaşlarda hayal ürünü  Smiley efes bizim önemsemediğimiz ve bizim iznimiz ile olan bir birincilik elde etti  Smiley ben ise  sen dahil ittifakındaki çoğu oyunculara şamar dahil,itina ile her türlü billumum muamelede bulundum hoşunuzada gitti bana hayranlığınızı gösterdiniz takdir ederek  Grin efes ise bana yaklaşık 30 kere saldırıda bulunup sadece 1 kere yakaladı eğer bu sizin büyük başarınız ise gülerim ağlanacak halinize  Grin

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Nisan 15, 2011, 04:20:38 ÖS »

ooo eleman benden sonra epey puan yapmıştı onu kesecek ordyu yapmış o zaman helal olsun.. afrasyap ı da tahminimce ilk kesen bendim yanılıyor muyum erkancığım  Grin Grin bu oyunda çok adam tanıdım da senin gibi kindarını görmedim 4 ay sonra rövanşı aldıydın benden  Grin Grin Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Nisan 15, 2011, 04:22:45 ÖS »

İntikam soguk yenilen bir mezedir daha diyar bitmis degil  Wink

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Nisan 15, 2011, 04:23:26 ÖS »

ya kanka boşver bunları diyar5teki tek başarılı oyuncu sensin.. gerisi hikaye
korku
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Nisan 15, 2011, 04:33:35 ÖS »

şamar mı hahaha ben o kadar yemeyip içmeyip asker bassam alayınızı üst üste dizer hepinizi birden patlatırdım  Grin efes egosunu tatmin etmek için oyundan hiç zevk almadan,üstüne ticaret olayları ile ve bizim net değeri boşlamamızdan net değer birincisi oldu birincilik oysa yerim ben o birinciliği  Grin acı konusuna gelirsek bu diyarda benden fazla kimse bu oyundan zevk almamıştır  Smiley ne kadar kesim işlemi o kadar zevk  Grin

DEMEK OLUYORKİ PATLATILMAKTAN HOŞLANAN BİR  AFRAS DELİSİ VAR ELİNE SAĞLIK EFES İYİ PATLATMIŞSIN..
BİRDE  YORUMA BAK YERMİŞ O BİRİNCİLİĞİ DİYOR YİYEMEZSENDE YEDİRİRLER SANA  DAHA SİZ OYUNU İDRAK EDEMEMEŞSİNİZ OYUNDA EN ÖNEMLİ OLAY DİYAR 1 İNCİSİ OLMAKTIR.. SEN KENDİNİ NASIL TATMİN EDERSEN ET
EFESİN NE KADAR ZEVK ALDIĞI ONU İLGİLENDİRİR SENİ DEYİL  ..
Hİ-Tack
Afrasyap
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

saygı duy yeter!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Nisan 15, 2011, 04:58:23 ÖS »

ooo eleman benden sonra epey puan yapmıştı onu kesecek ordyu yapmış o zaman helal olsun.. afrasyap ı da tahminimce ilk kesen bendim yanılıyor muyum erkancığım  Grin Grin bu oyunda çok adam tanıdım da senin gibi kindarını görmedim 4 ay sonra rövanşı aldıydın benden  Grin Grin Grin
öyle kanka oyun konusunda kindarım  Grin td5de beni ilk kesende sendin Grin efesin intikamınıda başka diyarda alırım artık nerde oynadığını biliyorum  Smiley

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Nisan 15, 2011, 04:58:33 ÖS »

oyunda en önemli olan şey puanda birinci olmak olsaydı efes ilk 10u görmezdi.. bu oyunu iyi bilenler zevk için oynar adam kesmekten hoşlanır efes gibi önceki dönemden kuyruk acısı olanlar ancak 12 ay eko yapar..
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Nisan 15, 2011, 05:02:52 ÖS »

kanka boşver valla v4ü v5e bir alıştın mı oynamak istemezsin bir daha efes e çak bırak uğraşmaya değmez fazlası Grin Grin beraber başlayalım yeni açılan bir diyarda
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!