Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 07:05:51 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: madalya mı ? onur mu ? puan mı ? bizde hepsi var  (Okunma Sayısı 36607 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #165 : Ocak 22, 2011, 07:15:13 ÖS »

kardes zafer73 bıkere zafer ın ıs arkadasının hesabı ole olmasa cokdan uzaklasmıs olurdu nıe kamı yapdık cunku 3 kısı daldık ve hepımıze 10bin mesafedıdı ve yeterı kaadar kaynak alıp yol masrafımzıı cıkarmamız gerekıodu yanı buda bı stratejı zafer73 cakıldıda kaynakları karargahamı kaldı  Grin
uste zafer kendı kabul etmış zafer oldugunu sen iş arkadaşı dıyon bu kadar adamsın full acık acık yalan atıyon

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #166 : Ocak 22, 2011, 07:16:38 ÖS »

yoo kendı burda ısde solesın ıs arkadası oldunu benım adım zafer dıo adam sadece ama ıs arkadası kullanıodu o hesabı
F.S.M.
Ziyaretçi
« Yanıtla #167 : Ocak 22, 2011, 07:17:26 ÖS »

oynıycanızı forumdan acıklarsanız bende gelırım ama uluslar arasındada olsa sısınle savaşmak ıcın bakıyomda hala oyunu oynamaya nıyetın var mama askerın azalınca oynamıycam dıye acıklama yapıyosun  *hahaha* madara olucagını anladıktan sonra

Ben iş ile ugraşıyorum işlerim  yogun o yüzdende tatile alıyorum asker kaybetmekten hiç bir zaman çekinmedim karşılıgını aldıgım zaman  Wink şuanda buradayım  hiç bir yere gittigimde yok pc başında olamadıgım zamanlar hesabım hep tatilde olur Smiley
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #168 : Ocak 22, 2011, 07:18:47 ÖS »

madalyayı kaynaga tercıh ederım:)

sen bole dusunursen oyunu tabıkı oynayamazsın o kadar askerle ve az ekola gıtgel 20bin mesafeye gıdıosun madalyaıyı alırsında bıdaha o oyunu batakdan cıkaramazsın bız bu kadar zekı oldumuzz ıcın hala oynuoruz zaten
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #169 : Ocak 22, 2011, 07:19:14 ÖS »

ZAFER73  ADALI OYUNCU İLE  GERÇEK HAYATTA İSMİ  GÜROL  DİYE ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞIM OYNUYOR  VE GEÇEN SENE DE OYNADI  BEN DEĞİLİM YANİ HESABI ONA BEN AÇTIM . GEÇEN SENE FBGUROL İSMİ İLE OYNADI .  Cool

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #170 : Ocak 22, 2011, 07:21:13 ÖS »

sen bole dusunursen oyunu tabıkı oynayamazsın o kadar askerle ve az ekola gıtgel 20bin mesafeye gıdıosun madalyaıyı alırsında bıdaha o oyunu batakdan cıkaramazsın bız bu kadar zekı oldumuzz ıcın hala oynuoruz zaten
yanı ek hesapla şerefsızlık yapıp cakılmak dogal  *hihi*

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #171 : Ocak 22, 2011, 07:21:49 ÖS »

ZAFER73  ADALI OYUNCU İLE  GERÇEK HAYATTA İSMİ  GÜROL  DİYE ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞIM OYNUYOR  VE GEÇEN SENE DE OYNADI  BEN DEĞİLİM YANİ HESABI ONA BEN AÇTIM . GEÇEN SENE FBGUROL İSMİ İLE OYNADI .  Cool
  zafer sana ben kufut etmeye bıktım sen yemeye bıkmadım ılla burdadamı edım ya

FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #172 : Ocak 22, 2011, 07:22:27 ÖS »

ek hesap deıl adam dıo ısde fbgurol sen harbı ıı bıle oynamısın bu saflıkla td5 de Grin
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #173 : Ocak 22, 2011, 07:23:56 ÖS »

bende dıyom semsert benım hemen ben oldum zaten

FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #174 : Ocak 22, 2011, 07:27:45 ÖS »

tamam ısde sen kalıtenı bellı eddın bak ben hıc agresıf olmuorum doğru konusuorum nese benımle muhatap olacak sevıyede deılsın dehayde
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #175 : Ocak 22, 2011, 07:29:58 ÖS »

soru sıze full la spy ın anası bıyerde ne yapıyomuş cevap hakanı beklıyolamış ıyı sıkıyo dıye:)

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #176 : Ocak 22, 2011, 07:30:09 ÖS »

oopppp birader seviyen çok düştü beceremiyorsan konuşma
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #177 : Ocak 22, 2011, 07:31:37 ÖS »

bunlar hakedıyo sevıyem duştuyse duşukler sayensınde duştu:)

torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #178 : Ocak 22, 2011, 07:32:27 ÖS »

bu mesajlar adminler tarafından silinir birazdan.. bu odunu kim patlattı gene ya satacam şimdi elimdekileri önceki zamanda oolduğu gibi içeri girecem.. bünyamin sen yapmadın di mi:) 90m u ne yaptın çözemiyom sabahtan beri:) ittifağa mı bağışladın yoksa
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #179 : Ocak 22, 2011, 07:36:34 ÖS »

sen kaybedersin.. bir oyun için kimseye sövmem ben kimsenin de sövmesini istemem açıkçası... kaç saattir tartışıyoruz bozmaya gerek yok konuyu..
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!